3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

En iyi sekilde ogrenmek icin aranilan yer.
 
Tarafından Yazıldı:: Sercan Soydan
Ic mimarlik - Maltepe universitesi, Istanbul
daha önce katıldıgım 3dmax kurslarından hüsranla ayrılmıstım.İnternetten buldugum emrah hocanın bu işte çok iyi oldugunu ögrendim ve hemen görüsmeye giderek kayıt oldum.önceden bir cizgi bile cizemezken simdi çok daha iyi yol kattettim.Emrah hocam size cok minnettarım iyi yollarımız kesişmiş.Emrah hoca bu işin en iyisi.herkese tavsiye ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Mine
iç mimar Doğus üniversitesi, istanbul
İnternetden 3DS max kursu için araştırma yapıyordum.Şirketteki arkadaşlara sordum ve Emrah Hoca'nın kitaplarının ve anlatımının iyi olduğunu öğrendim. Internetdeki yorumlara da bakarak Emrah Hoca'ya gitmeye karar verdim. 3D Maxi daha önce hiç kullanmamıştım;ta ki kursa gidene kadar.Ve kurs esnasında açık ve net anlatımıyla 3D Max öğrenmeye başladım.Ayrıca verdikleri ödevlerle de iyice pekiştirebiliyoruz. 3DS Max Kursu almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim .Emrah Çelik Hocam'a katkılarından dolayı teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Ahmet Gedik
İç Mimar, İstanbul
Daha önce başka kurslara gitmiş biri olarak her açıdan çok daha iyi olduğunu gördüm. Gerek Emrah Hocanın anlatımı gerek verdiği yardımcı kaynaklar 3ds Max i eksiksiz öğrenebilmeniz için büyük avantaj. Kurs sonrası dahi iletişimi kesmeden yardımcı olmasıyla da diğer kurslardan ayrılıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Beril Belül
Mimar, İstanbul
Kısa sürede 3d max kullanabiliceğimi hiç düşünmüyorken hocamızın anlaşılır ve açıklayıcı tarzıyla aldığım eğitimden çok memnun kalarak ayrıldım. Ve kesinlikle daha önceden de gittiğim için, başka kurs yerlerinde vaktinizi harcamayın derim. Emeğiniz için tekrardan teşekkürler Emrah hocam
 
Tarafından Yazıldı:: Sevim
İç Mimar / İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul
İnternet ortamında 3ds max kursu ararken denk geldim emrah hocamın kursuna ve eskişehir den her hafta sonu gelip döndüm. Kurs sonunda bütün bu gelip gitmelerin boşa çıkmadığını görmek çok güzel .Her şey için Emrah Çelik hocama teşekkür ederim .
 
Tarafından Yazıldı:: Ömür Uğraş
Mimar Yakın Doğu Üniversitesi, Eskişehir
Merhabalar, ilk olarak kitaplarıyla tanışıp daha sonradan kendisinden ders alma fırsatı bulduğum Emrah Çelik Hocama teşekkürü bir borç biliyorum.
Birkaç sene önce 3dmax kursu almış olmama rağmen 3dmax denince "offf .." Dediğim ve gerçekte hiçbir şey öğrenememiş biri olarak; Emrah Hoca'nın duru ve Yalın anlatımları;verdiği alıştırmaları ,çizim yaparken karşılaştığımız sorunlarla Detaylı olarak ilgilenmesi sayesinde artık max i kullanabiliyor, en önemlisi de bunu zevkle yapıyorum.
Kutsal mesleğinize hakkını Verdiğiniz ve emekleriniz için bir kez daha teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Zeynep Taşar
Mimar, İstanbul
Hobi olarak görsel tasarım uygulamalarına ilgim vardı, en iyi 3D max kursu nerdedir diye araştırdım. Bir arkadaşım Emrah Çelik'in kitabıyla 3D max i öğrendiğini ve işinde kullandığını söylemişti. Bu siteden kendisine ulaştım ve çok kaliteli bir eğitim aldım. Kurs henüz bitti. Emrah bey, bir eğitmen olarak oldukça iyi, öğrencilerinin peşinde, öğretmen için sabırla uğraşan, öğrencinin ne istediğini anlayabilen nadir bir eğitmen. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 3D max öğrenmek isteyen herkes için en iyi kurs olduğunu düşünüyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Funda Köroğlu
Makina Mühendisi, İSTANBUL
Tavsiye üzerine gittiğim kursta Emrah hocanın akıcı ve anlaşılır anlatımıyla 3d max püf noktalarıyla anlamış olup şimdiden daha iyi sonuçlar almaya başladım.3d max'i öğrenmek için gidilecek tek adres diyebilirim.Zamanınızın boşa gitmeyeceği ve sonunda tam bilgiyle ayrılacağınız bir kurs..Emeğinize sağlık her şey için tekrar teşekkürler hocam...
 
Tarafından Yazıldı:: Dilek Ulusoy
iç mimar Doğuş üniversitesi, istanbul
Daha önce 3dsmax kursuna gitmiş olmama rağmen hiçbirşey bilmiyordum.Emrah hocaya tavsiye aracılığıyla ulaştım ki gerçekten gerek anlatım tarzıyla,gerekse verdiği ödevlerle benim ihtiyacım olan seviyeye çok kısa bir sürede getirdi.Şuan hiç sevmediğim,beceremediğim 3dsmaxi çok keyif alarak kullanıyorum. Herşey için birkez daha teşekkür ederim hocam emeğinize sağlık..
 
Tarafından Yazıldı:: Şeyma Polat
İç Mimar/ İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması