3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

İnternet ortamında 3ds max kursu ararken denk geldim emrah hocamın kursuna ve eskişehir den her hafta sonu gelip döndüm. Kurs sonunda bütün bu gelip gitmelerin boşa çıkmadığını görmek çok güzel .Her şey için Emrah Çelik hocama teşekkür ederim .
 
Tarafından Yazıldı:: Ömür Uğraş
Mimar Yakın Doğu Üniversitesi, Eskişehir
Merhabalar, ilk olarak kitaplarıyla tanışıp daha sonradan kendisinden ders alma fırsatı bulduğum Emrah Çelik Hocama teşekkürü bir borç biliyorum.
Birkaç sene önce 3dmax kursu almış olmama rağmen 3dmax denince "offf .." Dediğim ve gerçekte hiçbir şey öğrenememiş biri olarak; Emrah Hoca'nın duru ve Yalın anlatımları;verdiği alıştırmaları ,çizim yaparken karşılaştığımız sorunlarla Detaylı olarak ilgilenmesi sayesinde artık max i kullanabiliyor, en önemlisi de bunu zevkle yapıyorum.
Kutsal mesleğinize hakkını Verdiğiniz ve emekleriniz için bir kez daha teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Zeynep Taşar
Mimar, İstanbul
Hobi olarak görsel tasarım uygulamalarına ilgim vardı, en iyi 3D max kursu nerdedir diye araştırdım. Bir arkadaşım Emrah Çelik'in kitabıyla 3D max i öğrendiğini ve işinde kullandığını söylemişti. Bu siteden kendisine ulaştım ve çok kaliteli bir eğitim aldım. Kurs henüz bitti. Emrah bey, bir eğitmen olarak oldukça iyi, öğrencilerinin peşinde, öğretmen için sabırla uğraşan, öğrencinin ne istediğini anlayabilen nadir bir eğitmen. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 3D max öğrenmek isteyen herkes için en iyi kurs olduğunu düşünüyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Funda Köroğlu
Makina Mühendisi, İSTANBUL
Tavsiye üzerine gittiğim kursta Emrah hocanın akıcı ve anlaşılır anlatımıyla 3d max püf noktalarıyla anlamış olup şimdiden daha iyi sonuçlar almaya başladım.3d max'i öğrenmek için gidilecek tek adres diyebilirim.Zamanınızın boşa gitmeyeceği ve sonunda tam bilgiyle ayrılacağınız bir kurs..Emeğinize sağlık her şey için tekrar teşekkürler hocam...
 
Tarafından Yazıldı:: Dilek Ulusoy
iç mimar Doğuş üniversitesi, istanbul
Daha önce 3dsmax kursuna gitmiş olmama rağmen hiçbirşey bilmiyordum.Emrah hocaya tavsiye aracılığıyla ulaştım ki gerçekten gerek anlatım tarzıyla,gerekse verdiği ödevlerle benim ihtiyacım olan seviyeye çok kısa bir sürede getirdi.Şuan hiç sevmediğim,beceremediğim 3dsmaxi çok keyif alarak kullanıyorum. Herşey için birkez daha teşekkür ederim hocam emeğinize sağlık..
 
Tarafından Yazıldı:: Şeyma Polat
İç Mimar/ İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul
55 yaşıma kadar bilgisayarın kapağını açmayan, Windows deyince pencereye bakan, masa üstü deyince gerçekten masanın üstüne bakan ben, sevgili hocam sayesinde 3Dmax öğrendim.
Bu öğrendiklerimle şimdi mesleğimi çok daha keyifli yapıyorum.
3Dmax’i Emrah Bey’den öğrenmenin de bir ayrıcalığı var gibi geliyor bana, dersler bitse de her zaman yanımızda bulabiliyoruz onu…
Kendisine sonsuz teşekkürler, bana bu keyifli programı öğrettiği ,üstelik teknolojik özürlü bana öğrettiği için..
 
Tarafından Yazıldı:: Şule Pakten
Home Sweet Home İnterior Yönetici / İç Mimar, İstanbul
http://www.homesweethomeinterior.com
Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine haberdar oldum ve sonrasında yorumları okuyarak bu kursa başlama kararı verdim. Eğitim ve Mesleki hayatımda birçok kursa katıldım, daha uzun sürelerle daha az öğrenmelerim oldu. Emrah Hocamız sayesinde daha ilk günden itibaren çok güzel uygulamalar yaparak, teoride boğulmak yerine, neyi nerde kullanacağımızı öğrendik. sınıfımızda hiç kimse bir gün olsun gelmemezlik yapmadı, hepimiz canı gönülden aynı hevesi taşıyarak derslere katıldık. Hocam bize kattığınız tüm bilgiler ve bakış açıları için çok teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Zeliha Şahin
Eğitim ve Tasarım Uzmanı, İstanbul
Eğer tam anlamıyla 3DS MAX eğitimi almak istiyorsanız Emrah Hoca'nın eğitimi daha önce bir kurs deneyimi geçirmiş biri olarak tavsiye edebileceğim tek kurstur Türkiye'de. Yıllardır takip ettiğim, kitaplarını ve Dvd'lerini, eğitim setlerini alarak çalıştığım Emrah Hoca'dan ders almak geçte olsa verdiğim en doğru karardı :) Akıcı anlatım tekniği, üslubu, bire bir ilgilenişi.. Yani tam anlamıyla memnun kalacağınız bir eğitim. Bol bol örnek yaptırması ve akabinde evde yapmanız için verilen bol ödevlerle pekiştirme imkanı da sunuyor bizlere.Üstelik takıldığınız her noktada kurs öncesi ve kurs sonrası mail yoluyla her şekilde yardımcı oluyor. Biraz vakit ayırdığınızda bu programda çok iyi bir noktaya taşınmamanız için hiçbir sebep yok.. Herşey için çok teşekkürler Emrah hocam..
 
Tarafından Yazıldı:: Burcu PERİZ ÇAM
Peyzaj Yüksek Mimarı, İSTANBUL
Tavsiye üzerine başladığım kursu şimdi kendi arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Emrah Hocanın kolay anlaşılabilir anlatımı, püf noktaları göstermesi ve en baştan temeli olmayan öğrenciler için başlayan programı ile 6 haftada 3D studio max'i kavrıyorsunuz. Kesinlikle pisayada ki kurslara göre çok makul bir rakam ve bu rakamı fazlasıyla hakkeden bir eğitim.
 
Tarafından Yazıldı:: Mert Arslan
İç Mimar / İstanbul
Bu programi ogrenmek ve tam teknigiyle kullanmak istiyorsaniz, adresiniz kesinlikle Emrah hoca. Anlattigi puf noktalar, teknikler ve arkadasca yaklasimiyla, kesinlikle dersten sogutmuyor ve adapte ediyor. Programin cok az bir Alt yapisina sahip iken, kisa surede piyasaya is yapar duruma geldim ve ekmegimi kazaniyorum. Ve siddetle bu kursu almanizi tavsiye ediyorum. Tesekurler Emrah Hoca.
 
Tarafından Yazıldı:: Cihan Ünşat


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması