3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

Ben de Emrah hocayla kendi internet sitesi aracılığıyla tanıştım, sitesindeki yorumları okudum ve 3dsmax kursuna katılmaya karar verdim. hatta kursa kardeşim de katılmak istedi ama yer kalmamıştı, Emrah hoca da siz deneyin kardeşiniz de eğer siz memnun kalırsanız bir sonraki kursa katılsın dedi. En kalabalık gruplara katıldığım halde Emrah hoca hepimizle teker teker ilgilendi, dersi anlatırken de hiç sıkmıyor ve konuyu püf noktalarıyla anlatıyor, bol bol uygulama yapıyor ve yaptırıyor.Ben de eğitiminden o kadar çok memnun kaldım ki kardeşime de tavsiye ettim. O da max eğitimi aldı, şu an ikimiz de Emrah hocadan öğrendiklerimizle rahatlıkla modeller yapıyoruz hatta yarışmalara bile katılıyoruz. Ben de sizlere Emrah hocanın hem kursuna katılmış hem de bütün kitaplarını ve dvdlerini satın almış biri olarak 3ds max kursunu ve kesinlikle tavsiye ederim hatta kursla aynı anda kitaplarını ve dvdlerini de takip ederseniz sizin için daha yararlı olur. Emrah hocaya herşey için çok teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Sena İNCESAKAL
Mimarlık/İstanbul Kültür Üniversitesi, istanbul
Emrah Çelik hocamın önce kitaplarını alarak merak sardım 3ds Max mimari görselleştirme konusuna. Sonra da kendisiyle tanıştım. Kursuna da yazıldığım Emrah hocanın başta dürüstlüğü, derslerdeki sabrı, düzgün ve anlaşılır anlatımı ile daha da sevdim 3ds Max programını. Teşekkürler Emrah hocam. Çok teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Yalçın Çakır
Televizyon Sunucusu - Flash TV, Istanbul
www.yalcincakirphotography.com
Emrah hoca dan ders almadan önce bire bir eğitim için başka bir kursa gitmiştim ve Emrah hocadan öğrendiklerimin yarısını bile öğretmemişti.Hiç boşuna başka yerlere paranızı kaptırmayın,şuan yaptığım çalışmalar ve geldiğim nokta ya Emrah hocanın sayesinde ulaştım.2 3 ay öncesine kadar bu işte ne yapcağımı kara kara düşünürken şuan bi mimarlık ofisinde staj olarak işe başladım.
 
Tarafından Yazıldı:: Fatih BERBER
3d max Tasarım, İstanbul
Emrah Hoca'yla ablam vesilesiyle tanıştım.Onun gibi ben de çok memnun kaldım.Max hem öğrencilik hayatında hem de piyasada çok önemli ve aranan bir program.Max'in hep zor bir program olduğunu düşünürdüm. Ama Emrah Hoca'yla tanışınca bütün düşüncelerim değişti.İşinin ehli derler ya hani işte Emrah hoca tam da böyle bir insan.Anlatış tarzıyla ve derin bilgi birikimiyle max i hem kalıcı şekilde öğretti,hem de sevdirdi.Emrah Hoca'nın bizde emeği çok.Herkese tavsiye eder,teşekkürü borç bilirim.
 
Tarafından Yazıldı:: Ennur İNCESAKAL
Mimarlık öğrencisi/Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul
3dsmax egitimine 2009 yilinda Emrah hocanin hazirladigi 3dsmax ile gorsellestirme kitabi ile basladigim ,fakat yarim kalan egitimimi kursta tamamlamis bulunuyorum.Herseyden once Emrah hoca tecrubesi ile fark yaratiyor.Verdigi puf noktalar ve derslerde yapilan pratiklerle kendi gelisiminizi hizlica farkedebiliyorsunuz.Kurs suresince ve daha sonrasinda Emrah hoca tarafindan verilen odevleri ve tekrarlari yaptiginiz takdirde kurstan gayet yeterli duzeyde ayrilacaginizdan suphe olmasin.Kursun son derslerinde verilen vray dersleri ise can alici noktayi olusturuyor.Verdiginiz bilgiler icin tesekkurler Emrah hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Kıvanç Korkmaz
Peyzaj Mimarı, İstanbul
Arkadaşların tavsiyesiyle buldum emrah hocayı ders anlatimi bizi takip etmesi anlatimi hepsi çok iyi çok memnun kaldık korkarak bakıyordum 3d max'e emrah hocamdan Allah razı olsun şuan çok iyi seviyeye getirdi beni kesinlikle düşünülmeden gidilecek tek adres tekrar emeğiniz, insanlığınız için çok teşekkür ediyorum Emrah hocam iyi calismalar :))
 
Tarafından Yazıldı:: Tolga Kızıl
İç Mimar Öğrenci / Yeditepe Uni, İstanbul
mimar arkadasimin tavsiyesi uzerine emrah hocadan ders aldim. sinifta herkesle tek tek ilgilendi ve aklimizdaki her soruyu farkli yontemlerle cozebilecegimizi gosterdi. anlatim dili cok basarili ve konuya hakim olmayanlarin bile kavrayabilecegi gibi. tekrar tesekkur ediyorum, iyi calismalar
 
Tarafından Yazıldı:: Orcun ARSLAN
Reklam ve Dekorasyon, İstanbul
3dmax denilince herkesin gözünün korktuğu bir gerçek, fakat bu korku emrah çelik olduğu sürece yersiz, alt yapım olmadan katıldığım 3dmax kursunda piyasaya iş yapabilecek düzeyde max öğrendim ve size referans olucaksa başka kursiyerlerde saatlerinizi boşa harcamayın derim, kısa sürede profesyonel düzeye gelebileceğinize inanıyorum. akıcı ve anlaşılabilir kitapları ve düzgün diksiyonuyla kısa sürede öğrenebilirsiniz. kurs'a katılan arkadaşlara başarılar diler, araştırma yapanlara ise paranızın ve vaktinizi boşa harcamadan emrah çelik'e gidin diyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Hami Birkan
Mimarlık Öğrencisi/Okan Uni., İstanbul
3dsmax programını ilk önce internet üzerinden yayınlanan derslerden öğrenmeye başlamıştım ama püf noktalara değinmeden, az buçuk herkesin bildiğini zannederek anlatıldığından çoğu zaman bu program gözümde büyüyordu. daha sonra emrah çelik'in eğitimine katıldım ve hiçbir alt yapım olmamasına rağmen püf noktalarıyla dolu ders anlatımları sayesinde kursu bitirdim. emrah bey bizlere bu programla ilgili herşeyi bizlerin kafasını karıştırmadan, en güzel şekilde öğretti.aldığım eğitimden dolayı çok memnunum. bende bu kursa tavsiyeler ve öğrenci yorumlarıyla gelen biriydim, şimdi bu yorumları gönül rahatlığıyla ben yazıyorum.birçok kurstan daha verimli bir eğitim verdiğine inanıyorum. emrah çelik'e teşekkürler. katılacak kursiyerlere başarılar diliyorum
 
Tarafından Yazıldı:: Selin Gökay
Peyzaj Teknikeri, İstanbul
3dmax ile bize sunduğu kitap kendisini oldukca iyi anlattığına inanıyorum sunum oldukca güzel birçok püf noktaya değiniyor
kitapla biraz yol alabilirsiniz fakat eğitimle mükemmel derecede tasarımlar yapacağınıza inanıyorum yapmanız gereken sadece söyleneni zamanında yapmanızdır ve devamlı pratik yapmanızdır.sorun yasayanlarin hepsi konunun tekrarını yapmadıklarından ve konuyu unuttuklarından kaynaklanıyor.
 
Tarafından Yazıldı:: Murad Berberoğlu
mekanik tasarım, İstanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması