3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

55 yaşıma kadar bilgisayarın kapağını açmayan, Windows deyince pencereye bakan, masa üstü deyince gerçekten masanın üstüne bakan ben, sevgili hocam sayesinde 3Dmax öğrendim.
Bu öğrendiklerimle şimdi mesleğimi çok daha keyifli yapıyorum.
3Dmax’i Emrah Bey’den öğrenmenin de bir ayrıcalığı var gibi geliyor bana, dersler bitse de her zaman yanımızda bulabiliyoruz onu…
Kendisine sonsuz teşekkürler, bana bu keyifli programı öğrettiği ,üstelik teknolojik özürlü bana öğrettiği için..
 
Tarafından Yazıldı:: Şule Pakten
Home Sweet Home İnterior Yönetici / İç Mimar, İstanbul
http://www.homesweethomeinterior.com
Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine haberdar oldum ve sonrasında yorumları okuyarak bu kursa başlama kararı verdim. Eğitim ve Mesleki hayatımda birçok kursa katıldım, daha uzun sürelerle daha az öğrenmelerim oldu. Emrah Hocamız sayesinde daha ilk günden itibaren çok güzel uygulamalar yaparak, teoride boğulmak yerine, neyi nerde kullanacağımızı öğrendik. sınıfımızda hiç kimse bir gün olsun gelmemezlik yapmadı, hepimiz canı gönülden aynı hevesi taşıyarak derslere katıldık. Hocam bize kattığınız tüm bilgiler ve bakış açıları için çok teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Zeliha Şahin
Eğitim ve Tasarım Uzmanı, İstanbul
Eğer tam anlamıyla 3DS MAX eğitimi almak istiyorsanız Emrah Hoca'nın eğitimi daha önce bir kurs deneyimi geçirmiş biri olarak tavsiye edebileceğim tek kurstur Türkiye'de. Yıllardır takip ettiğim, kitaplarını ve Dvd'lerini, eğitim setlerini alarak çalıştığım Emrah Hoca'dan ders almak geçte olsa verdiğim en doğru karardı :) Akıcı anlatım tekniği, üslubu, bire bir ilgilenişi.. Yani tam anlamıyla memnun kalacağınız bir eğitim. Bol bol örnek yaptırması ve akabinde evde yapmanız için verilen bol ödevlerle pekiştirme imkanı da sunuyor bizlere.Üstelik takıldığınız her noktada kurs öncesi ve kurs sonrası mail yoluyla her şekilde yardımcı oluyor. Biraz vakit ayırdığınızda bu programda çok iyi bir noktaya taşınmamanız için hiçbir sebep yok.. Herşey için çok teşekkürler Emrah hocam..
 
Tarafından Yazıldı:: Burcu PERİZ ÇAM
Peyzaj Yüksek Mimarı, İSTANBUL
Tavsiye üzerine başladığım kursu şimdi kendi arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Emrah Hocanın kolay anlaşılabilir anlatımı, püf noktaları göstermesi ve en baştan temeli olmayan öğrenciler için başlayan programı ile 6 haftada 3D studio max'i kavrıyorsunuz. Kesinlikle pisayada ki kurslara göre çok makul bir rakam ve bu rakamı fazlasıyla hakkeden bir eğitim.
 
Tarafından Yazıldı:: Mert Arslan
İç Mimar / İstanbul
Bu programi ogrenmek ve tam teknigiyle kullanmak istiyorsaniz, adresiniz kesinlikle Emrah hoca. Anlattigi puf noktalar, teknikler ve arkadasca yaklasimiyla, kesinlikle dersten sogutmuyor ve adapte ediyor. Programin cok az bir Alt yapisina sahip iken, kisa surede piyasaya is yapar duruma geldim ve ekmegimi kazaniyorum. Ve siddetle bu kursu almanizi tavsiye ediyorum. Tesekurler Emrah Hoca.
 
Tarafından Yazıldı:: Cihan Ünşat
Ben de Emrah hocayla kendi internet sitesi aracılığıyla tanıştım, sitesindeki yorumları okudum ve 3dsmax kursuna katılmaya karar verdim. hatta kursa kardeşim de katılmak istedi ama yer kalmamıştı, Emrah hoca da siz deneyin kardeşiniz de eğer siz memnun kalırsanız bir sonraki kursa katılsın dedi. En kalabalık gruplara katıldığım halde Emrah hoca hepimizle teker teker ilgilendi, dersi anlatırken de hiç sıkmıyor ve konuyu püf noktalarıyla anlatıyor, bol bol uygulama yapıyor ve yaptırıyor.Ben de eğitiminden o kadar çok memnun kaldım ki kardeşime de tavsiye ettim. O da max eğitimi aldı, şu an ikimiz de Emrah hocadan öğrendiklerimizle rahatlıkla modeller yapıyoruz hatta yarışmalara bile katılıyoruz. Ben de sizlere Emrah hocanın hem kursuna katılmış hem de bütün kitaplarını ve dvdlerini satın almış biri olarak 3ds max kursunu ve kesinlikle tavsiye ederim hatta kursla aynı anda kitaplarını ve dvdlerini de takip ederseniz sizin için daha yararlı olur. Emrah hocaya herşey için çok teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Sena İNCESAKAL
Mimarlık/İstanbul Kültür Üniversitesi, istanbul
Emrah Çelik hocamın önce kitaplarını alarak merak sardım 3ds Max mimari görselleştirme konusuna. Sonra da kendisiyle tanıştım. Kursuna da yazıldığım Emrah hocanın başta dürüstlüğü, derslerdeki sabrı, düzgün ve anlaşılır anlatımı ile daha da sevdim 3ds Max programını. Teşekkürler Emrah hocam. Çok teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Yalçın Çakır
Televizyon Sunucusu - Flash TV, Istanbul
www.yalcincakirphotography.com
Emrah hoca dan ders almadan önce bire bir eğitim için başka bir kursa gitmiştim ve Emrah hocadan öğrendiklerimin yarısını bile öğretmemişti.Hiç boşuna başka yerlere paranızı kaptırmayın,şuan yaptığım çalışmalar ve geldiğim nokta ya Emrah hocanın sayesinde ulaştım.2 3 ay öncesine kadar bu işte ne yapcağımı kara kara düşünürken şuan bi mimarlık ofisinde staj olarak işe başladım.
 
Tarafından Yazıldı:: Fatih BERBER
3d max Tasarım, İstanbul
Emrah Hoca'yla ablam vesilesiyle tanıştım.Onun gibi ben de çok memnun kaldım.Max hem öğrencilik hayatında hem de piyasada çok önemli ve aranan bir program.Max'in hep zor bir program olduğunu düşünürdüm. Ama Emrah Hoca'yla tanışınca bütün düşüncelerim değişti.İşinin ehli derler ya hani işte Emrah hoca tam da böyle bir insan.Anlatış tarzıyla ve derin bilgi birikimiyle max i hem kalıcı şekilde öğretti,hem de sevdirdi.Emrah Hoca'nın bizde emeği çok.Herkese tavsiye eder,teşekkürü borç bilirim.
 
Tarafından Yazıldı:: Ennur İNCESAKAL
Mimarlık öğrencisi/Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul
3dsmax egitimine 2009 yilinda Emrah hocanin hazirladigi 3dsmax ile gorsellestirme kitabi ile basladigim ,fakat yarim kalan egitimimi kursta tamamlamis bulunuyorum.Herseyden once Emrah hoca tecrubesi ile fark yaratiyor.Verdigi puf noktalar ve derslerde yapilan pratiklerle kendi gelisiminizi hizlica farkedebiliyorsunuz.Kurs suresince ve daha sonrasinda Emrah hoca tarafindan verilen odevleri ve tekrarlari yaptiginiz takdirde kurstan gayet yeterli duzeyde ayrilacaginizdan suphe olmasin.Kursun son derslerinde verilen vray dersleri ise can alici noktayi olusturuyor.Verdiginiz bilgiler icin tesekkurler Emrah hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Kıvanç Korkmaz
Peyzaj Mimarı, İstanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması