3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

3ds max proğramı konusunda yaptığı çalışmalar(kaitapları,dvdleri)nedeniyle teknik açıdan çok iyi olduğu için emrah çelik hocayı seçtik.meslek gruplarına göre bilgili olduğu ve en yalın şekilde anlatımı.bütün sorularımıza bizi öğretene kadar cevap vermesi.kurs sonucunda öğrencilerin memnun ayrılmasına verdiği önem.emrah hocadan kurs alma kararımızın çok isabetli bir karar olduğunu gördük.programı bize sabırla öğretmek için uğraşan sayın emrah çelik hocamıza teşekkür eder saygılar sunarız.
seher yılmaz ve çalışma arkadaşları kastamonu:)>
 
Tarafından Yazıldı:: SEHER YILMAZ MİMARLIK
MiMAR G.Ü.M.M.F, Kastamonu
yaklaşık iki senedir max kullanıcısıyım. emrah hocamın kitap ve dvdlerinden yararlandım. ancak çözemediğim birkaç konu vardı. en iyi çözümün emrah hocamızdan kurs almak olduğuna karar verdim. hocamızın tavsiyesiyle sıfırdan eğitim almaya başladım. bildiklerimi tekrarlamak ve yeni şeyler öğrenmenin yanı sıra çözemediğim konular da yavaş yavaş 6 haftalık süre zarfında ortadan kayboldu. akıcı ve anlaşılır ders anlatımı, sorularımızı cevaplandırması, hoşgörüsü için hocama teşekkür ediyorum. emrah çelik hocamızı hem insan hem öğretmen olarak tanıdığım için çok mutluyum.
 
Tarafından Yazıldı:: Beyhan BAYHAN
ınşat Teknikeri, İstanbul
emrah beyden ders almadan önce max çizimi yapanların üstün güçlerinin olduğuna inanıyodum ama emrah bey bir kere daha doğru kişi ve doğru adresten alınan her bilginin en iyi şekilde aktarıldığını kanıtlamış oldu benim korkulu rüyamı sona erdirdiği için sonsuz tşk ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Özlem DURUCU DOĞRUL
iç mimar, İstanbul
meraba.. ben 2008 kitabını almıştım sonrada dvd setini aldım.. mentalde bi türlü gerçekçi yapamıyodum tam vraye geçiyim derken bu dvd sayesinde canlı renderlar almaya başladım.. teşekkür ediyorum çok sade anlatım olmuş emeginize sağlık... birde 2012de bildiğiniz gibi yeni render motoru iray çıktı.bununla ilgili döküman yada yine dvd olursa seviniriz kurcalayarak çözmek zor oluyo:).. iyi çalışmalar
 
Tarafından Yazıldı:: Fatih Erdal
inş. teknikeri, Ankara
3ds max eğitim cd dvdleri olan 3 eğitim paketini satın aldım. tek kelime ile harika ve yalın anlatım olmuş gerçente teşekkürler. değişim kitap evide gerçekten güvenilir ve hızlı ticarete sahip. başarılarınızın devamını diliyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Arda ÖZKESKIN
Anadolu Üniversitesi, İzmir
emrah hocam max öğrenmek için kursa gittim hiçbir faydasını göremedim verilen eğitimden.ancak sizin dvdlerinizi aldım ve kur su evime getirdim ve çok iyi sonuçlar almaya başladım çok güzel bir anlatım tarzınız var çok önemli noktaları çok yalın bir şekilde kafa karıştırmadan anlatıyorsunuz.gerçekten harika bir iş başardınız devamını bekliyoruz süpersiniz hocam..
 
Tarafından Yazıldı:: Orhan Yılmaz
teknik öğretmen, İstanbul
mükelmel ders işleyişi ve güzel anlatımıyla sıfırdan gidip , şuanda iç mekan ve mimari cizim yapabilmem emrah çelik sayesinde oldu , onun için saygı ve sevgi çerçevesi içinde sevgilerimi iletir , kursta bana gösterdigi emek için teşekkür ederim.. iyi günler emrah hocam..
 
Tarafından Yazıldı:: Ender Kahyaoglu
Endüstriyel Tasarım / Haliç ÜNiV., İstanbul
emrah hocam elinize kolunuza sağlık... bu hazırladığınız dvd setini , iç mekan tasarımı kitapını ve max 2011 kitabınınızı aldım .. alırken tereddütteydim acaba verdiğim ücrete değecek şeyler mi diye.. sadece dvd leri bitirdim ama tamamen birebir yaptım sizinle bir.. ve helal olsun diyorum ne diyim .. gerçekten mantığıyla herşeyiyle öğrettiniz max i.. hem siz 2010 da yapmışsınız benim 2012 olduğu halde tamamen yaptım .. ve bu da sizin sayenizde .. çok çok teşekkür ederim , emeğinize sağlık fazlasıyla hakediyorsunuz.. :)
 
Tarafından Yazıldı:: Papatya Karataş
Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık, Isparta
sevgili emrah çelik benim korkulu rüyamı sona erdirdi. bunca yıllık tasarımcı kimliğimin hep eksik bir yönü vardı. o da tasarımlarımı kimseye anlatmak ve çizdirmek zorunda kalmadan kendi kendime 3. boyuta aktarabilmekti. emrah hocamın derslerinden max öğrenmenin bir ayrıcalık olduğunu açıkça söyleyebilirim. daha önceki hiçbir denememde programa bu kadar hakim olduğum olmamıştı. birebir alınmış sadece 10 derste bitmiş bir kurs ile programa tamamen hakimete ve istediğimi yapabilecek özgürlüğe ulaştım. kendisinin beyefendi kişiliği , konuyu bildiği kadar ne şekilde anlatacağını da biliyor olması , gerektiği ölçüde ciddiyeti ve derslerine olan sorumluluk bilinci için sonsuz teşekkür ediyorum. bir işin hakkını vermek bence budur.>

mete övür
shape architecture
http://www.shapemimarlik.com
 
Tarafından Yazıldı:: Mete Övür
Shape Architecture, İstanbul
www.shapemimarlik.com
merhabalar, emrah hocadan 3 farklı eğitim almış birisi olarak yazıyorum bu yorumu.ve emrah beyi iş hayatımda ki gelişimimde kilit isim olarak görüyorum.ilk dersten itibaren ortaya çıkan sonuçlara şaşırırken,son derse gelindiğinde ise iyi bir 3d max kullanıcısı olarak oradan ayrıldığınızı göreceksiniz.kendisine teşekkürü bir borç bilirim.hiç tereddüt etmeden herkese tavsiye ediyorum..
 
Tarafından Yazıldı:: Gamze Dönmez
Restoraston / Zonguldak Karaelmas Uni., İstanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması