3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

yine kursun sonunda mutsuzca ayrılacağımı düşünerek bir ön yargıyla başlamıştım...bu düşüncem ilk dersin ardından yerini şaşkınlığa bıraktı...çünkü bu benim x bir kursta aldığım derslerden çok farklıydı...son derece disiplinli ve düzenli dersler ...artık düşündüğüm hayal ettiğim herşeyi çizebiliyor olmak keyif ve gurur verici ...bundan dolayı emrah beye çok teşekkür ediyor ve öğrencisi olmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. berrin acar öztürk
 
Tarafından Yazıldı:: Berrin ACAR ÖZTÜRK
AÖF ışletme, İstanbul
hocamız gerçekten çok iyi..anlatımı,öğretimi çok yeterli..ve sonrası ise size kalmış..öğrenmek için pratik yapmak,ödevleri yapmak ve sonrasında da bırakmamak şart..takdir edersiniz ki emek olmadan yemek olmuyor
hem hocadan ders almış hem de kitaplarını almış biri olarak emeğinize sağlık diyorum..teşekkürler..
 
Tarafından Yazıldı:: Esra Dayıoğlu
Y.Mimar / Yıldız Teknik Ünv., İstanbul
emrah bey'i 3dmax ile tanıştıgım ilk günden beri biliyordum. o zamanlar gittigim bilge bir kursta bile kendisinin kitaplarını tavsiye etmişlerdi. o kitapları adım adım ilerleyerek max'i çözdügüme inandım. fakat aradan geçen zaman sanki tüm bildiklerimi de benden almıştı. bu süre zarfında emrah bey'in kursuna katılan bir arkadaşım vardı ve çok keyifle bahsetti. ve bir sonraki döneme kayıt olunca ne demek istedigini anladım :)

hepimizin anlayabilecegi bir dilde bize max'i tanıtan, en gerekli detayları bize ögreten, püf noktalarını bile anlatan (ki çogu kimseler bunları kendine saklamayı tercih eder ), tüm sorunlarımızı sıkılmadan sabırla tekrar tekrar bize ogreten, verdigi ödevler sayesinde herşey sanki beynimize kazıyan, ama bundan sonra aslında herseyin bizim çalışmamız ve hayal gücümüzde oldugunu vurgulayan, bizi bu konuda cesaretlendien bir kurs süresi yaşadım.

bu meslek için çok önemli bu progamı sizden ögrrendigim çok memnunum.

emrah hocam iyiki varsınız. umarım yeterli sürede sizin seviyenizde görselleştirmeler yaparım. sayenizde inanıyorum! emeklerinize saglık.
 
Tarafından Yazıldı:: NAZLI ERDiN
Mimar, İstanbul
emrah bey in dış mekan görsellem dvd sini izledim.vray mı mental ray mı diye düşünürken dvd içind mental ray anlatımı mental rayda karar kılmamı ve bu konudaki açığımı kapatmamı sağladı.
emrah bey in emeğine sağlık.
 
Tarafından Yazıldı:: Timuryayla
serbest, İstanbul
emrah hocayı arkadaş tavsiyesi ile tanıdım. 3ds max her zaman korkulu rüyamdı.özellikle benim yaş grubumdaki insanların (42). ama şimdi korkusuzca bilgisayar başına geçmenin mutluluğunu yaşıyorum. kursdan çok memnun kaldım. emrah hoca son derece akıcı bir dille dersleri anlatmakta, her soruya ilgiyle cevap vermektedir.
gelmek isteyen herkese tavsiye ederim.kitaplarla da ders de anlatılanları daha da pekiştirebilirsiniz. zaman geçse de kitaplar sayesinde hemen hatırlayabiliryorsunuz. emrah hoca üstüne düşeni fazlasıyla yapıyor. gerisi bize kalıyor. özellikle verilen dersleri çalışmak ve bol bol pratik yapmak.
hocama tekrar çok teşekkür ederim. kursa katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum.

iç mimar
nilüfer güneş:)>
 
Tarafından Yazıldı:: Nilüfer Güneş
İç Mimar/ Mimar Sinan Üniversitesi, İstanbul
3ds max proğramı konusunda yaptığı çalışmalar(kaitapları,dvdleri)nedeniyle teknik açıdan çok iyi olduğu için emrah çelik hocayı seçtik.meslek gruplarına göre bilgili olduğu ve en yalın şekilde anlatımı.bütün sorularımıza bizi öğretene kadar cevap vermesi.kurs sonucunda öğrencilerin memnun ayrılmasına verdiği önem.emrah hocadan kurs alma kararımızın çok isabetli bir karar olduğunu gördük.programı bize sabırla öğretmek için uğraşan sayın emrah çelik hocamıza teşekkür eder saygılar sunarız.
seher yılmaz ve çalışma arkadaşları kastamonu:)>
 
Tarafından Yazıldı:: SEHER YILMAZ MİMARLIK
MiMAR G.Ü.M.M.F, Kastamonu
yaklaşık iki senedir max kullanıcısıyım. emrah hocamın kitap ve dvdlerinden yararlandım. ancak çözemediğim birkaç konu vardı. en iyi çözümün emrah hocamızdan kurs almak olduğuna karar verdim. hocamızın tavsiyesiyle sıfırdan eğitim almaya başladım. bildiklerimi tekrarlamak ve yeni şeyler öğrenmenin yanı sıra çözemediğim konular da yavaş yavaş 6 haftalık süre zarfında ortadan kayboldu. akıcı ve anlaşılır ders anlatımı, sorularımızı cevaplandırması, hoşgörüsü için hocama teşekkür ediyorum. emrah çelik hocamızı hem insan hem öğretmen olarak tanıdığım için çok mutluyum.
 
Tarafından Yazıldı:: Beyhan BAYHAN
ınşat Teknikeri, İstanbul
emrah beyden ders almadan önce max çizimi yapanların üstün güçlerinin olduğuna inanıyodum ama emrah bey bir kere daha doğru kişi ve doğru adresten alınan her bilginin en iyi şekilde aktarıldığını kanıtlamış oldu benim korkulu rüyamı sona erdirdiği için sonsuz tşk ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Özlem DURUCU DOĞRUL
iç mimar, İstanbul
meraba.. ben 2008 kitabını almıştım sonrada dvd setini aldım.. mentalde bi türlü gerçekçi yapamıyodum tam vraye geçiyim derken bu dvd sayesinde canlı renderlar almaya başladım.. teşekkür ediyorum çok sade anlatım olmuş emeginize sağlık... birde 2012de bildiğiniz gibi yeni render motoru iray çıktı.bununla ilgili döküman yada yine dvd olursa seviniriz kurcalayarak çözmek zor oluyo:).. iyi çalışmalar
 
Tarafından Yazıldı:: Fatih Erdal
inş. teknikeri, Ankara
3ds max eğitim cd dvdleri olan 3 eğitim paketini satın aldım. tek kelime ile harika ve yalın anlatım olmuş gerçente teşekkürler. değişim kitap evide gerçekten güvenilir ve hızlı ticarete sahip. başarılarınızın devamını diliyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Arda ÖZKESKIN
Anadolu Üniversitesi, İzmir


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması