3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

emrah hocam max öğrenmek için kursa gittim hiçbir faydasını göremedim verilen eğitimden.ancak sizin dvdlerinizi aldım ve kur su evime getirdim ve çok iyi sonuçlar almaya başladım çok güzel bir anlatım tarzınız var çok önemli noktaları çok yalın bir şekilde kafa karıştırmadan anlatıyorsunuz.gerçekten harika bir iş başardınız devamını bekliyoruz süpersiniz hocam..
 
Tarafından Yazıldı:: Orhan Yılmaz
teknik öğretmen, İstanbul
mükelmel ders işleyişi ve güzel anlatımıyla sıfırdan gidip , şuanda iç mekan ve mimari cizim yapabilmem emrah çelik sayesinde oldu , onun için saygı ve sevgi çerçevesi içinde sevgilerimi iletir , kursta bana gösterdigi emek için teşekkür ederim.. iyi günler emrah hocam..
 
Tarafından Yazıldı:: Ender Kahyaoglu
Endüstriyel Tasarım / Haliç ÜNiV., İstanbul
emrah hocam elinize kolunuza sağlık... bu hazırladığınız dvd setini , iç mekan tasarımı kitapını ve max 2011 kitabınınızı aldım .. alırken tereddütteydim acaba verdiğim ücrete değecek şeyler mi diye.. sadece dvd leri bitirdim ama tamamen birebir yaptım sizinle bir.. ve helal olsun diyorum ne diyim .. gerçekten mantığıyla herşeyiyle öğrettiniz max i.. hem siz 2010 da yapmışsınız benim 2012 olduğu halde tamamen yaptım .. ve bu da sizin sayenizde .. çok çok teşekkür ederim , emeğinize sağlık fazlasıyla hakediyorsunuz.. :)
 
Tarafından Yazıldı:: Papatya Karataş
Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık, Isparta
sevgili emrah çelik benim korkulu rüyamı sona erdirdi. bunca yıllık tasarımcı kimliğimin hep eksik bir yönü vardı. o da tasarımlarımı kimseye anlatmak ve çizdirmek zorunda kalmadan kendi kendime 3. boyuta aktarabilmekti. emrah hocamın derslerinden max öğrenmenin bir ayrıcalık olduğunu açıkça söyleyebilirim. daha önceki hiçbir denememde programa bu kadar hakim olduğum olmamıştı. birebir alınmış sadece 10 derste bitmiş bir kurs ile programa tamamen hakimete ve istediğimi yapabilecek özgürlüğe ulaştım. kendisinin beyefendi kişiliği , konuyu bildiği kadar ne şekilde anlatacağını da biliyor olması , gerektiği ölçüde ciddiyeti ve derslerine olan sorumluluk bilinci için sonsuz teşekkür ediyorum. bir işin hakkını vermek bence budur.>

mete övür
shape architecture
http://www.shapemimarlik.com
 
Tarafından Yazıldı:: Mete Övür
Shape Architecture, İstanbul
www.shapemimarlik.com
merhabalar, emrah hocadan 3 farklı eğitim almış birisi olarak yazıyorum bu yorumu.ve emrah beyi iş hayatımda ki gelişimimde kilit isim olarak görüyorum.ilk dersten itibaren ortaya çıkan sonuçlara şaşırırken,son derse gelindiğinde ise iyi bir 3d max kullanıcısı olarak oradan ayrıldığınızı göreceksiniz.kendisine teşekkürü bir borç bilirim.hiç tereddüt etmeden herkese tavsiye ediyorum..
 
Tarafından Yazıldı:: Gamze Dönmez
Restoraston / Zonguldak Karaelmas Uni., İstanbul
selamlar, ben emrah hocamın kitaplarından ve dvd lerinden ders alarak 3ds max öğrendim.kursa gitmedim sadece bunlar bana yeterli oldu tabi bazı eksiklerim olabilir ama sorun değil bir sorunum olduğunda hem kitap hemde dvd lerim elimin altında. emrah hocamıza çok teşekkür ediyorum emeğine sağlık hocam.:):):):)>:)>:)>
 
Tarafından Yazıldı:: Coşkun Köklü
fuar stand tasarımcısı, İstanbul
ben emrah hocamızın egıtım dvdsini aldım dıs mekan gercekten de cok faydası dokundu. bana ufkumu actı dıs mekan dvdleri herkese siddetle tavsiye ediyorum basarılar dılerim emrah hocam baska dvd egitim setlerinizi bekliyorum heyecanla...
 
Tarafından Yazıldı:: Leyla Demir
restoratör, İstanbul
profesyonelce yazılmış kitap ve eğitim cd'leri ile max eğitimimi tamamladığımda daha önce gidip bir şey öğrenemeden bitirmiş olduğum kursun pişmanlığını yaşadım.özellikle kitapta yer alan pratik ve anlaşılır bilgiler kurstan sonrada eğitimimi pekiştirmem de yardımcı oldu.ayrıca ders anlatırken uyumama izin vermemeside cabası tabiki :) kesinlikle tavsiye ederim..ve yardımcı olduğu için çok çok teşekkür ederim :)
 
Tarafından Yazıldı:: Serap Konuk
Restoratör/Ege ünv., İstanbul
öğrenciyken arkadaşlarımdan hep emrah çelik ismini duydum fakat zaman bulup bir türlü katılamamıştım kurslara. iş hayatına başladığımda 3dsmax in ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu görünce geç kalmışlığımı telafi etmek istedim ve emrah hoca ile kursa başladım. ilk başta yapabilir miyim, 6 hafta çok kısa bir zaman diye düşünsem de endişelerimin yersiz olduğunu anladım. son derece akıcı ve anlaşılır olarak bir anlatımı var emrah hoca'nın ve tüm sorularınıza cevap bulabiliyorsunuz. az kişi olmanın avantajı da bu sanırım, hatalarla ve sorularla birebir ilgilenebilme.. kitapla birebir gidildiği için takıldığım yerlerde problemleri kitaptan çözebilmek de büyük bir artı oldu benim için.. 3dsmax i gerçekten öğrenmek isteyenler için doğru adresin emrah hoca olduğunu düşünüyorum..
 
Tarafından Yazıldı:: Aslı Güder
İç Mimar/Maltepe Üniversitesi, İstanbul
3dmax. kursuna gitmeye karar vermeden önce programın zor olduğunu defalarca duymuştum. ama görüyorum ki o kadarda zor değilmiş. bunda en önemli etken hocanın mesleğinize uygun şekilde akıcı, hafızada kalıcı, ve sıkmadan anlatması olduğunu emrah hoca sayesinde anladım. mimar veya iç mimar iseniz emrah çelik ten kurs almanızı kesinlikle tavsiye ederim.
not: emrah hocam verdiğiniz ödevleri takip etmenizden dolayı yıllar sonra öğrenci psikolojisini tekrar yaşadım.:)
 
Tarafından Yazıldı:: Serdar UÇAN
MimarYıldız Teknik Üni, İstanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması