3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

merhabalar,

3ds max eğitimini iyi bir yerde almak için çok araştırma yapmıştım.bu araştırmalara ve tavsiyelere dayanarak emrah hocadan eğitim almayı çok istedim.herkes gibi ilk görüşmeye gittiğimde benimde kafamda soru işaretleri vardı.benim gibi kafasında soru işaretleri olan herkese tavsiye edebileceğim tek adres emrah hocamdır. 5 hafta gibi kısa bir sürede bu programı öğrendim.ayrıca anlatım tarzını,tüm öğrencileriyle birebir ilgilenmesini ve yanıtsız tek bir soru dahil bırakmamasını takdir etmek gerekir.bunların yanında kurs süresi bitse de her zaman sorularınızı yanıtlar ve öğrencilerini kurs bitti diye asla bırakmaz.ben aldığım bu eğitimden çok memnun kaldım.kendı arkadaşlarımda dahil herkese başka yerlerde boşuna vakit kaybetmeyip en iyi yerde
öğrenmelerini tavsiye ediyorum.
dün kendi okulumun kütüphanesinde emrah hocamın kitabını gördüm ve duygulandım:) emrah hocanın öğrencisi olduğum için gurur duyuyorum.

ve hocam size tüm emekleriniz için çok teşekkür ediyorum...
 
Tarafından Yazıldı:: Handan FINDIK
Peyzaj Mimarı, İstanbul
herkese selam,

emrah hocayı internette yaptığım geniş bir araştırma sonucu buldum. web sitesini ziyaret ettiğimde şimdi benim gibi buraya yorum yazan arkadaşların yazdıklarını okudum. herkes çok metediyordu bende bardır bunda bi keramet diyerek gelip kursa kaydoldum..;) iyikide kaydolmuşum. 5 hafta gibi kısa bir sürede o sitelerde bakıp imrendiğim renderları şimdi kendim yapabiliyorum.. emrah hoca bilgisiyle, anlatım tarzıyla, bizlere yaklaşımıyla dört dörtlük bir eğitimci. sizlere tavsiyem 3dmax öğrenmek istiyorsanız boşuna vakit kaybetmeyin ve hemen emrah hocayı arayın, bu sayfada yorum yapan bunca insanın bir bildiği vardır elbet!!
herkese başarılar diliyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Özgür Topkan
Bilgisayar Mühendisi, İstanbul
merhaba arkadaşlar,
bende emrah hocanın son öğrencilerinden biriyim.. herkes gibi önce internet araştırması daha sonra arkadaş tavsiyesiyle emrah hocaya ulaştım. ilgisi için tekrar teşekkür ederim.

kursla ilgili söylemem gerekenlerden biri hatta en önemlisi, kursa gelenlerin tamamının bir veya birkaç kişiden aldıgı tavsiye ile emrah hocayı seçmesidir. ki bence önemli bir nokta.

diğer husus araştırdıgınızda sizde göreceksiniz ki çok daha uzun ders saatleri vaadeden fakat sizi sonuca ulastırmaktan uzak birçok kurs var piyasada ve yanlış yönlendirme sonucu programdan soğumanıza hatta kendinizi yetersiz görmenize bile neden olabilir.

yoğunlaştırılmış ders gibi görünen, kısa süre icerisinde programa gerçekten hakim olabiliyorsunuz.. ayrıca yorumlara bakılırsa istanbul dışından da oldukça fazla öğrencisi var emrah hocanın. buda söylediklerimi kanıtlıyor.

herkese okul ve çalışma hayatında başarılar diler, emrah hocama da teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Emrah BAYDEMİR
TEKNıKER/KOCAELı ÜNı., İstanbul
arkadaşlar merhaba, öncelikle emrah çelik hocamın yaptığı bu başarılı hizmetinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.iç mimarım benim işimde müşterimizle belli bir aşamadan sonra anlaşma dilimiz görseller üzerinden olmak zorunda bunuda rengiyle dokusuyla gerçekçi bir şekilde hazırlamamızı sağlayan program 3 ds max bu programı okul yıllarında kurcalayarak ve bilen arkadaşlara sorarak belli bir seviyeye getirdim, ama yeterli değildi. 3 ds max programıyla ilgilenen bir meslektaşımın tavsiyesiyle emrah çelik hocamın kitaplarına ulaştım ve denildiği gibi karmaşık ve zor olan bu programı hocamın ayrıntılı ve anlaşılır bir şekilde hazırladığı kitabından çalışarak sunum yapabilecek duruma geldim ( kolay değil sabır ve pratik şart ) emrah hocamın kitapları benim için çok başarılı bir öğretmen olmuştur …
saygılarımla ;
iç mimar
beytullah şimşek
 
Tarafından Yazıldı:: Beytullah Şimşek
İç Mimar, İstanbul
herkese merhaba;
3ds max adlı programdan çok çektim.üniversite 2. sınıftaydım taksim'de bir kursa gittim.kurs bitiminde geometrik şekiller çizip onları hareket ettirmeyi,döndürmeyi ve büyütüp küçültmeyi öğrenmiştim.bu programla çizilebilen sahneleri görüpte benim bunları yapabiliyor olmamam çok üzücüydü.daha sonra yılmayıp 3. sınıfta bakırköy ' de çok iyi bir yer diye bilinen kurumsal bir şirkette ( emrah hocamın kitaplarının okutulduğu bir kurs) tekrar 3ds max kursunda buldum kendimi.3 ay süren bu son derece gösterişli dersliklerde işlediğimiz kurstada malesef geometrik şekillere malzeme kaplamayı öğrendim.(ama şuan da ona malzeme bile diyemiyorum renk vermek diyelim) daha sonra okulum bitti ve ben artık bende bir sorun olduğunu düşünerek 3ds maxtende vazgeçtim.işe girdim ve 3ds max kullanmıyordum.bir gün bir arkadaşım emrah hocanın kursunu tavsiye etti bende bir de orayı denemek için kursa katıldım.kursun 2. gününde binalar çizip hayatımda hayal edemediğim renderları almaya başladım.kursu tamamladım ve şuan da profesyonel düzeyde renderlar alıyorum.sorun bende değil kurslardaymış:)) emrah hocama çok teşekkür ediyorummm.hayatım boyunca bana mesleğimde çok büyük katkı sağlayacak bu programı emrah hoca sayesinde öğrendim.herkese emrah hocanın kursunu tavsiye ediyorummm.kesinlikle 3ds max için türkiye ' de tek adres.
mimar
hande özmeral
 
Tarafından Yazıldı:: HANDE ÖZMERAL
MiMAR, İstanbul
merhabalar,
öncelikle bu kursa başlamadan bir arkadaşımdan duymuştum 3ds max proğramını ve içeriğini. söve imalatı ve uygulaması yaptığımız için müşterilerimiz yaptığımız ürünleri binasında görmek istiyorlardı. bende kurs için araştırmaya başladım. internetten emrah hocaya ulaştım. kursa başlamadan önce içimde şüphelerim vardı acaba öğrenecekmiyim,öğrendiklerim bana ve işimle ilgili yararı olacak mı diye. ama kursa ilk başladığımda anladım ki 3ds max proğramını öğrenmek için doğru adrese gelmişim. emrah hocanın ders anlatımı çok açıklayıcı ve sade. sorularınız cevabını hemen buluyor. emrah hoca proğramı size sevdiriyor. öğrendikçe proğramın ne kadar değerli olduğunu anlayacaksınız. kendinizi eğitime odakladığınızda öğrenmeme gibi bir sorununuz kalmıyor. 3ds max proğramı hakkında internette araştırma yapan arkadaşlara sesleniyorum boşuna internette saatlerce araştırma yapmayın doğru adres emrah çelik. hocama eğitim hayatı boyunca başarılar diliyorum. saygılarımla
 
Tarafından Yazıldı:: Nurullah Güven
dış cephe uygulaması ve söve imalatı, İstanbul
hiç abartmıyorum emrah çelik'in kitabı rönesans gibi,devrim yaratan bir kitap oldu.mesleğime damgasını vurdu desem yeri var .bir çok kursa gittim ve bi kaç kişiden ders aldığım halde sonuca ulaşamıyordum.bu kitap sayesinde çok çok kolaylaştı.net,sade ve pratik anlatımı ile mükemmel bir kitap.tebrik ediyorum.kesinlikle tek tavsiyem emrah çelik.saygılarımla...
 
Tarafından Yazıldı:: Özcan Salıcı
iç mimarlık, İstanbul
3d max öğrenmek istiyorum nerden başlamalıyım diyorsanız tek adres emrah hoca diyebilirim. bulunduğum şehirde kurs olmadığından araştırmalarım sonucu emrah hocaya ulaştım hiç düşünmeden ilk kurs dönemine katıldım. kursa başlamadan önce programı karıştırmaktan öte bilgim yoktu ama kurs bittikten sonra iyi bir seviyeye geldim. zamanla öğrendiklerimizi uyguladıkça daha iyi seviyeye geleceğime inanıyorum.o hiç sıkmayan kısa yoldan sonuca ulaştıran ders anlatımıyla karışık gibi görünen 3d max programının aslında hiç karışık olmadığını anlayacaksınız. bu programı öğrenmenin tek yolu olmayabilir ama en kısa yolu emrah çelik'tir benim için.
gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı emrah hocama çok teşekkür ediyorum. 3d max gibi karmaşık bir programı hiç kafanız karışmadan öğrenmek istiyorsanız zaman kaybetmeyin.
 
Tarafından Yazıldı:: Mert ÜNDÜCÜ
Grafiker, Samsun
herkese mehaba sn.hocam zaten günler öncesinden bekledigim bir dış çephe çalışması idi, 3ds max dış mekan uygulamaları dvd gerçekten çok iyi bir eğitim olmuş en ufak ayrıntıyı bile pas geçmemişsiniz emeğinize saglık bu çalışmaların devamını bekliyoruz hocam. saygılar...
 
Tarafından Yazıldı:: Adem Tahal
İstanbul
merhabalar. ben bundan ortalama 3 ay önce emrah hocamın 3d max ile görselleştirme kitabı ile başladım max öğrenmeye. ve kitap sayesinde belli bir aşamaya kadar geldim. ne nasiptirki belediyemiz bünyasine bağlı bir şirkette 3d max kullanıcısı olarak işe alındım fakat her ne kadar kitap yardımı ile belli seviyeye gelsemde profösyönel olarak eğitim alma ihtiyacı duymakta idim.ve bu konuda en doğru eğitimi 3d max üzerine kitap yazan bir hocadan almam gerekli olduğuna karar verdim çünkü biliyorumki çoğu kurs merkezi emrah hocamın yazmış olduğu kitaplardan ders anlatmaktadır. şirketiminde müsadesi ile eğitimi almak için emrah hocamla görüştüm. ve en doğru secimi yaptığımı eğitim bittiği zaman anlamış oldum. sadece 15 günde ihtiyacım olan mimari görselleştirme konusunda kafa karıştımadan işi uzatmadan ve en pratik yollarla öğrenmiş oldum. ayrıca kimse bir işin kolayının nasıl yapıldığını öğretmek istemezken tam tersine emrah hocam sadece kolay yollardan ama zor yoldandan nasıl yapıldığını göstererek eğitim verdi. hocam sayesinde sadece 15 günde 3d max gibi zor bir proğramı ileri seviyede kullanan bir kullanıcı haline geldim. hem şahsiyeti ile hemde bilgisi ile abartmıyorum dört dörtlük olan hocama binlerce teşekkürü bir borç biliyorum. çünkü ben şu anda ekmek paramı hocamın yazdığı kitap ve verdiği eğitim sayesinde kazanıyorum. eğer eğitim almak için kime gitsem diye düşünen arkadaşımız varsa bence tek tercih emrah çelik olmalıdır. herkese başarılar diliyorum
 
Tarafından Yazıldı:: Yusuf Çetin
bilgisayar donanımı, Malatya


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması