3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

merhabalar,
öncelikle bu kursa başlamadan bir arkadaşımdan duymuştum 3ds max proğramını ve içeriğini. söve imalatı ve uygulaması yaptığımız için müşterilerimiz yaptığımız ürünleri binasında görmek istiyorlardı. bende kurs için araştırmaya başladım. internetten emrah hocaya ulaştım. kursa başlamadan önce içimde şüphelerim vardı acaba öğrenecekmiyim,öğrendiklerim bana ve işimle ilgili yararı olacak mı diye. ama kursa ilk başladığımda anladım ki 3ds max proğramını öğrenmek için doğru adrese gelmişim. emrah hocanın ders anlatımı çok açıklayıcı ve sade. sorularınız cevabını hemen buluyor. emrah hoca proğramı size sevdiriyor. öğrendikçe proğramın ne kadar değerli olduğunu anlayacaksınız. kendinizi eğitime odakladığınızda öğrenmeme gibi bir sorununuz kalmıyor. 3ds max proğramı hakkında internette araştırma yapan arkadaşlara sesleniyorum boşuna internette saatlerce araştırma yapmayın doğru adres emrah çelik. hocama eğitim hayatı boyunca başarılar diliyorum. saygılarımla
 
Tarafından Yazıldı:: Nurullah Güven
dış cephe uygulaması ve söve imalatı, İstanbul
hiç abartmıyorum emrah çelik'in kitabı rönesans gibi,devrim yaratan bir kitap oldu.mesleğime damgasını vurdu desem yeri var .bir çok kursa gittim ve bi kaç kişiden ders aldığım halde sonuca ulaşamıyordum.bu kitap sayesinde çok çok kolaylaştı.net,sade ve pratik anlatımı ile mükemmel bir kitap.tebrik ediyorum.kesinlikle tek tavsiyem emrah çelik.saygılarımla...
 
Tarafından Yazıldı:: Özcan Salıcı
iç mimarlık, İstanbul
3d max öğrenmek istiyorum nerden başlamalıyım diyorsanız tek adres emrah hoca diyebilirim. bulunduğum şehirde kurs olmadığından araştırmalarım sonucu emrah hocaya ulaştım hiç düşünmeden ilk kurs dönemine katıldım. kursa başlamadan önce programı karıştırmaktan öte bilgim yoktu ama kurs bittikten sonra iyi bir seviyeye geldim. zamanla öğrendiklerimizi uyguladıkça daha iyi seviyeye geleceğime inanıyorum.o hiç sıkmayan kısa yoldan sonuca ulaştıran ders anlatımıyla karışık gibi görünen 3d max programının aslında hiç karışık olmadığını anlayacaksınız. bu programı öğrenmenin tek yolu olmayabilir ama en kısa yolu emrah çelik'tir benim için.
gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı emrah hocama çok teşekkür ediyorum. 3d max gibi karmaşık bir programı hiç kafanız karışmadan öğrenmek istiyorsanız zaman kaybetmeyin.
 
Tarafından Yazıldı:: Mert ÜNDÜCÜ
Grafiker, Samsun
herkese mehaba sn.hocam zaten günler öncesinden bekledigim bir dış çephe çalışması idi, 3ds max dış mekan uygulamaları dvd gerçekten çok iyi bir eğitim olmuş en ufak ayrıntıyı bile pas geçmemişsiniz emeğinize saglık bu çalışmaların devamını bekliyoruz hocam. saygılar...
 
Tarafından Yazıldı:: Adem Tahal
İstanbul
merhabalar. ben bundan ortalama 3 ay önce emrah hocamın 3d max ile görselleştirme kitabı ile başladım max öğrenmeye. ve kitap sayesinde belli bir aşamaya kadar geldim. ne nasiptirki belediyemiz bünyasine bağlı bir şirkette 3d max kullanıcısı olarak işe alındım fakat her ne kadar kitap yardımı ile belli seviyeye gelsemde profösyönel olarak eğitim alma ihtiyacı duymakta idim.ve bu konuda en doğru eğitimi 3d max üzerine kitap yazan bir hocadan almam gerekli olduğuna karar verdim çünkü biliyorumki çoğu kurs merkezi emrah hocamın yazmış olduğu kitaplardan ders anlatmaktadır. şirketiminde müsadesi ile eğitimi almak için emrah hocamla görüştüm. ve en doğru secimi yaptığımı eğitim bittiği zaman anlamış oldum. sadece 15 günde ihtiyacım olan mimari görselleştirme konusunda kafa karıştımadan işi uzatmadan ve en pratik yollarla öğrenmiş oldum. ayrıca kimse bir işin kolayının nasıl yapıldığını öğretmek istemezken tam tersine emrah hocam sadece kolay yollardan ama zor yoldandan nasıl yapıldığını göstererek eğitim verdi. hocam sayesinde sadece 15 günde 3d max gibi zor bir proğramı ileri seviyede kullanan bir kullanıcı haline geldim. hem şahsiyeti ile hemde bilgisi ile abartmıyorum dört dörtlük olan hocama binlerce teşekkürü bir borç biliyorum. çünkü ben şu anda ekmek paramı hocamın yazdığı kitap ve verdiği eğitim sayesinde kazanıyorum. eğer eğitim almak için kime gitsem diye düşünen arkadaşımız varsa bence tek tercih emrah çelik olmalıdır. herkese başarılar diliyorum
 
Tarafından Yazıldı:: Yusuf Çetin
bilgisayar donanımı, Malatya
merhaba arkadaşlar. bu programı sadece kurcalayarak öğrendim ve belli bir seviyeye geldim. bilindiği üzere bilinen en iyi iki render motorundan biri vray, diğeri de mental ray. bu güne kadar vray ayarlarını öğrenebilmek için gecemi gündüzüme kattım, eğitim dvd leri satın aldım ancak istediğim sonuca bir türlü ulaşamadım. bu eğitim dvd si sayesinde 2 günde mental ray'i çözdüm ve gerçekçi görüntüler elde etmeyi başardım. sözün özü mükemmel bir anlatım tarzı ve de mükemmel bir eğitim seti. teşekkürler emrah hocam :)
ayriyeten bir projede sıkıntı yaşadım hocama mail attım hemen ertesi gün sıkıntının çözümü konusunda bana yardımcı oldu. bunun için extradan teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Deniz Aslan
Fizik/Pamukkale Üniversitesi, Denizli
arkadaşlar 2-3 yıllık max kullanıcısıyım dvd'ye internette gördüm ihtiyacım olurmu diye düşündüm ve almaya karar verdim iyiki almışım programı kullanmama rağmen o kadar çok şey öğrendimki en basiti 150-200 mb olan projelerim artık 80-90 mb bu çok küçük bir örnek herkesin (hatta çok iyiyim bu konuda ihtiyacım yok diyenlerin bile) almasını kesinlikle tavsiye ediyorum..
 
Tarafından Yazıldı:: Faruk KARACAN
3d görselleştirme, Kayseri
3dsmax programını uzun bir süredir öğrenmek istiyordum fakat bunun için doğru yeri bulma konusunda bazı endişelerim vardı.
çevremdeki insanlardan aldığım izlenimler ve duyumlar neticesinde bu tip kurs yerlerinde programı tam anlamıyla öğrenemiyeceğim kanısına vardım ve biraz araştırma yaptım. neticesinde emrah hocanın ismine ulaştım.
ve hiç alakası olmamasına rağmen bir arkadaşım ile görüşmeye gitmeye karar verdik.
ve şuan ne kadar doğru bir karar verdiğimi görebiliyorum. çekinerek gittiğim bir kursu başarılı bir şekilde bitirdiğimi düşünüyorum ve bunda emrah hocamın çok emeği var. zamanında hayranlıkla baktığım max çizimleri şuan kendim yapabiliyorum desem yeterli olur sanırım :)
emrah hocamdan daha sonra photoshop eğitimide aldım.
imkanım olsa da daha çok şeyler öğrenebilsem ondan.
yazmış olduğu kitaplar ve hazırlamış olduğu eğitim dvd'leride çok iyi.
bunların yanında ne zaman program ile veya başka bir konuda sorun yaşasam yardımını benden esirgememesi de onun ne kadar güzel ve iyi bir insan olduğunu gösteriyor.

1. emrah hocayı internet üzerinden buldum ve ilk görüşmede bana o güveni verdi.
2. bilgisi ve anlatımı mükemmel diyebilirim.
3. hem kurs zamanında hemde kurs bittikten sonra ki zamanlarda programla ilgili ne sorunum olduysa hep yardımcı oldu ve olmayada devam ediyor :)
4. kesinlikle memnun kaldım ve şuanda etrafımda olan kişilere tavsiye etmeye devam ediyorum. hatta baskıda yapıyorum zaman zaman :)
5. harika bir eğitmen olmasının dışında çok iyi bir insan.
 
Tarafından Yazıldı:: Orhan TAŞÇI
Tekniker / Haydarpaşa Teknik Lisesi, İstanbul
eğer 3ds max öğrenmek istiyorsanız boşuna web 'de zaman harcamayın adres emrah hocadır. yok olmaz diyorsanız diğer kursların verdiği bilgileri biz emrah hocanın öğrencileri olarak sizlere verebiliriz boşuna paranızı harcamayın biz size bedavaya ders veririz :) bu arada emrah hocaya beyfendi kişiliğinden dolayı çok teşekkür ederiz.
nazmi alpsoy
www.hazalinsaat.com
 
Tarafından Yazıldı:: Nazmi ALPSOY
ınşaat Teknikeri, İstanbul
www.hazalinsaat.com
kursu facebooktan arkadaşım görmüştü fakat diğer reklamlar gibi boş olacağını zannediyordum. arayıp bilgi aldık çk ilgilendi emrah hocamız. öncedende başka bi kursa gitmiştim fakat memnun kalmamıştım. hemde 6 ay boyunca sınırsız eğitim tanımalarına rağmen. bu kursa katılınca anladım ki sürekli eğitim değil temelden eğitim anlamlı. diğer kurslardaki gibi video ezberleyipte size ona göre eğitim tanınmıyor. eğer iç mimarlık öğrencisiyseniz hiç durmayın kesinlikle bu kurstan faydalanın. ben yeni staja başladım mimarlık öğrencisiyim fakat ofiste başka kimse 3ds max bilmiyor. ayrıcalığım oldu bu kurs sayesinde. ilerde de iş hayatımda ilerlememi sağlayacaktır eminim. aynı zamanda kurs bitmesine rağmen emrah bey'e mailden ulaşıp her sorunumu sorabiliyorum. anında mailde görsel olarak yanıt alıyorum.kurs bitse bile bile hem eğitimi hemde yardımcılığı hep rahatlık sağlıyor. aynı zamanda eğer bi önce ki seneki 3dsmax kursuna yazılmış olsanız bile üzülmeyin çünkü her yenilikten her sorundan tamamen bilgilendiriliyorsunuz. şuanda 3ds maxi tamamen eğlenerek 3 boyutlu oyunmuş gibi kullanıyorum. benim için iş gibi deil eğlence gibi oldu. herkese tavsiye ederim...
 
Tarafından Yazıldı:: Özge İzmirli
mimarlık öğrenci, İstanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması