3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

merhaba arkadaşlar. bu programı sadece kurcalayarak öğrendim ve belli bir seviyeye geldim. bilindiği üzere bilinen en iyi iki render motorundan biri vray, diğeri de mental ray. bu güne kadar vray ayarlarını öğrenebilmek için gecemi gündüzüme kattım, eğitim dvd leri satın aldım ancak istediğim sonuca bir türlü ulaşamadım. bu eğitim dvd si sayesinde 2 günde mental ray'i çözdüm ve gerçekçi görüntüler elde etmeyi başardım. sözün özü mükemmel bir anlatım tarzı ve de mükemmel bir eğitim seti. teşekkürler emrah hocam :)
ayriyeten bir projede sıkıntı yaşadım hocama mail attım hemen ertesi gün sıkıntının çözümü konusunda bana yardımcı oldu. bunun için extradan teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Deniz Aslan
Fizik/Pamukkale Üniversitesi, Denizli
arkadaşlar 2-3 yıllık max kullanıcısıyım dvd'ye internette gördüm ihtiyacım olurmu diye düşündüm ve almaya karar verdim iyiki almışım programı kullanmama rağmen o kadar çok şey öğrendimki en basiti 150-200 mb olan projelerim artık 80-90 mb bu çok küçük bir örnek herkesin (hatta çok iyiyim bu konuda ihtiyacım yok diyenlerin bile) almasını kesinlikle tavsiye ediyorum..
 
Tarafından Yazıldı:: Faruk KARACAN
3d görselleştirme, Kayseri
3dsmax programını uzun bir süredir öğrenmek istiyordum fakat bunun için doğru yeri bulma konusunda bazı endişelerim vardı.
çevremdeki insanlardan aldığım izlenimler ve duyumlar neticesinde bu tip kurs yerlerinde programı tam anlamıyla öğrenemiyeceğim kanısına vardım ve biraz araştırma yaptım. neticesinde emrah hocanın ismine ulaştım.
ve hiç alakası olmamasına rağmen bir arkadaşım ile görüşmeye gitmeye karar verdik.
ve şuan ne kadar doğru bir karar verdiğimi görebiliyorum. çekinerek gittiğim bir kursu başarılı bir şekilde bitirdiğimi düşünüyorum ve bunda emrah hocamın çok emeği var. zamanında hayranlıkla baktığım max çizimleri şuan kendim yapabiliyorum desem yeterli olur sanırım :)
emrah hocamdan daha sonra photoshop eğitimide aldım.
imkanım olsa da daha çok şeyler öğrenebilsem ondan.
yazmış olduğu kitaplar ve hazırlamış olduğu eğitim dvd'leride çok iyi.
bunların yanında ne zaman program ile veya başka bir konuda sorun yaşasam yardımını benden esirgememesi de onun ne kadar güzel ve iyi bir insan olduğunu gösteriyor.

1. emrah hocayı internet üzerinden buldum ve ilk görüşmede bana o güveni verdi.
2. bilgisi ve anlatımı mükemmel diyebilirim.
3. hem kurs zamanında hemde kurs bittikten sonra ki zamanlarda programla ilgili ne sorunum olduysa hep yardımcı oldu ve olmayada devam ediyor :)
4. kesinlikle memnun kaldım ve şuanda etrafımda olan kişilere tavsiye etmeye devam ediyorum. hatta baskıda yapıyorum zaman zaman :)
5. harika bir eğitmen olmasının dışında çok iyi bir insan.
 
Tarafından Yazıldı:: Orhan TAŞÇI
Tekniker / Haydarpaşa Teknik Lisesi, İstanbul
eğer 3ds max öğrenmek istiyorsanız boşuna web 'de zaman harcamayın adres emrah hocadır. yok olmaz diyorsanız diğer kursların verdiği bilgileri biz emrah hocanın öğrencileri olarak sizlere verebiliriz boşuna paranızı harcamayın biz size bedavaya ders veririz :) bu arada emrah hocaya beyfendi kişiliğinden dolayı çok teşekkür ederiz.
nazmi alpsoy
www.hazalinsaat.com
 
Tarafından Yazıldı:: Nazmi ALPSOY
ınşaat Teknikeri, İstanbul
www.hazalinsaat.com
kursu facebooktan arkadaşım görmüştü fakat diğer reklamlar gibi boş olacağını zannediyordum. arayıp bilgi aldık çk ilgilendi emrah hocamız. öncedende başka bi kursa gitmiştim fakat memnun kalmamıştım. hemde 6 ay boyunca sınırsız eğitim tanımalarına rağmen. bu kursa katılınca anladım ki sürekli eğitim değil temelden eğitim anlamlı. diğer kurslardaki gibi video ezberleyipte size ona göre eğitim tanınmıyor. eğer iç mimarlık öğrencisiyseniz hiç durmayın kesinlikle bu kurstan faydalanın. ben yeni staja başladım mimarlık öğrencisiyim fakat ofiste başka kimse 3ds max bilmiyor. ayrıcalığım oldu bu kurs sayesinde. ilerde de iş hayatımda ilerlememi sağlayacaktır eminim. aynı zamanda kurs bitmesine rağmen emrah bey'e mailden ulaşıp her sorunumu sorabiliyorum. anında mailde görsel olarak yanıt alıyorum.kurs bitse bile bile hem eğitimi hemde yardımcılığı hep rahatlık sağlıyor. aynı zamanda eğer bi önce ki seneki 3dsmax kursuna yazılmış olsanız bile üzülmeyin çünkü her yenilikten her sorundan tamamen bilgilendiriliyorsunuz. şuanda 3ds maxi tamamen eğlenerek 3 boyutlu oyunmuş gibi kullanıyorum. benim için iş gibi deil eğlence gibi oldu. herkese tavsiye ederim...
 
Tarafından Yazıldı:: Özge İzmirli
mimarlık öğrenci, İstanbul
emrah hocanın dvd sinin en beğendiğim yönü
mesela kaplamaları yaparken aynı sonuca ulaşacak farklı metodlar uyguluyor hangisi kolayınıza gelirse onu yapın. arada ya bunuda boşver dediği hiç bir konu yok. birde dvd si makaslanmamış
kendi sorun yaşıyor programdan dolayı o sorunu nasıl giderileceğini bile gösteriyor canlı canlı. yani armut piş ağzıma düş yok. vallahi 10 numara. dvd den önce ben kaplama yaptığımı zannediyormuşum asıl şimdi kaplama yapmaya başladım. sağolun hocam..eski öğrenciniz nevrez..
 
Tarafından Yazıldı:: Nevrez Yolcu
kadıköy ticaret meslek lisesi, İstanbul
sadece kendi basınıza bir programı çözmenin,aslında herşeyi çok uzattığını gördüm...emrah hocayı ders alan arkadaşlardan tanıdım.anlatılan pratik çözümler,ve hocamızın programa olan hakimiyeti,biz öğrencileri hem çok rahatlattı hemde kendimize güvenimizi kazandırdı.aklımıza gelebilecek bütün sorulara eksiksiz cevaplar verir,ders dışında bile yardımcı olmaktaydı.hocamızın sayesinde çok hızlı ve daha gerçekçi modellemeleri yapabilir oldum.programın bilinmeyenlerini ve mantığını anlatmasıyla daha çok hakimiyet kurabildik.herşey için tesekkkür ediyorum. böyle bir imkan varken,yararlanılmasını tavsiye ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Salih TARAKCI
İç MiMART.C Yeditepe Universitesi, İstanbul
3dmax kabusunu eğlenceye çevirmek için tek adres var bence oda emrah hoca .3dmax daha pratik ,daha işlevsel anlatan başka biri olduğunu düşünmüyorum.anlatırken gösterdiği sabra minettarım,ayrıca bu kadar kısa sürede bir noktaya geldiysem emrah hoca sayesindedir.şu an için mesleki kariyerimde başka bir açılım oldu ve bence emrah çelik 3dmax te tek markadır.
 
Tarafından Yazıldı:: Selma Özkan
mimar, İstanbul
emrah beyi ilk once kitaplarindan tanidim. cd ve kitaplarindan cok faydalandim, kendisinden ders te aldim, eski bir ogrencisi olarak herkese tavsiye ediyorum, kurumsal diye gecinen bilgisayar kurslarinda cok buyuk sorunlar yasamistim, emrah bey de dogru adrestesiniz. sunuda belirtmeliyim ki basim sikistiginda halen daha hocama geri donus yapabiliyorum, sag olsun yardim elini kesmiyor
 
Tarafından Yazıldı:: Meral Kopke
Fachhochschule fur technisches Zeichnen-Hamburg, İstanbul
emrah hoca ile tanışmam bir arkadaşım sayesinde oldu.3dmax benim için zor olacak diye düşünürken yardımcı kitapları sayesinde ve rahat anlayabileceğim bir anlatım olan kitabı benim işimi kolaylaştırdı.dersleri anlatımı esnasında en ince detaylara kadar (işimizi kolaylartıracak) gerekli ip uçlarını vermesi ve anlaşılabilir olması avantajını yaşadım.eğitiminden memnun kaldım.hatta fırsatını bulursam fotoshop dersi almak istiyorum.emrah hocanın göstermiş olduğu sabır ve özveriden dolayı çok teşekkür ederim.bu kursa katılmanızı şiddetle tavsiye ediyorum..
saygılarımla...:)
 
Tarafından Yazıldı:: Gökhan ERGÜN
ınşaat teknikeri - Balıkesir Üniversitesi, İstanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması