3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

Yaptığım araştırma sonrası ilk öneri olarak karşıma çıkan Emrah Çelik’in kursuna gittikten sonra herkesin neden çok beğendiğini ve memnun kaldığını kursun ikinci haftasında anladım. Akıcı ve planlı eğitim süresi, sorulan sorulara cevapsız kalmaması , her konuda destekleyici ve yardımcı olmasından dolayı teşekkür ederim. Bu konuda iyi bir eğitim almak istiyorsanız düşünmeden gitmenizi tavsiye ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Neslihan Şen
Mimar/Maltepe Üniversitesi
Bu kursu ikinci alışım ilk aldıgımda tatile denk gelmişti ve pratik yapamamıstım bu yuzden unuttum, emrah hocanın anlatışından memnun oldugum icin ikinci kez tercihim oldu ve bu sefer verilen odevleri yaparak cok daha iyi sonuc aldım.Ayrıca projeleri yapmak emrah hocanın verdigi vray model kütüphanesiyle daha kolay , unuttugumuz komutları kursta aldıgımız Emrah hocanın anlatımına ait olan kitaba donup bakabiliyoruz kısacası kurs bittikten sonrada eldeki olanaklar bitmiyor.Tavsiye üzerine geldiğim bu kursu kesinlikle bende tavsiye ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Emel ismailoğlu
Maltepe üniversitesi /mimarlık
Emrah hocanın 3d max kullanırken karşılaştığımız sıkıntılarda problemin neden çıkabileceğini kestirip ona yönelik reçete yazması 3d max programında ne kadar derin bir bilgi birikimine sahip olduğunu gösterir.. Ne zaman bir konuda bir şey sorduysam hiç geri çevirmeden yardımcı olmuştur. Verdiği eğitimden fazlasıyla fayda gördüm. Övmüş olmak için övmek istemem, uzmanlık kazanmak isteyen arkadaşlar için eşi nadir olan insanlardandır. Teşekkür ederim bize kazandırdıklarınız için.
 
Tarafından Yazıldı:: Melek Gözel
Şehir Plancısı / Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, istanbul
sadece kendi basınıza bir programı çözmenin,çok daha zor olduğunu gördüm...emrah hocayı ders alan arkadaşlardan tanıdım.anlatılan pratik çözümler,ve hocamızın programa olan hakimiyeti,öğrencilerini hem çok geliştirdi hemde kendimize güvenimizi kazandırdı.aklımıza gelebilecek bütün sorulara eksiksiz cevaplar verir,ders dışında bile yardımcı olmaktaydı.ve kendi kütüphanesini bizlerle paylaşması gerçekçi ve hızlı renderlar almamızı sağladı ve hocamızın sayesinde çok hızlı ve daha gerçekçi modellemeleri yapabilir oldum.programın bilinmeyenlerini ve mantığını anlatmasıyla daha çok hakimiyet kurabildik.herşey için tesekkkür ediyorum. böyle bir imkan varken,yararlanılmasını tavsiye ediyorum..
 
Tarafından Yazıldı:: Yavuz Eren Aydemir
İç Mimar / Maltepe Universitesi
Önceden Emrah hocanın yayınlarını takip ediyor ve ilgileniyordum derslerinden faydalanmak istiyordum bir türlü istanbula yolum düşmediğinden gidemiyordum. İstanbuldaki ilk çalışmamda direk kayıt yaptırdım. tek kelimeyle baştan alıyor ekleye ekleye seviyeleri bir bir gösteriyor. sorularla çok ilgili herşeye karşı bir açıklaması oluyor sizi pozitif etkiliyor sorduğunuz bir sorunun olumsuz bir dönüşü olmuyor derslerde temelden başlayarak bilgi verdiğinden kısa sürede olayı çözüyorsunuz yapmanız gereken tek şey çalışmak verilen ödevleri yapmak...
 
Tarafından Yazıldı:: Erkan Torun
İç Mimar/LAU, İSTANBUL
ORTA SEVİYELERDE YAPTIĞIM 3D MAX ÇALIŞMALARIMI GELİŞTİRMEK İÇİN HEM HOCAMIN HEM DE İNTERNETTEN YAPTIĞIM ARAŞTIRMALAR SONUCU EMRAH ÇELİK HOCAMA ULAŞTIM VE ÇOK KISA SÜREDE BEKLENTİMİN ÇOK ÇOK ÜZERİNDE SONUÇLAR ALDIM. ALANINDA PROFESYONEL SON DERECE SADE VE TAMAMEN HEDEFE YÖNELİK ANLATIMIYLA 3D MAX EĞİTİMİNDE BEKLENTİMİ FAZLASIYLA KARŞILADI. AYRICA HEM ÖĞRENMEK HEM DE ÖĞRENDİKLERİNİZİ PEKİŞTİRMEK İÇİN EĞİTİM SETLERİ DE FAZLASIYLA FAYDALI OLMAKTADIR. BÜTÜN EMEKLERİ İÇİN EMRAH HOCAMA TEŞEKKÜRLER... HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR....
 
Tarafından Yazıldı:: ESRA KÜBRA TEKDEMİR
MİMAR /, TRABZON
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim kursa. 3ds max programını ilerletmemde çok yararlı oldu. Şuan programı eskisinden daha ileri seviyede kullanabiliyorum. Max öğrenmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: İnci Seydaoğlu
İç Mimar, İstanbul
İnternette yaptığım araştırmalar sonucunda Emrah Çelik 3ds Max kursunu buldum ve diğer kursların sitelerindeki Portfolyo-Renderlarla karşılaştırdığımda büyük bir fark olduğunu gördüm.Arkadaşlarıma da tavsiyem üzerine kursa başladık ve 5 haftalık süre içinde modelleme ve render üzerinde kendimizi çok geliştirdik ve oldukça memnun kaldık.Ödevler ve vidyolar sayesinde de dersten-derse bir eğitim yerine süreklilik kazandık.Emrah Hocamız da her sorumuza çok kısa sürede yanıt vererek bize her zaman yardımcı oldu.Kursu herkese tavsiye ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Deniz Kurtul
Işık Üniversitesi/Mimarlık, İSTANBUL
Emrah hocam sayesinde 3D maxte boyut atladım çok yardımcı oldu saolsun. Ve kurs gittiği halde sorularımıza yardımcı oluyor. Teşekkür ederiz hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Fatma demir
İç mimar
İş yerinde iç mekan tasarım yapacağımdan dolayı bu kursu aldım. Ben mimar, iç mimar değilim. Daha önce bu işi yapmadım. O yüzden sıfırdan başladığım için korkularım vardı fakat emrah hocamın güzel, sade, anlatımıyla bir ay da şuan modelleme yapabiliyor, malzeme kaplayabiliyor ve güzel renderlar alabiliyorum. Emrah hocamdan Allah razı olsun. Zamanla daha iyi olacağımı düşünüyorum. Hiç düşünmeden kursu alın derim. Sizde ne kadar kolay bir şekilde öğreneceğinizi göreceksiniz. Kurstan sonra eğitim setleriyle de takviye yapabilirsiniz, pekiştirmiş olursunuz. Ben de almayı düşünüyorum. Her şey için çok teşekkür ederim hocam. Ayrıca sizi tanıdığıma da çok sevindim. Her şey gönlünüzce olsun.
 
Tarafından Yazıldı:: Yusuf Adıyaman
Endüstri Mühendisi, Bolu


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması