3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

ORTA SEVİYELERDE YAPTIĞIM 3D MAX ÇALIŞMALARIMI GELİŞTİRMEK İÇİN HEM HOCAMIN HEM DE İNTERNETTEN YAPTIĞIM ARAŞTIRMALAR SONUCU EMRAH ÇELİK HOCAMA ULAŞTIM VE ÇOK KISA SÜREDE BEKLENTİMİN ÇOK ÇOK ÜZERİNDE SONUÇLAR ALDIM. ALANINDA PROFESYONEL SON DERECE SADE VE TAMAMEN HEDEFE YÖNELİK ANLATIMIYLA 3D MAX EĞİTİMİNDE BEKLENTİMİ FAZLASIYLA KARŞILADI. AYRICA HEM ÖĞRENMEK HEM DE ÖĞRENDİKLERİNİZİ PEKİŞTİRMEK İÇİN EĞİTİM SETLERİ DE FAZLASIYLA FAYDALI OLMAKTADIR. BÜTÜN EMEKLERİ İÇİN EMRAH HOCAMA TEŞEKKÜRLER... HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR....
 
Tarafından Yazıldı:: ESRA KÜBRA TEKDEMİR
MİMAR /, TRABZON
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim kursa. 3ds max programını ilerletmemde çok yararlı oldu. Şuan programı eskisinden daha ileri seviyede kullanabiliyorum. Max öğrenmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: İnci Seydaoğlu
İç Mimar, İstanbul
İnternette yaptığım araştırmalar sonucunda Emrah Çelik 3ds Max kursunu buldum ve diğer kursların sitelerindeki Portfolyo-Renderlarla karşılaştırdığımda büyük bir fark olduğunu gördüm.Arkadaşlarıma da tavsiyem üzerine kursa başladık ve 5 haftalık süre içinde modelleme ve render üzerinde kendimizi çok geliştirdik ve oldukça memnun kaldık.Ödevler ve vidyolar sayesinde de dersten-derse bir eğitim yerine süreklilik kazandık.Emrah Hocamız da her sorumuza çok kısa sürede yanıt vererek bize her zaman yardımcı oldu.Kursu herkese tavsiye ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Deniz Kurtul
Işık Üniversitesi/Mimarlık, İSTANBUL
Emrah hocam sayesinde 3D maxte boyut atladım çok yardımcı oldu saolsun. Ve kurs gittiği halde sorularımıza yardımcı oluyor. Teşekkür ederiz hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Fatma demir
İç mimar
İş yerinde iç mekan tasarım yapacağımdan dolayı bu kursu aldım. Ben mimar, iç mimar değilim. Daha önce bu işi yapmadım. O yüzden sıfırdan başladığım için korkularım vardı fakat emrah hocamın güzel, sade, anlatımıyla bir ay da şuan modelleme yapabiliyor, malzeme kaplayabiliyor ve güzel renderlar alabiliyorum. Emrah hocamdan Allah razı olsun. Zamanla daha iyi olacağımı düşünüyorum. Hiç düşünmeden kursu alın derim. Sizde ne kadar kolay bir şekilde öğreneceğinizi göreceksiniz. Kurstan sonra eğitim setleriyle de takviye yapabilirsiniz, pekiştirmiş olursunuz. Ben de almayı düşünüyorum. Her şey için çok teşekkür ederim hocam. Ayrıca sizi tanıdığıma da çok sevindim. Her şey gönlünüzce olsun.
 
Tarafından Yazıldı:: Yusuf Adıyaman
Endüstri Mühendisi, Bolu
Hocam kursunuza gelerek 3dmax seviyemi çok artırdım üstüne bide bu eğitim setleriniz çok iyi geldi emeğinize sağlık herkese tavsiye ederim
 
Tarafından Yazıldı:: KADİR DİŞLİ
Tasarımcı, İstanbul
tennodizayn.com
3dsmax için o kadar zor, o kadar anlamsız demişlerdi ki, korkarak başlamıştım. Ama Emrah hocam sayesinde bütün bu tabularım yıkıldı . Şiddetle tavsiye ediyorum
 
Tarafından Yazıldı:: Bahar Kelleci
maltepe üniversitesi / İç Mimar, istanbul
Emrah hocama gelmeden önce bir çok tereddütüm vardı. Daha ilk haftadan bu tereddütlerimi boşa çıkardı. Sıfır geldim ve şu an çok iyi renderlar alıp büyük beğeni topluyorum. Hepsi Emrah hocamın sade ve sabırlı anlatımı ile gerçekleşti. Ödevleri aksatmayıp derslerden sonra tekrarlar yaptığınız taktirde öğrenememe imkanınız yok. Herşey için çok teşekkür ederim hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: İnanç Özçelik
İstanbul
Emrah Çelik 3ds Max kursunu internette araştırmalarım sonucunda buldum. Piyasada 3ds Max kitaplarını incelediğimde de Emrah Hocanın isminin daha etkin olduğunu görünce bu kursa başlamaya karar verdim. 5.5 hafta acaba yeterli olur mu sorusu kafamda olsa da kursa başladıktan sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm. Çok duru, akıcı ve anlaşılır dili ile kursu çok verimli bir şekilde tamamladım. 3ds Max Kursu arayan arkadaşlar var ise hiç düşünmeden kayıt yaptırmasını tavsiye ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Merve Karadeniz
Mimar/İstanbul Kültür Üniversitesi, İstanbul
Emrah Bey'in kursu öncesi İstanbul + Londra'da birçok 3DS Max kursuna katıldım. Bu denli kursa rağmen Vray Render'larda hala sıkıntı çekiyordum. Emrah hoca'nın detaylı öğretimi ve kurs bitiminde devam eden yardım ve desteği sayesinde 3DS Max'de şuan kolaylıkla modelleme yapıyor ve Vray render alıyorum. Tekrardan kendisine teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Neslihan Avci
Mimar / Architectural Association, İstanbul
www.neslihanavci.com


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması