3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

boş bir mekan bana kendini anlatır,baktıkça her bir boşluğa yerleştireceğim modeller zihnimde teker teker oluşur.işte tüm bunları aynı pencere toplamak ve sunumlarımı daha gerçekçi ve etkili yapabilmek içinde 3d max ihtiyaç duyduğum bir dönemde emrah çelik ile tanışmış oldum ve özel ders almaya başladım.mesleğime yönelik anlatımı ve yardımları ile kısa sürede sonuca ulaşmamı kolaylaştırdığı için kendisine tşk ederim.umarım benim gibi hayalleri olan arkadaşların yolu emrah çelik ile kesişir.hepinize bu yolda başarılar:)
 
Tarafından Yazıldı:: Davut K.
DESIGNER/M.Ü, İstanbul
kısa sürede bana verdiği egitim ile guzel isler ve övgüler almami saglayan hocama tesekkur ederim. arkadas tavsiyesi ile geldigim egitim merkezinde her soruma cevap buldum, kurs sonrasi bile butun sorularimi ictenlikle cevaplayip yardimci olan emrah celigin egitiminden cok memnun kaldim, herzaman guncellikleri takip etmemi , egitimin uzerinden 5 yil gecmesine ragmen halen cok yardimci oldugu icin tesekkur ediyorum. yeni egitim alicak arkadaslar cok sansli ve basarili olacaklardir.:)
 
Tarafından Yazıldı:: Cem Özatak
Mimar /ı.K.Ü., İstanbul
hızlı ve doğru bir şekilde 3d max'in en yeni halini öğrenmek için araştırma yaptım. web sitesini inceledim. sonunda emrah çelik hocamda karar kıldım.
bilgi ve anlatım şekli ile max'i öğrenmek isteyen herkese rahatlıkla öğretebilir.
sorduğumuz sorulara hemen cevap verebildiği gibi, bol örnek çalışmalarla da destekleyebiliyor. 3d max'in olanaklarını daha iyi kavramamız için bizim sormadığımız konularda da teknikler anlatmak ve örnek uygulamalar göstermek gaayretine hep şahit oldum. eğitimden çok memnun kaldım. kursu bitiren ve tamamlama ödevini başarı ile sunan her kursiyerin hemen bir firmada çalışabilecek donanıma kavuştuğunu söyleyebirim.
kurs sonunda verilen metaryel kütüphanesi bir hayli modern ve zengin çeşitler içermektedir. çalıştığınız bir iş yerinde kimseye bir şey sorma gereği duymadan, zaman kaybetmeden modelleme yapabilirsiniz. 3d max'i en güzel şekilde öğrenmek isteyenlere her zaman tavsiye ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Cafer Öztürk
Yüksek Mimar/Yıldız Üniv. Mimarlık Fak., İstanbul
emrah çelik bey ile ilgili çevremizden o kadar övgü duydum ki inanılmaz; şimdi o tavsiyeler için çevreme ve bu kadar kaliteli eğitim veren hocama çok teşekkür ediyorum.. ayrıca sadece eğitimciliği değil insanlığı ile de örnek bir kişi... şimdi ben de herkese tavsiye ediyorum.:)

altıntepe mimarlık
hicran sezen
 
Tarafından Yazıldı:: HiCRAN SEZEN
LıSE Altıntepe Mimarlık, İstanbul
ilk 3ds max'e arkadas tafsiyesiyle yoneldim, bu işi en iyi bicimde,acıklayıcı ve anlasilabilecek bir sekilde ogrene bilecegim bır yer aramaya basladım ve emrah çelikle tanıstım.3d max'i guzel bir anlatıs ve acıklayıcı bır uslupla yansıtma sekli ve kurs boyunca zevkli gecen kurs zamanı cok iyidi tessekurler emrah celik
 
Tarafından Yazıldı:: Atakan KARAKOÇ
cnc operatöru, İstanbul
emrah hocamı ilk defa 3d max 7 kitabı ile tanıdım o günden beridir tüm neşriyatlarını takip ettim ediyorum. 3d max'ı tüm kompleslerden ve zor mantıklardan uzak sade bir dille bu kadar güzel analtılır.kendisine başarılar diler tüm hızıyla kitap, dvd çalışmalarına devam etmesi için allahtan daha çok şevk ve sabır diliyorum...
 
Tarafından Yazıldı:: Hüreyre Yıldırım
cad-cam işletme, İstanbul
ha bugün ha yarın öğreneyim diye ertelediğim 3d max'i keşke hiç ertelemeşeymişim dedirtti emrah hoca :).eğitim boyunca aldığımız pratik bilgilerle,tüm püf noktalarla max kullanımını benim için çok daha kolay ve eğlenceli bir hale geldi.hiç bir sorum cevapsız kalmadı,takıldığım her anda çok yardımcı oldu emrah hoca.kitaplarını da kesinlikle tavsiye ediyorum!! aklıma takılan soruların cevabını kitap ve dvd'deki uygulamalarla çok rahat çözebildim.kurs arıyorsanız daha fazla yer aramayın!doğru yer burası!:)
 
Tarafından Yazıldı:: TUĞBA YEŞİL
İç MiMAR, İstanbul
2009 yılında emrah çelik'ten almış olduğum 3d max ve photoshop eğitimi sonucunda şu anda bulunduğum mevcut iş yerimde beni kariyerim açısından ileriye taşıdı.kolay çözümler üretmeye verilen projelerin 3d max çizimlerini kısa yoldan sonuçlandırmama büyük fayda sağladı.aldığım eğitimin amacına ulaştığını düşünüyorum emrah çelik hocama teşekkürlerimi sunuyorum... çalışmaları'nın devamını diliyorum.v-ray kursunda görüşmek üzere hocam:)
 
Tarafından Yazıldı:: DUYGU PAYZA
İç MiMAR, İstanbul
bir kurs vasıtası ile emrah beyden eğitim aldım ve memnun ayrıldım.nekadar meraklıysanız okadar cevabınız hazırdır.eğitimin hakkını veren bir eğitimci.zamanınızı boşa harcamak istemiyorsanız akla gelebilecek ilk yer emrah çelik olmalı.
 
Tarafından Yazıldı:: Reyhan Yılmaz
iç mimar/KO.Ü GSF, İstanbul
uzun zamandır 3ds max kullanmama rağmen istediğim sonuca istediğim sürede ulaşamıyordum, piyasada 3ds max uzmanı olarak anılan herkese başvurdum fakat ne yazıkki tatmim edici bir sonuca ulaşamadım. taki emrah beyin 3ds max kitapiyla tanışana kadar. artık 3ds maxte çözemediğim sorun kalmamıştı, dayanamayıp emrah beyin kursuna katıldım ve şuan ortaya cikan mucizelere kendim dahi inanamıyorum. fazla söze hiç gerek yok deneyen herkes farkı görecektirki 3ds max in dilinden eniyi anlayan ve öğreten tek uzman emrah çelik. emeklerinize minnettarız.
 
Tarafından Yazıldı:: Saim AKYÜZ
MiMARı RESTORASYON:/MUğLA ÜNı., İstanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması