3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

ögrencin Sadık Ceren, süpersin :)>
 
Tarafından Yazıldı:: Sadık Ceren Eryılmaz
iç mimar, İstanbul
emrah hocanın yardımcı olması için sizi tanıması gerekmez yollayın ona bir sorunuzu maile size cevabını yollasın onun için öğretmek herşeyin üstünde yeterki öğrenmek isteyin. aynı zamanda gerçekten kişilik sahibi yeterki hocamıza karşı samimi olun.
 
Tarafından Yazıldı:: Nevrez Yolcu
kadıköy ticaret lisesi, İstanbul
emrah çelik sayesinde çok zor olduğunu düşündüğüm 3dsmax konusunda hızlandırılmış kurs ile kısa sürede büyük aşama kaydettim. kendisinin konulara yaklaşımı ve eğitimdeki basit formülleri sayesinde 3dsmax in korkulacak değil, aksine çok zevkli bir program olduğunu keşfettim. eğitim süresince verdiği notlar ve şahsi kitabı, halen 3sdmax konusunda yoluma ışık tutmakta. 3dsmax'i kolayca ve sağlam temellerle öğrenmek isteyen herkese emrah çelik'in kurs ve kitaplarını tavsiye ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Sinem Birinci
Mimar / Selçuk Üniversitesi, İstanbul
sevgili emrah çelik, internette araştırıp bulmuştum ve bir arkadaşımda önerdi bu vesile ile bir 3dsmax eğitimi aldım.
seninle tanışmak biz görsel projeler ile uğraşanlar için büyük şanstır. kitaplarını her fırsatta bu işe gönül veren herkese tavsiye ediyorum. çünkü elime ilk geçen o 3dsmax ile ilgili herkesin bildigi turuncu kapaklı seriden bir miktar var. boşa giden paralarım hepsi kütüphanemde duruyorlar,bir bakabilirmiyim diyene bile önermiyorum. bir üstünde ki üzerinde emrah çelik yazan seri leri inceleyin diyorum.ellerine gözlerine bir kez daha sağlık diyorum. gerçekten çok yararlı ve kullanışlı kitaplar defalarca önerdim bir kez daha burdan yineliyorum herhangi birini muhakkak deneyin , emrah beyden kurs almanıza bile gerek kalmayabilir :) ticari amaçlı hazırlamıyor kitaplarını karmaşa yok net herşey ,kendisinin haberi yok ama ben kolleksiyon yapıyorum her yeni çıkarttığı kitaptan. çok başarılı mütevazi kişiliği ile çok daha güzel noktalarda olacaktır.. başarılarının devamını diliyorum...
 
Tarafından Yazıldı:: SONER DOĞAN
MiMAR DAÜ, Yalova
hocamın desteğiyle zor görünen herşey kolaylaştı. artık rahatlıkla çizimlerimi yapabiliyorum. öğrettiği kısa formüller ve komutlarla biçok kişiye de yardımcı olabildim..herşey için tekrar teşekkürler hocam..saygılar.başarılar
 
Tarafından Yazıldı:: Gamze Koray Ceylan
mimar/dicle üniversitesi, şırnak
emrah hocamı tek gecerim. dersler bittikten sonra uzun zaman hala destek vermeye devam etti. allah razı olsun iyi adamdır. şimdi piyasanın en iyi p.o.p stand tasarımlarını biz yapabiliyoruz sayesinde... tabi kendini geliştirmek şart. hocam iyi bir başlangıç yaptırdı. :)
 
Tarafından Yazıldı:: Fatih Zanbay
ıletisim Bilimleri, İstanbul
çok faydalı bir kurs dönemi geçirdim kendisine çok teşekkür ederim. şu anda profesyonel anlamda çalışma hayatıma devam ediyorum.
başar yazıcı
 
Tarafından Yazıldı:: Başar Yazıcı
Mimar, ızmir
merhaba emrah çelik mailinizi aldım.

sizden birebir eğitim almak gerçekten muhteşem olurdu. ama maalesef ben ankarada ikamet etmekteyim maddi durumum ve zaman sorunumdan dolayı bir kursa katılamıyorum. fakat almış olduğum kitabınız forumlar sayesinde bayağı bir ilerleme kaydettim. hatta 3dmax'i işimdede kullanmaya başladım. inşallah ileriki zamanlarda dahada ilerleteceğim.
buda benim ilk projem fazla amatörce ama gerçekten beğenildi ve uygulamaya geçildi.
tabiki sizin sayenizde bunu yaptım size çok teşekkür ediyorum. başarılarınızında devamını diliyorum


kenan karaman
 
Tarafından Yazıldı:: Kenan KARAMAN
Mimarlık, Ankara
iyi günler emrah bey....
çıkarmış olduğunuz 3ds max dış mekan uygulamaları dvd setini aldım ve her noktasına dikkat ederek çalıştım gerçekten harika olmuş. ellerinize sağlık.

benim bir sorum olucaktı: render alırken, render penceresi üzerinde oluşan görüntü ile render bittikten sonra kaydettiğimiz tif yada jpeg formatındaki kayıtlar arasında aşırı bir fark oluyo. render pencersindeki görüntü normal olarak görünürken kaydettğimiz tif yada jpeg çok koyu bir şekilde sonuçlanıyor. sanırım gamma ayarıyla ilgili ama bunu 1 e bir nasıl çözüceğiz yardımcı olursanız çok sevinirim.

2.si ise kitap güncellemeniz ne konumda ne zaman piyasaya çıkar.

çok teşekkürler iyi çalışmalar.
 
Tarafından Yazıldı:: İbrahim Kaman
İstanbul
alanında tek diyebilirim.kitaplarda dvd lerde.en önemliside her zaman alınan destek ve her soruya alınabilen cevap. teşekkürlerr..

tuna mühendislik
özcan sarıkaya
 
Tarafından Yazıldı:: Özcan Sarıkaya
inşaat mühendisi, İstanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması