3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

emrah hocamı tek gecerim. dersler bittikten sonra uzun zaman hala destek vermeye devam etti. allah razı olsun iyi adamdır. şimdi piyasanın en iyi p.o.p stand tasarımlarını biz yapabiliyoruz sayesinde... tabi kendini geliştirmek şart. hocam iyi bir başlangıç yaptırdı. :)
 
Tarafından Yazıldı:: Fatih Zanbay
ıletisim Bilimleri, İstanbul
çok faydalı bir kurs dönemi geçirdim kendisine çok teşekkür ederim. şu anda profesyonel anlamda çalışma hayatıma devam ediyorum.
başar yazıcı
 
Tarafından Yazıldı:: Başar Yazıcı
Mimar, ızmir
merhaba emrah çelik mailinizi aldım.

sizden birebir eğitim almak gerçekten muhteşem olurdu. ama maalesef ben ankarada ikamet etmekteyim maddi durumum ve zaman sorunumdan dolayı bir kursa katılamıyorum. fakat almış olduğum kitabınız forumlar sayesinde bayağı bir ilerleme kaydettim. hatta 3dmax'i işimdede kullanmaya başladım. inşallah ileriki zamanlarda dahada ilerleteceğim.
buda benim ilk projem fazla amatörce ama gerçekten beğenildi ve uygulamaya geçildi.
tabiki sizin sayenizde bunu yaptım size çok teşekkür ediyorum. başarılarınızında devamını diliyorum


kenan karaman
 
Tarafından Yazıldı:: Kenan KARAMAN
Mimarlık, Ankara
iyi günler emrah bey....
çıkarmış olduğunuz 3ds max dış mekan uygulamaları dvd setini aldım ve her noktasına dikkat ederek çalıştım gerçekten harika olmuş. ellerinize sağlık.

benim bir sorum olucaktı: render alırken, render penceresi üzerinde oluşan görüntü ile render bittikten sonra kaydettiğimiz tif yada jpeg formatındaki kayıtlar arasında aşırı bir fark oluyo. render pencersindeki görüntü normal olarak görünürken kaydettğimiz tif yada jpeg çok koyu bir şekilde sonuçlanıyor. sanırım gamma ayarıyla ilgili ama bunu 1 e bir nasıl çözüceğiz yardımcı olursanız çok sevinirim.

2.si ise kitap güncellemeniz ne konumda ne zaman piyasaya çıkar.

çok teşekkürler iyi çalışmalar.
 
Tarafından Yazıldı:: İbrahim Kaman
İstanbul
alanında tek diyebilirim.kitaplarda dvd lerde.en önemliside her zaman alınan destek ve her soruya alınabilen cevap. teşekkürlerr..

tuna mühendislik
özcan sarıkaya
 
Tarafından Yazıldı:: Özcan Sarıkaya
inşaat mühendisi, İstanbul
hocam uzun zamandır beklediğim bir çalışmaydı bana çok faydası oldu istediğim sonuçlara çok kısa sürede ulaşabiliyorum artık.bilmediğim bir çok 3ds max komutunu sayenızde bu eğitim seti ile öğrendim .derslerin devamını bekliyorum emeğimize sağlık.dış mekan ile ilgilenen arkadaşların mutlaka alması gereken bir dvd eğitim tavsiye ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Adile Demirdelen
Tasarım, İstanbul
emrah bey kardesim size ne kadar tesekkur etsem azdir. br /baska bir 3d max kitabinin rumca baskisini aldim ve aldigim gibi cope attim. br /sizin kitabiniz olan 3 max ile guncelestirme ile butun sorunlarim bitti , ama butun zorlugumuz kitaplari burdan temin etmek simdi sidilerinizi almak istiyorum fakat nasil?... br /bana bir hesap numarasi verseniz veya odemeli gonderseniz acaba posta ile gonderebilirmisiniz?  br /selamlar
garo tsirkinoglou
atina - yunanistan
 
Tarafından Yazıldı:: Garo Tsirkinoglou
Mimar Atina Yunanistan, YurtDisi
merhaba emrah bey;

yaklaşık 1 aydır 3d max'i hobi olarak öğrenmeye çalışıyorum. internetteki forumlardan birşeyler kapmaya çalıştım ama sizinde tahmin ettiğiniz gibi bilgilerin düzensiz olarak verilmesi bu konuda hiç bilgisi olmayan birisini oldukça zorluyor. daha düzgün bir sıralama takip edebilmek için 3d max 9 ile görselleştirme kitabınızı edindim. elinize sağlık, emsalleri içinde en iyi kitaplardan birisi ama ben pek faydalanmayı beceremedim. çalışmalarımdan bir kaç tanesini ekte gönderiyorum.gördüğünüz gibi özellikle kaplama, ışık ve render konusunda çok fazla problemim var. render sonucunda ortaya çıkan problemlere çözüm üretmekte güçlük çekiyorum. birini çözmeye çalışırken peşinden yeni sorunlar çıkıyor. acaba iç mekan render kitabınızı alsam bir gelişme kaydedebilirmiyim?

çalışmalarınızda başarılar dilerim...:)>
 
Tarafından Yazıldı:: Ahmet Kantar
Mimarlık, İstanbul
hocam merhaba ben serdar sizin kitabınız ve mükemmel anlatımınız sayesinde max i öğrendim.ama biliyorum daha çok yolun başındayım, ekde yolladigim calisma, şu anki durumum için bir yorum yaparsanız gerçekten minnettar kalacağım çok kısa olsada olur lütfen şimdiden teşekkürler hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Serdar Kılıçer
İstanbul
emrah bey merhaba kültür üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünü bitirdim kurs ücretlerinden dolayı kursa gidemeyeceğim için sizinikinci sınıftayken kitabınızı aldım ve max öğrenmeye başladım, zamanla kendimi geliştirdim v-ray yide oldukça iyi seviyede öğredim ve özel ders verip para kazanmaya başladım şimdiye kadar üç özel ders tecrüben oldu max in yanında autocad ve photoshop dersleride vermekterim size çalışmalarımı yollamak isterim, ayrıca eğer öğretmen ihitiyacanız varsa beni bir değerlendirmenizi isterim saygılarımla.

ekte diploma projemden bazı renderler vardır...
 
Tarafından Yazıldı:: Ali Can Karayani
İç Mimarlık, İstanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması