3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

hocam uzun zamandır beklediğim bir çalışmaydı bana çok faydası oldu istediğim sonuçlara çok kısa sürede ulaşabiliyorum artık.bilmediğim bir çok 3ds max komutunu sayenızde bu eğitim seti ile öğrendim .derslerin devamını bekliyorum emeğimize sağlık.dış mekan ile ilgilenen arkadaşların mutlaka alması gereken bir dvd eğitim tavsiye ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Adile Demirdelen
Tasarım, İstanbul
emrah bey kardesim size ne kadar tesekkur etsem azdir. br /baska bir 3d max kitabinin rumca baskisini aldim ve aldigim gibi cope attim. br /sizin kitabiniz olan 3 max ile guncelestirme ile butun sorunlarim bitti , ama butun zorlugumuz kitaplari burdan temin etmek simdi sidilerinizi almak istiyorum fakat nasil?... br /bana bir hesap numarasi verseniz veya odemeli gonderseniz acaba posta ile gonderebilirmisiniz?  br /selamlar
garo tsirkinoglou
atina - yunanistan
 
Tarafından Yazıldı:: Garo Tsirkinoglou
Mimar Atina Yunanistan, YurtDisi
merhaba emrah bey;

yaklaşık 1 aydır 3d max'i hobi olarak öğrenmeye çalışıyorum. internetteki forumlardan birşeyler kapmaya çalıştım ama sizinde tahmin ettiğiniz gibi bilgilerin düzensiz olarak verilmesi bu konuda hiç bilgisi olmayan birisini oldukça zorluyor. daha düzgün bir sıralama takip edebilmek için 3d max 9 ile görselleştirme kitabınızı edindim. elinize sağlık, emsalleri içinde en iyi kitaplardan birisi ama ben pek faydalanmayı beceremedim. çalışmalarımdan bir kaç tanesini ekte gönderiyorum.gördüğünüz gibi özellikle kaplama, ışık ve render konusunda çok fazla problemim var. render sonucunda ortaya çıkan problemlere çözüm üretmekte güçlük çekiyorum. birini çözmeye çalışırken peşinden yeni sorunlar çıkıyor. acaba iç mekan render kitabınızı alsam bir gelişme kaydedebilirmiyim?

çalışmalarınızda başarılar dilerim...:)>
 
Tarafından Yazıldı:: Ahmet Kantar
Mimarlık, İstanbul
hocam merhaba ben serdar sizin kitabınız ve mükemmel anlatımınız sayesinde max i öğrendim.ama biliyorum daha çok yolun başındayım, ekde yolladigim calisma, şu anki durumum için bir yorum yaparsanız gerçekten minnettar kalacağım çok kısa olsada olur lütfen şimdiden teşekkürler hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Serdar Kılıçer
İstanbul
emrah bey merhaba kültür üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünü bitirdim kurs ücretlerinden dolayı kursa gidemeyeceğim için sizinikinci sınıftayken kitabınızı aldım ve max öğrenmeye başladım, zamanla kendimi geliştirdim v-ray yide oldukça iyi seviyede öğredim ve özel ders verip para kazanmaya başladım şimdiye kadar üç özel ders tecrüben oldu max in yanında autocad ve photoshop dersleride vermekterim size çalışmalarımı yollamak isterim, ayrıca eğer öğretmen ihitiyacanız varsa beni bir değerlendirmenizi isterim saygılarımla.

ekte diploma projemden bazı renderler vardır...
 
Tarafından Yazıldı:: Ali Can Karayani
İç Mimarlık, İstanbul
emrah hocam merhabalar…


emrah hocam merhabalar…
kurs öğrenciniz murat kiv..
umarım iyisinizdir.mental ray kitabınızı aldım.ben vray kullanıyordum fakat mentalray de kullanmak istedim.tabiyki en iyi kaynak siz olduğunuz için sizin kitabınızı aldım.

ve birkaç çalışmayı göndermek istedim size.kolay gelsin.
 
Tarafından Yazıldı:: Murat Kiv
End, İstanbul
merhaba emrah bey,

3ds max 2008 kitabınızı aldım ve benim için gerçekten çok yararlı oldu. kısacası mükemmel bir kitap.
yalnız takıldığım ufak bi nokta var, eğer yoğun iş trafiğinizden fırsat bulup cevaplandırabilirseniz çok memnun olurum gerçekten.

ekte dosya mevcut fakat ben kısaca anlatıyım...
3dsmax 2009 da yaptığım duvarı connect edge yardımıyla segmentlere ayırdım, inset ile polygonlara ayırıp extrude ile derz verdim, sonra
boolean ile pencere için yer açtım, fakat açtığım pencerenin içi yani kesiti gözükmüyor(halbuki düz duvar ile aynı şeyi yaptığımda bu kesit pekala oluşuyor)
sanırım kitapta bahsettiğiniz normaller ile
ilgili bi mevzu. ben bu iç tarafta kalan kesit üzerinde oynama yapmak istesem yapamıyorum çünkü orada polygon oluşmamış. pencere
için açtığım boşluk içine nasıl kesit ekleyebilirim?veya nasıl kesit oluşturabilirim?

saygılar
 
Tarafından Yazıldı:: Ahmet Özbalık
İstanbul
merhaba hocam ben akın, nasılsınız. kitabınızın sadece %40'ına bakmama rağmen bana umduğumdan çok daha fazlasını verdi gerçekten hoş bir eser olmuş tebrik ederim sizi ve bir de bu işin püf noktaları gibi uzman seviyede bir çalışma hazırlarsanız emin olun pek çok kişi memmun olacaktır belki de vardır ama ben bilmiyorum. size bir de sorum sorum olacaktı modellerde yeterli gerçekçiliği yakalayamıyorum bir türlü bunun tüm sırrı material ve render mı yoksa dikkat etmem gereken başka başlıklarda var mı ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. ekte bir dosya var içindekileriden bina ilk çalışmam oda ve içindekiler ise ikinci ve sonuncu. başarılarınızın devamını dilerim iyi günler.

not: şimdi farketim sitenize kitaplarınızın tanıtımını da koymalısınız, ve naçinazane bir fikir daha; kitaplarınızı yeni alacak insanlara e-mail yada farklı yollarla online destek gibi bir oluşum hazırlarsanız bu sizin rakipleriniz karşısında ciddi bir fark elde etmenizi sağlayabilir.
biliyorum çok oldum ama :) çizimlerin bilgisayarı fazla hantallaştırmaması için var mıdır bir çalışma yöntemi şimdiden teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Akın
İstanbul
sayın hocam max'de çok yeniyim dün 3ds max7 kitabınızı satın aldım ve inanın anlatımınıza hayran kaldım ve size kitaba bir gözattıktan sonra hazırladığım bir çlışmayı gönderiyorum
ve yorumlarınızı bekliyorum
 
Tarafından Yazıldı:: Dursun Taşkıran
Adana
mrh.kitabınızı aldım gercekten cok iyi ve detaylı şekılde yazılmıs fakat anlamadığım tek sey neden renkli baskı değil daha iyi olurmus bence
 
Tarafından Yazıldı:: Aysegul Akkurt
ızmir


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması