3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

merhaba emrah hocam.
ilk önce hazırladığınız 3ds max ve mental ray iç mekan uygulamaları kitabınız gerçekten çok güzel olmuş. elinize kolunuza sağlık. bir sonraki serileride bekleriz.

benim size bir sorum olacak. ben karadeniz teknik universitesi bilgisayar öğretim teknolojileri eğitimi bölümü (böteb) 3.sınıf öğrencisiyim. bölümümden hiç de memnun değilim.
daha çok 3boyutlu çizimlere meraklıyım ve bu alanda sizin kadar olmasada uzmanlaşmak istiyorum. kısacası bölümümü değiştirmek istiyorum.
türkiyedeki universitelerde bilgisayar destekli iç mimari tasarım eğitimi bir bölüm varmı, yada tavsiye edebileceğiniz buna benzer ama bilgisayar destekli mimari bölüm varmı?
yardım ederseniz çok minnettar olurum.

saygılarımla.

taleh hasanaliyev
 
Tarafından Yazıldı:: Taleh HASANALIYEV
Bilgisayar Öğretim Teknolojileri, Trabzon
sayın emrah hocam:

ben mehmet aydın gazi mimarlık 3. sınıf öğrencisiyim. ayrıca değişim yayınları ismail aydın'ın yeğeniyim.

amcamın tavsiyesi ile kitabınızdan 3d max çalıştım. gerçekten çok öğretici bir uslubunuz var.

emeğiniz için size teşekkür etmek istedim. çalışmalarınızın devamını diliyorum.

teşekkür ederim.

mehmet aydın
 
Tarafından Yazıldı:: Mehmet AYDIN
Sakarya
merhaba emrahbey mentalray ile render kitabınızı aldım ve zevk ile bitirdim fakat güzdüz olarak aldığım render da tv ekranı noise li görünüyor kaliteyi nekadar arttırsamda değişmiyor render için yaptığınız uygulamaları da harfi harfiyen uyguladım birşey değişmedi bu konudaki tecrübeleriniz ile bu sorunumu aydınlatırsanız çok sevinirim başarılarınızın devamını diliyorum emrah bey . birşeyi daha soracaktım konu ile ilgili değil yayınladığınız kitaplara 3ds max uzmanlar için geniş kapsamlı ders kitabı çıkarmayı düşünüyormusunuz .
 
Tarafından Yazıldı:: Vahdettin Bahadır
tasarım, Samsun
merhaba. hobi olarak başlamıştım. şimdi bir tutku oldu. eserinize inceledim. allah razı olsun. sayenizde bilgim pekişmiş oldu. çok güzel bir anlatımla kafamızdaki tüm sorulara cevap buluyoruz. teşekkür ederim. yalnız ufak bi sorun var cd bölüm 7'de bitiyor oysa kitapta bölüm11 - 12'den bahsediyorsunuz. kitaplarınızı elimden düşürmüyorum bi hatırlatiim dedim. çalışmalarınızın devamını diliyorum
 
Tarafından Yazıldı:: Hayri Aslan
Gaziantep
iyi günler emrah bey. sizin iki kitabınızı aldım ve çok memnun kaldım.lakin sizin sanırım 3 dsmax animasyonla ilgili bir kitabınız yok. animasyon üzerindede kendimi geliştirmek istiyorum. sizin önerebileceğiniz bir kitap varmı? başarılarınızın devamını dilerin.
 
Tarafından Yazıldı:: Erdem Veysel
Hatay
sayın emrah çelik yazmış olduğunuz 3ds max görselleştirme kitabınızı aldım ve çok memnun kaldım.gerek içerik gerek sade anlatım dilinizle çok güzel bir şaheser yapmışsınız.bizlere böyle güzel bir kitap sunduğunuz çok teşekkür ederim.başarılarınızın ve kitaplarınızın devamını dilerim
verkan demiröz
almanya frankfurt
 
Tarafından Yazıldı:: Verkan Demiröz
Halkla ılişkiler, İstanbul
merhabalar emrah bey, br /3dsmax 9 ve mental rayle iç mekan uygulamaları isimli kitaplarınızı aldım..3dsmax i sizin sayenizde öğrendim diyebilirim. kitaplardan program öğrenilemeyeceğini düşünürdüm ama sizin sanki bir kurstaymışcasına yazdığınız kitaplar sayesinde sıkılmadan gerçekten çok şey öğrendiğimi belirtmek isterim..gerçekten çok güzel kitaplar elinize sağlık..bu arada diğer uygulama kitaplarınızı da sabırsızlıkla bekliyorum:) br /emrah bey ben size şunu sormak istiyorum, önceden de belirttiğim gibi 3dsmax 9 kitabınızı aldım fakat 3dsmax 2008 kitabınızda öncekinden daha farklı yeni versiyona daha yönelik içerikler olduğuna eminim..fakat tekrardan kalın bir kitap almak yerine acaba eklediğiniz kısımların ayrı basımları var mıdır? erişebilmek mümkün müdür? diye sormak istiyorum.bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim br /saygılarımla, br /sibel yasemin özgan
 
Tarafından Yazıldı:: Sibel Yasemin ÖZGAN
İstanbul Teknik Uni, İstanbul
emrah bey merhaba kültür üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünü bitirdim kurs ücretlerinden dolayı kursa gidemeyeceğim için sizinikinci sınıftayken kitabınızı aldım ve max öğrenmeye başladım, zamanla kendimi geliştirdim v-ray yide oldukça iyi seviyede öğredim ve özel ders verip para kazanmaya başladım şimdiye kadar üç özel ders tecrüben oldu max in yanında autocad ve photoshop dersleride vermekterim size çalışmalarımı yollamak isterim, ayrıca eğer öğretmen ihitiyacanız varsa beni bir değerlendirmenizi isterim saygılarımla.
 
Tarafından Yazıldı:: Ali Can Karayani
İç Mimarlık, İstanbul
merhabalar emrah bey ben muglada restorasyon bölümü ögrencilerinden yagmur arslan.kitabınızı aldım ve çok begendim.max programını sizin kitabınız sayesinde ögrendim ve bu sayede baya geliştirdim kendimi.yazdıgınız kitap için bir okuyu olarak teşşekürlerimi iletmek istedim.ama bir maruzatım olacak.kitapta bahsettiğiniz yetişmesi gereken hızlı bir sunum için hazır kaplamaların(architectural maps ve additional maps andmaterial libraries) kurulumunu bir türlü gerçekleştiremiyorum.bu konuda beni aydınlatırsanız size minnettar kalacağım.çalışmalarınızda başarılar dilerim.
 
Tarafından Yazıldı:: Yagmur Arslan
restorasyon, Muğla
mrb ben cenk restorasyon bölümü mezunuyum bizim meslekte çok önemli max. kursuna gitmiş ikinci gün bıraktımm çünkü öyle hikaye anlatılır gibi ögrenilmezdi bu programm benimde ögrenmem lazımdi kitabınızdan çalıştımm ilk kitabınız bitirmek üzereyimm ve baya şeyy ögrendimm programla ilgili ,gerçekten harika bir kitapp gerçekten teşekkür ettikk böyle bir kitap çıkardıgınız için auto cad programınıda kitaptan ögrendimm fakat sizin anlatımınız gerçekten bir harika. benim kendi çıkardıgım notlar var uygulamayla pekiştirmek istiyorum sitenize baktımm uygulama kitabı çıkmış tabi içerigini bilmedigimden soruyrum bu kitap sizin önceki kitabı bitirenler için ikinci bir kitap olabilirmi yada direk uygulama cd mi almam gerekk yada böyle cd satılıyormuu cevap verirseniz sevinirmm teşekkürler
 
Tarafından Yazıldı:: Cem Baran
restorasyon, İstanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması