3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

Hocam kursunuza gelerek 3dmax seviyemi çok artırdım üstüne bide bu eğitim setleriniz çok iyi geldi emeğinize sağlık herkese tavsiye ederim
 
Tarafından Yazıldı:: KADİR DİŞLİ
Tasarımcı, İstanbul
tennodizayn.com
3dsmax için o kadar zor, o kadar anlamsız demişlerdi ki, korkarak başlamıştım. Ama Emrah hocam sayesinde bütün bu tabularım yıkıldı . Şiddetle tavsiye ediyorum
 
Tarafından Yazıldı:: Bahar Kelleci
maltepe üniversitesi / İç Mimar, istanbul
Emrah hocama gelmeden önce bir çok tereddütüm vardı. Daha ilk haftadan bu tereddütlerimi boşa çıkardı. Sıfır geldim ve şu an çok iyi renderlar alıp büyük beğeni topluyorum. Hepsi Emrah hocamın sade ve sabırlı anlatımı ile gerçekleşti. Ödevleri aksatmayıp derslerden sonra tekrarlar yaptığınız taktirde öğrenememe imkanınız yok. Herşey için çok teşekkür ederim hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: İnanç Özçelik
İstanbul
Emrah Çelik 3ds Max kursunu internette araştırmalarım sonucunda buldum. Piyasada 3ds Max kitaplarını incelediğimde de Emrah Hocanın isminin daha etkin olduğunu görünce bu kursa başlamaya karar verdim. 5.5 hafta acaba yeterli olur mu sorusu kafamda olsa da kursa başladıktan sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm. Çok duru, akıcı ve anlaşılır dili ile kursu çok verimli bir şekilde tamamladım. 3ds Max Kursu arayan arkadaşlar var ise hiç düşünmeden kayıt yaptırmasını tavsiye ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Merve Karadeniz
Mimar/İstanbul Kültür Üniversitesi, İstanbul
Emrah Bey'in kursu öncesi İstanbul + Londra'da birçok 3DS Max kursuna katıldım. Bu denli kursa rağmen Vray Render'larda hala sıkıntı çekiyordum. Emrah hoca'nın detaylı öğretimi ve kurs bitiminde devam eden yardım ve desteği sayesinde 3DS Max'de şuan kolaylıkla modelleme yapıyor ve Vray render alıyorum. Tekrardan kendisine teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Neslihan Avci
Mimar / Architectural Association, İstanbul
www.neslihanavci.com
Emrah Hocama gelene kadar ne kurslara gittim de işe yaramadı, uygulamalı dersleriyle ,sade berrak anlatımıyla bu işi çözdürüyor.Ödevleri olsun kitapları olsun. Bende bu işi yapıcam diyorsanız kesin çözüm burda .Çoooook Teşekkür Ederim Hocam.Sayenizde öğrendik.
 
Tarafından Yazıldı:: TUĞÇE EKİM
OKAN UNİ-MİMARLIK, İSTANBUL
iç mimarlık öğrencisiyim, 5 hafta gibi bir sürede 3d max ve vray programını çok güzel bir şekilde öğrendik , açıkçası bu programın çok zor olduğunu düşünüyordum ama derslerde önce hocamız anlatıyor sonra hemen uygulama yapıyoruz takıldığımız yerlerde gelip tekrar anlatıyor hocamız ben çok memnun kaldım programı öğrenmek için doğru adrestesiniz.
 
Tarafından Yazıldı:: kübra güleryüz
Kemerburgaz Üni / İç Mimarlık
Kursa başlamadan , bu kısa sürede öğrenip öğrenemiyceğim konusunda endişelenmiştim ama Emrah Çelik hocanın sade anlatımı ile kısa sürede ciddi bir gelişim gösterdim. Öğrencilerine olan ilgisi güven depolamanızı sağıyor. Kurs sonunda bu düzeyde kaliteli renderlar alabileceğimi hiç düşünmemiştim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Tekrardan teşekkürler Emrah hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Feridun SAĞ
İç Mimar / Yeditepe Üniversitesi
3dmax e başlamadan önce endişelerim vardı ve birsürü kurs vardı önümde bi arkadaşım ve internet vasıtasıyla emrah hocamızı bulup yanına gidip bilgi aldık ve kararımı verip başladım ve iyikide başladım kısa sürede bu kadar öğrenebilmek gerçekten beni çok sevindirdi tabi bunda emeği geçen; sade,sabırlı,anlaşılabilir anlatımla 3dmaxi bana öğreten ve her takıldığım konuda bir telefon kadar yakınımda olup sorularımı cevapsız bırakmayan emrah hocama sonsuz teşekkür ediyorum ve gerçekten herkese şiddetle tavsiye ediyorum!!!
 
Tarafından Yazıldı:: Yusuf aydın
Mimar-İstanbul Aydın üniversitesi, İstanbul
Henüz 2. Sınıf mimarlık öğrencisi olmama rağmen 3dmaxin tasarımlarıma katkısı göz ardı edilemez. Emrah Çelik hocamın anlaşılır ve sabırlı anlatımı beni asla tahmin edemeyeceğim bir noktaya ulaştırdı. Şiddetle tavsiye ederim!
 
Tarafından Yazıldı:: Rümeysa Sena Şeker


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması