3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

Emrah Hocama gelene kadar ne kurslara gittim de işe yaramadı, uygulamalı dersleriyle ,sade berrak anlatımıyla bu işi çözdürüyor.Ödevleri olsun kitapları olsun. Bende bu işi yapıcam diyorsanız kesin çözüm burda .Çoooook Teşekkür Ederim Hocam.Sayenizde öğrendik.
 
Tarafından Yazıldı:: TUĞÇE EKİM
OKAN UNİ-MİMARLIK, İSTANBUL
iç mimarlık öğrencisiyim, 5 hafta gibi bir sürede 3d max ve vray programını çok güzel bir şekilde öğrendik , açıkçası bu programın çok zor olduğunu düşünüyordum ama derslerde önce hocamız anlatıyor sonra hemen uygulama yapıyoruz takıldığımız yerlerde gelip tekrar anlatıyor hocamız ben çok memnun kaldım programı öğrenmek için doğru adrestesiniz.
 
Tarafından Yazıldı:: kübra güleryüz
Kemerburgaz Üni / İç Mimarlık
Kursa başlamadan , bu kısa sürede öğrenip öğrenemiyceğim konusunda endişelenmiştim ama Emrah Çelik hocanın sade anlatımı ile kısa sürede ciddi bir gelişim gösterdim. Öğrencilerine olan ilgisi güven depolamanızı sağıyor. Kurs sonunda bu düzeyde kaliteli renderlar alabileceğimi hiç düşünmemiştim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Tekrardan teşekkürler Emrah hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Feridun SAĞ
İç Mimar / Yeditepe Üniversitesi
3dmax e başlamadan önce endişelerim vardı ve birsürü kurs vardı önümde bi arkadaşım ve internet vasıtasıyla emrah hocamızı bulup yanına gidip bilgi aldık ve kararımı verip başladım ve iyikide başladım kısa sürede bu kadar öğrenebilmek gerçekten beni çok sevindirdi tabi bunda emeği geçen; sade,sabırlı,anlaşılabilir anlatımla 3dmaxi bana öğreten ve her takıldığım konuda bir telefon kadar yakınımda olup sorularımı cevapsız bırakmayan emrah hocama sonsuz teşekkür ediyorum ve gerçekten herkese şiddetle tavsiye ediyorum!!!
 
Tarafından Yazıldı:: Yusuf aydın
Mimar-İstanbul Aydın üniversitesi, İstanbul
Henüz 2. Sınıf mimarlık öğrencisi olmama rağmen 3dmaxin tasarımlarıma katkısı göz ardı edilemez. Emrah Çelik hocamın anlaşılır ve sabırlı anlatımı beni asla tahmin edemeyeceğim bir noktaya ulaştırdı. Şiddetle tavsiye ederim!
 
Tarafından Yazıldı:: Rümeysa Sena Şeker
Kursa gelmeden önce yapabilir miyim endişesi yaşadım ve emrah hocamı aradım detaylı bilgiyi aldıktan sonra ödevleri düzenli yaparsanız çok faydalı olacaktır ve hızlı bir şekilde öğreneceksiniz dedikten sonra kursun ne kadar iyi olduğunu anladıktan sonra kursa başlamaya karar verdim ve iyi ki başlamışım kısa bir sürede emrah hocanın pratik anlatımı sayesinde ve ödevleri düzenli yapmanın vermiş olduğu yarardan dolayı iyi ki bu kursa gelmişim diyorum şuanda rahat render alabiliyorum ve bundan sonrasının yapa yapa yanlış doğru ilerleyerek öğrenebileceğimi bilerek ilerleyeceğim kafanıza birşey takıldığında emrah hocaya mail atıp size hemen yardımcı oluyor sizi aydınlatıyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum hocama da teşekkür ediyorum öğrenmeme vesile olduğu için...
 
Tarafından Yazıldı:: Büşra Uğur
İç Mimar
Kursa başlamadan önce çevremdeki yakınlarıma 5 haftalığına 3dmax kursuna katılacağımı söyleyince 5 haftanın yeterli olabileceği ile ilgili soru işaretleri olmuştu kafalarında. Kursum 2 gün önce bitmesine rağmen profesyonel anlamda max kullanmaya başladım, çalıştığım firmada aldığım renderlar çok beğeniliyor. Gerçekten 5 hafta odaklanıp ders tekrarları ve verilen ödevleri yaparsanız bu sürenin aslında ne kadar yeterli olacağını sizde farkedeceksiniz.
Kurs dışında da Emrah bey her türlü takıldığım noktalara kurs zamanını beklemeden yardımcı olmaya çalıştı. Bu sayede zaman atlamadan aşama atlayabildim.Herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.
 
Tarafından Yazıldı:: Ayşin Çeyrek
İÇ MİMAR
Uzun süren araştırmalarım ve bir arkadaşım tavsiyesiyle ulaştım Emrah hocaya. Derslerde hepimizle tek tek ilgilenip hiçbir sorumuzu yanıtsız bırakmadı. Gerek kurs sırasında gerekse kurs sonrasında oldukça yardımcı oldu. Tekrar çok çok teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Meral Fettahoğlu
İç mimar Işık Üniversitesi, İstanbul
Merhabalar, Emrah Hocanın öğrenciye karşı samimiyeti ve fevkalade gayreti vesilesiyle 3ds max ve vray'i 6 haftada ileri düzeyde öğrendim. Daha önce başka kurslara gitmiş arkadaşlarım aldığım renderlara çok şaşırdılar. Herkese çok tavsiye ederim. İşini, paradan önce insana değer verdiği ve insanları eğitmek için yapan Emrah Hocamada çok teşekkür ederim...
 
Tarafından Yazıldı:: Muhammet mustafa şahin
İç Mimar, İstanbul
Kısa sürede 3d max i en pratik yönden sevdirerek öğreten doğru adres.Teşekkürler Emrah hoca...
 
Tarafından Yazıldı:: MERVE BÜKTE
İçmimar/Selçuk Üniversitesi, İSTANBUL


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması