3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

Programı öğrenmek için biraz geç kalmıştım ancak kutu bile çizemezken bu seviyeye gelmem inanılmaz bir başarı.Bu başarı Emrah Çelik sayesinde olmuştur.Kendime bu konuda güvenim yoktu açıkçası.Ancak çözüm odaklı,mimari çizime yönelik olması beni çok sevindirdi ve kursa başlamış oldum.Sayı saymayı,alfabeyi öğrenir gibi,dikkatli ve düzenli bir şekilde ilerleyen ders programı sayesinde kendime büyük katkılar sağlamış bir şekilde kursu tamamlamış oldum.Mimari modelleme öğrenilecekse yada şöyle söyleyebilirim bu işi hakkıyla öğrenmek isteyenlere tavsiyemdir.Samimi şekilde söylüyorum;başka kurumlarda vakit kaybetmeyin.Tekrar Emrah hocaya teşekkür ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Mert Çebi
İÇ MİMAR/BEYKENT ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL
Emrah hocamı Photoshop programı için aldığım ders ile tanıdım. Photoshop dersi alırken 3ds max programını kullanabildiğimi düşünerek tercih etmemiştim. Bir dönem programı kullanmadığım için hem unuttum hem renderlarda da iyi sonuç alamadığımı farkettim. Emrah hocamdan 3ds max dersi aldıktan sonra en karmaşık render ayarlarını bile en basit ve en hızlı şekliyle öğretmesiyle programa olan yatkınlığımı geliştirdim ve istediğim gibi renderlar almaya başladım. Bu programı bilmek yetmiyor, pratik ve hızlı kullanmak birçok sıkıntılı projede sizi hep öne taşıyor. Programı bildiğinizi düşünürken aslında saatlerce uğraştığınız ayarın birkaç basit komutla halledilebileceğinizi öğreniyorsunuz. Emrah hocam kurs sürecinde her sorumuzla birebir ilgilenip her hafta verdiği ödevlerle konuları pekiştirmemize yardım etti. Eğer bir kursa başlamayı düşünüyorsanız kesinlikle önerebileceğim bir kurs. 5 hafta gibi bir sürede bu kadar ilerleyebileceğimi bilseydim çok çok önceden gelirdim.
 
Tarafından Yazıldı:: Rümeysa Üngördü
Kadir Has Üniversitesi / İç Mimar
Okuldan mezun olduktan sonra okulda da aldığım 3D's Max programı hakkında kendimi yetersiz hissettim.
İş başvurularına başlamadan önce bu konuda kendimi geliştirmeliydim. Daha önce de arkadaşımla birlikte Emrah
hocadan Photoshop programı için özel ders almıştık. Dolayısıyla Max için gideceğimiz yer de belliydi. Öncelikle
hocanın bu işte ki deneyimi, gereksiz bilgiler yerine daima pratik ve kullanacağınız kadarını size vermesi çok önemli.
İmkanınız varsa ne kadar okulda ya da diğer kurslarda öğrendim de deseniz farkı görmelisiniz. Bu kadar kısa sürede
bunu başarabilmekte ayrı bir başarı ancak siz de öğrenirken uygulama ve pratik yapabilecek kadar bu işe vakit ayırmalısınız!!
 
Tarafından Yazıldı:: Gizem Gül
Kadir Has Üniversitesi- iç mimar
3dmax öğrenmekte çok geç kaldığımı düşünüyordum.... açıkçası öğrenmekten de korkuyordum... ama Emrah Bey sayesinde çok kısa sürede programı kullanabilir ve sunum yapabilir hale geldim... bence vakit kaybetmeden öğrenilmesi gereken bir program ve Emrah Bey doğru adres....
 
Tarafından Yazıldı:: Pınar Aktuz
Mimar / Maltepe Üniversitesi, İstanbul
İlk öncelikle bir mimar olarak programı öğrenmekte geç kalınmaması gerektiğini, Emrah hocamızın 6 haftalık kursunun sonunda yaptığımız projelerden daha iyi anladım. Tabi bu sonuç kesinlikle Emrah hocanın programa hakimiyeti ve anlatımıdır. Ders anlatımı, her hafta sonunda verdiği ödevlerin bir sonraki hafta kontrolü ve program da takıldığımız yerleri uygulamalı olarak göstermesi programı çok daha kolay öğrenmemizi sağladı.
Tavsiyem 3d max programını öğrenmek ve uygulayabilmek için Emrah hocanın kursuna geç kalmadan başlayın.Emeğinize sağlık hocam...
 
Tarafından Yazıldı:: Nihal Ünğan
Mimar, Okan Üniversitesi, İstanbul
Benim için kursa başlamadan önce bukadar kısa sürede 3d Max öğrenmenin nasıl olacağı hakkında bir çok soru işareti vardı. Fakat Emrah hocanın ders işleyişi harikaydı ve çok güzel sonuçlar aldım. İşyerimde 3d Max yapmaya başladım. Güzel bir kurs dönemi geçirdim ve tereddütsüz herkese önerebilirim ..
 
Tarafından Yazıldı:: HİLAL ÜNĞAN
MİMAR / GEDİK ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL
3dmax ten hep korkmuşumdur acayip zor geliyordu,öğrenebilceğimi hiç düşünmemiştim ama tabiki Emrah Çelik hocam gerçekten çok güzel anlatıyor tane tane çok teşekkür ederim. bence herkes buraya gelmeli.
 
Tarafından Yazıldı:: ece nur ince
iç mimar/ doğuş üniversitesi, istanbul
Kursa başlamadan önce bu kadar kısa sürede 3D Max öğrenebilir miyim diye kendi içimde tereddütlerim vardı. Ama bize o kadar gerekli ve detaylı bir şekilde eğitim verdiniz ki, öncelikle kendi ve grup arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Kurs bitmesine rağmen karşımıza çıkan sorunlara bile nasıl müdahale edeceğimiz için yardımcı oldunuz. Kitaplar ve eğitici videolarda bile unuttuğum herşeyi kolaylıkla,açıklayıcı bir şekilde anlatım yapıldığı için bulabiliyorum.Herkese tavsiye ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Cevriye Baltacı Kır
İç Mimar, İstanbul
instagram.com/interiorsketch
Bu kadar kısa sürede bu kadar şey öğretebilmek çok büyük bir başarı, öncelikle programa olan özgüveniniz tam anlamıyla oturuyor. Her şey için teşekkürler :)
 
Tarafından Yazıldı:: Emre Uludağ
Mimarlık/Maltepe Üniversitesi, İstanbul
Başta önyargılarım vardı. kurs süresi kısa gibi düşündüğüm için, fakat 3d max kullanmayı bile bilmezken şimdi rahatça projelerimi çiziyorum. Tüm sorularınıza cevap veriyor emrah hoca. verilen ödevler uygulamalar ve takip sistemi çok iyi. teşekkürler hocam
 
Tarafından Yazıldı:: uğur hanazay
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI, istanbul

<< Başa Dön Bir önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 Bir sonraki sayfa Son sayfaya git >>

Sayfa 1 of 35


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması