3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

İlk öncelikle bir mimar olarak programı öğrenmekte geç kalınmaması gerektiğini, Emrah hocamızın 6 haftalık kursunun sonunda yaptığımız projelerden daha iyi anladım. Tabi bu sonuç kesinlikle Emrah hocanın programa hakimiyeti ve anlatımıdır. Ders anlatımı, her hafta sonunda verdiği ödevlerin bir sonraki hafta kontrolü ve program da takıldığımız yerleri uygulamalı olarak göstermesi programı çok daha kolay öğrenmemizi sağladı.
Tavsiyem 3d max programını öğrenmek ve uygulayabilmek için Emrah hocanın kursuna geç kalmadan başlayın.Emeğinize sağlık hocam...
 
Tarafından Yazıldı:: Nihal Ünğan
Mimar, Okan Üniversitesi, İstanbul
Benim için kursa başlamadan önce bukadar kısa sürede 3d Max öğrenmenin nasıl olacağı hakkında bir çok soru işareti vardı. Fakat Emrah hocanın ders işleyişi harikaydı ve çok güzel sonuçlar aldım. İşyerimde 3d Max yapmaya başladım. Güzel bir kurs dönemi geçirdim ve tereddütsüz herkese önerebilirim ..
 
Tarafından Yazıldı:: HİLAL ÜNĞAN
MİMAR / GEDİK ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL
3dmax ten hep korkmuşumdur acayip zor geliyordu,öğrenebilceğimi hiç düşünmemiştim ama tabiki Emrah Çelik hocam gerçekten çok güzel anlatıyor tane tane çok teşekkür ederim. bence herkes buraya gelmeli.
 
Tarafından Yazıldı:: ece nur ince
iç mimar/ doğuş üniversitesi, istanbul
Kursa başlamadan önce bu kadar kısa sürede 3D Max öğrenebilir miyim diye kendi içimde tereddütlerim vardı. Ama bize o kadar gerekli ve detaylı bir şekilde eğitim verdiniz ki, öncelikle kendi ve grup arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Kurs bitmesine rağmen karşımıza çıkan sorunlara bile nasıl müdahale edeceğimiz için yardımcı oldunuz. Kitaplar ve eğitici videolarda bile unuttuğum herşeyi kolaylıkla,açıklayıcı bir şekilde anlatım yapıldığı için bulabiliyorum.Herkese tavsiye ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Cevriye Baltacı Kır
İç Mimar, İstanbul
instagram.com/interiorsketch
Bu kadar kısa sürede bu kadar şey öğretebilmek çok büyük bir başarı, öncelikle programa olan özgüveniniz tam anlamıyla oturuyor. Her şey için teşekkürler :)
 
Tarafından Yazıldı:: Emre Uludağ
Mimarlık/Maltepe Üniversitesi, İstanbul
Başta önyargılarım vardı. kurs süresi kısa gibi düşündüğüm için, fakat 3d max kullanmayı bile bilmezken şimdi rahatça projelerimi çiziyorum. Tüm sorularınıza cevap veriyor emrah hoca. verilen ödevler uygulamalar ve takip sistemi çok iyi. teşekkürler hocam
 
Tarafından Yazıldı:: uğur hanazay
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI, istanbul
Yaptığım araştırma sonrası ilk öneri olarak karşıma çıkan Emrah Çelik’in kursuna gittikten sonra herkesin neden çok beğendiğini ve memnun kaldığını kursun ikinci haftasında anladım. Akıcı ve planlı eğitim süresi, sorulan sorulara cevapsız kalmaması , her konuda destekleyici ve yardımcı olmasından dolayı teşekkür ederim. Bu konuda iyi bir eğitim almak istiyorsanız düşünmeden gitmenizi tavsiye ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Neslihan Şen
Mimar/Maltepe Üniversitesi
Bu kursu ikinci alışım ilk aldıgımda tatile denk gelmişti ve pratik yapamamıstım bu yuzden unuttum, emrah hocanın anlatışından memnun oldugum icin ikinci kez tercihim oldu ve bu sefer verilen odevleri yaparak cok daha iyi sonuc aldım.Ayrıca projeleri yapmak emrah hocanın verdigi vray model kütüphanesiyle daha kolay , unuttugumuz komutları kursta aldıgımız Emrah hocanın anlatımına ait olan kitaba donup bakabiliyoruz kısacası kurs bittikten sonrada eldeki olanaklar bitmiyor.Tavsiye üzerine geldiğim bu kursu kesinlikle bende tavsiye ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Emel ismailoğlu
Maltepe üniversitesi /mimarlık
Emrah hocanın 3d max kullanırken karşılaştığımız sıkıntılarda problemin neden çıkabileceğini kestirip ona yönelik reçete yazması 3d max programında ne kadar derin bir bilgi birikimine sahip olduğunu gösterir.. Ne zaman bir konuda bir şey sorduysam hiç geri çevirmeden yardımcı olmuştur. Verdiği eğitimden fazlasıyla fayda gördüm. Övmüş olmak için övmek istemem, uzmanlık kazanmak isteyen arkadaşlar için eşi nadir olan insanlardandır. Teşekkür ederim bize kazandırdıklarınız için.
 
Tarafından Yazıldı:: Melek Gözel
Şehir Plancısı / Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, istanbul
sadece kendi basınıza bir programı çözmenin,çok daha zor olduğunu gördüm...emrah hocayı ders alan arkadaşlardan tanıdım.anlatılan pratik çözümler,ve hocamızın programa olan hakimiyeti,öğrencilerini hem çok geliştirdi hemde kendimize güvenimizi kazandırdı.aklımıza gelebilecek bütün sorulara eksiksiz cevaplar verir,ders dışında bile yardımcı olmaktaydı.ve kendi kütüphanesini bizlerle paylaşması gerçekçi ve hızlı renderlar almamızı sağladı ve hocamızın sayesinde çok hızlı ve daha gerçekçi modellemeleri yapabilir oldum.programın bilinmeyenlerini ve mantığını anlatmasıyla daha çok hakimiyet kurabildik.herşey için tesekkkür ediyorum. böyle bir imkan varken,yararlanılmasını tavsiye ediyorum..
 
Tarafından Yazıldı:: Yavuz Eren Aydemir
İç Mimar / Maltepe Universitesi

<< Başa Dön Bir önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 Bir sonraki sayfa Son sayfaya git >>

Sayfa 1 of 35


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması