3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

3d Max Kursu

Neden Emrah Çelik ile "3d max Kursu" ? (Fiyat Bilgileri Sayfanın Altındadır)

 • Kısaca Emrah Çelik ile 3ds Max?

  3ds Max Kursunu, 3ds Max'i 15 Yıl üzerinde birikmiş tecrübe ile, kurumsal firmalar başta, Mimarlar, İç Mimarlar, Grafikerler, Tasarımcılar, Öğrenciler v.b içine alan farklı alanlardan 1000'lerce kişiye bu programın eğitimlerini vermiş, ülkemizde şu an itibari ile büyük beğeni gören ve en çok okunan 3ds Max kitaplarının yazarı Emrah Çelik'den alırsınız.
 • 10.000 Saat Üzerinde Eğitim Tecrübesi

  Emrah Çelik, 3ds Max ile 1999'dan beri biriken tecrübe ile 10.000 saatin üzerinde eğitimi başarılı bir şekilde tamamlamıştır..
 • 6 kişilik Butik özel gruplar veya Özel Eğitim imkanı

  Eğitimi kalabalık gruplar yerine özel 6 kişilik gruplar içine katılarak alabileceğiniz gibi özel birebir alma imkanınız da vardır..6 Kişilik gruplar haftasonu gerçekleşir. Ayrıca arkadaşlarınızla bir araya gelerek, saat ve günlerini belirleyeceğiniz özel grup olarak eğitim alabilirsiniz.
 • 1000 + Üzerinde Kursiyer Öğrenci

  Mimar, İç Mimar, Tekniker, Grafiker, Kurumsal veya Üniversitelerden v.b bir çok alandan gelenlere 3ds Max öğrettik..Mimar ve İç Mimarlardan oluşan öğrencilerimizin sayısı ile 1000'i geçtik.
 • Türkiye'nin en çok okunan 3dsmax Kitapları yazarı Emrah Çelik ile

  Türkiye'nin en çok okunan 3dsmax Kitapları yazarı Emrah Çelik ile 3ds Max Eğitimi alırsınız..Emrah Çelik'in 3ds Max ile Görselleştirme serisi ve İç Mekan Uygulamaları ve Eğitim DVD'leri, 2004 yılından bugüne Ülkemizde 3dsMax öğrenmek isteyen 10.000'ler tarafından en çok ilgi gören kaynaklar olmuştur..
 • Başarının Ölçüsü Öğrenci Çalışmaları

  3ds Max eğitimini veren eğitmenin yaptığı çalışmalardan daha fazla önemli olan, öğrencilerinin ne yaptığıdır. Bu çok en önemli bir ölçüdür. Bu linke tıklayarak 3dsMax kursu alan öğrencilerimizin yaptığı çalışmalara göz atabilirsiniz. Çalışmalarını bize gönderen arkadaşlara teşekkür ediyor ve sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz.
 • Kurs sonrası Öğrencilerimizin Yorumları

  Kursa katılan öğrencilerin kurs sonrası mutlulukları ve bundan gelen düşünceleri çok önemli. Bu düşünceleri 3ds Max kurslarımıza katılmak isteyen arkadaşlara karar vermelerinde kolaylık olması için sitemizde paylaşmaya karar verdik. Şu ana kadar vakit ayırarak sitemize yorumlarını yazan öğrencilerimize teşekkür ediyoruz..Eğitimimize katılan arkadaşlarını yarısı tavsiye ile bize geliyor. Buda bizi çok mutlu ediyor. Yorumları okumak için tıklayın..
 • 3ds Max versiyonu

  Emrah Çelik 3ds Max , Vray ve MentalRay ile ilgili yazılım değişikliklerini yakından takip eder. Bundan dolayı programın ilk ve son versiyonu arasındaki güncellemeler ve yeniliklere çok hakimdir. Bu durum kursa katılan öğrenciye geliştirilen yazılımların en güncel ve teknolojik hali öğrenmesine imkan tanıdığından büyük avantaj sağlar..
 • Vray ve MentalRay?

  Emrah Çelik , 3ds Max ile fotoğraf kalitesinde gerçekçi sonuçlar almak için kullanılan bu iki farklı yazılıma da hakımdir. Buda ondan eğitim alan öğrencilere büyük avantajlar kazandırır..
 • 2x2 Metrelik dev ekranda ders anlatımı

  Eğitimleri 2x2 metrelik dev bir ekranda projektörle seyrederek dinlersiniz ve önünüzdeki bilgisayarda uygularsınız. Her öğrencinin kendine özel bilgisayarı vardır..
 • 1
 • 2
 

fiyat, fiyatları

                                       onkayitbutonu                       sorulariniz

 

 

 

01 Hafta sonu belli periyodlarla sürekli açılan 6 veya 7 kişilik gruplara dahil olabilirsiniz

02 Veya Hafta içi Özel Birebir veya arkaşlarınızla kendi özel grubunuzu kurabilirsiniz.

03 Yerinde alacağınız 3 kişi üzeri gruplar ve Şehirdışında eğitim talepleriniz için fiyat alınız. Eğitimler yerinde talep edildiğinden İstanbul Anadolu %30 , Avrupa yakasında %50 fiyatlara eklenir.

04 Eğitime  katılan katılımcılara 3ds Max ile Görselleştirme Kitabı hediyedir ayrıca kursa başarı ile tamamlayanlara model arşivi verilecektir.

05 Sorularınız için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

 

 

3d max kursu, Vray, özel ders ve eğitimleri ile ilgili bilgiler içeriği ve fiyatları

Türkiye'nin en çok okunan 3d max Kitapları yazarı Emrah Çelik ile hafta içi ve haftasonu 3dsmax kursuları  devam ediyor.
Hafta Sonu 6 Kişilik eğitimlere katılabilir, Özel birebir alabilir veya kendi grubunuzu kururak istediğiniz gün ve saatlerde eğitimizi alabilirsiniz.
 

Yılların verdiği tecrübe ile hazırlanmış akılcı bir eğitim programı ile 3dsMax programını kısa bir zaman içinde kullanabilir ve hayallerinizde oluşturduğunuz tasarımları bilgisayar ortamında çizerek , mükemmel gerçeklikçilikte sunuma hazır hale getirebilirsiniz. Kişisel veya arkadaşlarınızla kuracağınız gruplar ile 3ds Max programını kullanacağınız alana göre zaman kaybetmeden öğrenebilirsiniz. Mimari, Tasarım Görselleştirmesi, TV&Reklam, Animasyon, Oyun v.b. alacağınız eğitimlerde izlenen program içersinde 3ds Max'in sahip olduğu platform ile ilgili temel bilgiler, modelleme&çizim araçları, kaplama, aydınlatma ve animasyon&render bölümlerini eğitim programı içersinde belli bir akış ile seviyenize göre ayarlanmış uygulamalar,dersleri ve örneklerle öğreneceksiniz. Bu yöntem ile eğitimler içinde öğrendiğiniz araçları nerde kullanabilirim sorusu asla aklınıza gelmeyecektir. "3d max kursu", 3dsmax kursu, 3ds max, vray, mentalray, eğitim, 3d max kursu, özel ders ve eğitimleri, mimari görselleştirme, mimari animasyon, tavsiye, yorumlar, öğrenci çalışmaları ve fiyat bilgileri..Ayrıca yoğunlaştırılmış özel 3d max kursları ile,  Ankara, İzmit, Adapazarı Antalya, Diyarbakır, Urfa, Muğla, Antalya, Adana, Samsun, İzmir, Sakarya, Bursa ve diğer illerden gelenlere başarılı bi şekilde verilmiştir. 

 

 

1405492250 cairo-clock

10.000 +

Saat Üzerinde Tecrübe

Emrah Çelik, 3ds Max ile 1999'dan beri biriken tecrübe ile 10.000 saatin üzerinde eğitimi başarılı bir şekilde tamamlamıştır...

Kurs Bilgileri

ogrenciler2

1000 +

Üzerinde Kursiyer Öğrenci

Mimar, İç Mimar, Tekniker, Grafiker, Kurumsal veya Üniversitelerden v.b bir çok alandan gelenlere 3ds Max öğrettik..

Öğrenci Çalışmaları Tıkla

kitap

11.000 +

Kitap Okuyucularımız

İlk çıktığı günden bu yana kitaplarımıza destek veren on binlerce okuyucumuza verdiği destek için teşekkür ediyoruz...

Kitaplar ve DVD Kaynakları

yorumlar3

200 +

Öğrenci Yorumları ve Çalışmaları

Eklediğimiz yeni yorum sayfasına bırakılan yüzlerce yorum ve tavsiyeler için öğrencilerimize teşekkür ederiz..

Öğrenci Yorumları

3ds Max Kursu Üsküdar Ulaşım Bilgileri

"3d Max Kursu" ve Vray Kursları

Emrah Çelik ile hafta içi ve haftasonu 3dmax kursuları devam ediyor. Üsküdar Merkez / İstanbul

*Marmaray ile Gebze, Tuzla, Pendik, Maltepe, Erenköy, Bostancı, Göztepe, Feneryolu, Sirkeci, Yenikapı, Bakırköy, Ataköy, Zeytinburnu, Yeşilköy, Florya, Halkalı direk Üsküdar gelebiliirsiniz.

* Kadıköy'den Marmaray Üsküdar durağından yürüyerek 5 dk

* Beylikdüzü, Avcılar, Bakırköy'den Metrobüs ile

* Beşiktaş'tan kalkan Üsküdar motorları ile 5 dk

* Pendik - Kartal - Bostancı - Maltepe 16A Otobüsleri ile

* Kendi aracınız ile Avrupa yakasından Anadolu yakası geçtiğinizde Altunizade kavşağında 5 dk gelebilirsiniz. Ayrıca ulaşım bilgisi için bizi arayabilirsiniz.

 

Adres ve İletişim

kroki

Kurumsal olarak verdigimiz 3ds Max ve Vray Kurslarından Bazıları

 • 1
 • 2

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

 • 3dsmax kursu çalışma
 • 3dsmax Vray Kursu
 • 3dsmax kurs çalışması