3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

Emrah hocadan 2 kez ders aldım..Diğer kurs ve eğitim videolarından çok farklı bir sistemi var. Herşeyi çok açıklayıcı bir şekilde uygulamalarla gösteriyor. Bize verdiği dökümanlar çok faydalı oldu. Yeteri kadar çalışmayla birlikte iyi sonuçlar almaya devam ediyorum. Herşey için Emrah Hocaya teşekkür ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Ceren Karalı
İç Mimar/Maltepe Üniversitesi, İstanbul
Beylikdüzünde oturuyorum ve birsürü 3dmax -vray kursunu es geçerek Emrah Hocaya geldim.Daha önce bir kurs deneyimi geçirmiş biri olarak tabi ki tedirgin başladım fakat Emrah Hoca bunların hepsini yıktı inanılmaz sade ve mantığını öğreterek yapılan bir anlatım.

Emrah hocanın setlerini edinin videolar çok faydalı mutlaka alın ve kurs sonrasında da inanın sorularınız yanıtsız kalmıyor .İyi ki gelmişim iyi ki Emrah Hocayı tanımışım. Sabrınıza ve emeğinize sağlık hocam ...
 
Tarafından Yazıldı:: Aslı SEVGİ
İç Mimar/ LUFIAN, İstanbul
3d max'i, 2 kere farklı kurslara gitmeme rağmen asla öğrenemiyeceğimi düşünüyordum. Emrah Hoca sayesinde 10 derste ileri seviyede öğrendim...hiç gereksiz detaylara girmeden 3ds max gibi zor bir programı bana sevdirip kullanma imkanı sağladı..herkese şiddetle tavsiye ederim..
 
Tarafından Yazıldı:: Tuğba Gizem KUZGUN
MİMAR/YILDIZ TEKNİK ÜNİ., İSTANBUL
Öncellikle Emrah Hocayı kişiliğiyle ön plana çıkan değerli biri olarak tanıdım..3dsmax konusundaki tecrübe ve bunu öğrencisine anlatım şekli çok iyi..Aldığım 3dsmax eğitim ile bu işin Üstadı olarak düşündüğüm Emrah Hocanın 3dsmax kurslarını herkese tavsiye ederim..
 
Tarafından Yazıldı:: Hasan Tayyip Akgün
mobilya & dekorasyon öğrenci, istanbul
www.akgunmobilya.com
Hocamız yılların verdiği tecrübesiyle gerçekten disiplinli ve anlaşılır anlatımıyla kısa bir süre içerisinde 3dmaxin kolay bir program olduğunu ve o tüm karmaşıklığın her ders sonunda berraklaştığını hissedeceksiniz.Bundan önce iki kez 3dmax dersini farklı yerlerden almış olsamda hiç biri tam anlamıyla oturmadı ve hep yarım kalıp unutuldu ama bu kursta her derste ve sonrasında ödevlerle birlikte hep bir sonuca ulaşıyorsunuz.Bu programa 0'dan başlayan herkes ben biraz 3dmax biliyorum diyenle aynı seviyede bu kursu bitirir daha önceden ben biliyorum diyen 0'dan mı başlayacağım diye düşünürse eğer her derste bildiğini sandığı şeylerin eksik ve önemli kısımlarını görür ve tam anlamıyla kavrar.Özetle 3dmax'i her yönüyle anlaşılabilir yapan ve dersin sonunda yaptığınız işlerin çok profesyonel olduğunu görüp kısa bir süre içinde çıkan sonuca şaşıracaksınız.Ben kendisine ilgisi ve disiplinli öz anlatımları için teşekkür ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: İlter Güner
Mimar/Yeditepe Üni.
Arkadaş tavsiyesiyle geldim.Çok memnun kaldım, öğrenebileceğim her şeyi en kısa zamanda ve en kolay şekilde öğrendiğime eminim.Emrah hocamızdan ders aldığım için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim ve zaman kaybetmeyin derim :)
 
Tarafından Yazıldı:: Selim KOÇ
Mimari Restorasyon / Bilgi Üniversitesi, İstanbul
Emrah Hocamızla görüşmeye gittiğimizde bize eğitim süresinin yaklaşık 1,5 ay gibi bir süre olduğunu söylediğinde bizde böyle bir programı öğrenebilirmiyiz dedik ama eğitime başladığımız da gerçekten kendimi çok iyi geliştirdim şuan çok iyi işler yapabiliyorum gerçekten çok memnun kaldım. Çizimlerimi gören arkadaşlara tavsiye ediyorum ve yönlendiriyorum. Emrah hocama burdan tekrar çok teşekkürlerimi iletiyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: MERT KÖSEN
Öğrenci Mimari Restorasyon, İstanbul
6 hafta yeterli mi diye düşünüyordum ki kurs bitmeden aldığım renderlara bakarken iyi ki Emrah Çelik'i tercih etmişim diyorum. Her konuyu püf noktalarıyla anlatarak verdiği ödevlerle iyice pekiştirmemizi sağladı. 3dmax'i bir miktar biliyordum ancak kendimi geliştirmek için bu kursa katılmıştım. İlk dersten bilmediğim o kadar çok şey öğrendim ki.. Ayrıca Emrah Bey'in iç mekan eğitim setini de satın almıştım kesinlikle çok faydalı almayı düşünenlere de tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler Emrah Hocam..
 
Tarafından Yazıldı:: Aslı ŞEN
Mimar/ Yeditepe Üniversitesi, İstanbul
http://www.artanyapi.com.tr/
Arkadaş tavsiyesi üzerine Emrah hocayla iletişime geçdim, hocamızın benim açımdan Üsküdar da merkezi, ulaşımı kolay olan ve keyifli bir ders ortamı oluşturmuş olması da şahaneydi.
3ds max hakkında hiç bir fikrim olmamasına rağmen Emrah hoca 0 dan başlayarak 6 haftalık ders sürecinde, muazzam bir eğitim süreci yaşattı ve gelmiş olduğum aşamadan gayet memnun olarak kendi renderlarımı almaya başladım,
Akıcı diliyle dersleri keyifli hale getirdi ve her defasında zorlandığımız nokta da hiç sıkılmadan yardımcı oldu...
Teşekkürler Emrah Çelik
 
Tarafından Yazıldı:: Hasan Güneri
İç Mimar/Maltepe Üniversitesi, Bodrum
Emrah Hocadan iki defa özel ders aldım. 3d max ve vray gerçekten çok zor ve kapsamlı bir program olmasına rağmen kısa sürede çok iyi öğretip, hızlı bir şekilde kaliteli işler çıkarmami sağladı. Programa çok hakim olduğu için karmaşasız pratik bir şekilde öğretiyor. Diğer kitap ve eğitim videoları ve bize vermiş olduğu zengin model arşivi çok işime yaradı. Herkese öneririm. Bana vermiş olduğu emek için çok teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Meltem Yilmaz
İç mimar / Işık Universitesi, Istanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması