3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

Arkadaş tavsiyesiyle geldim.Çok memnun kaldım, öğrenebileceğim her şeyi en kısa zamanda ve en kolay şekilde öğrendiğime eminim.Emrah hocamızdan ders aldığım için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim ve zaman kaybetmeyin derim :)
 
Tarafından Yazıldı:: Selim KOÇ
Mimari Restorasyon / Bilgi Üniversitesi, İstanbul
Emrah Hocamızla görüşmeye gittiğimizde bize eğitim süresinin yaklaşık 1,5 ay gibi bir süre olduğunu söylediğinde bizde böyle bir programı öğrenebilirmiyiz dedik ama eğitime başladığımız da gerçekten kendimi çok iyi geliştirdim şuan çok iyi işler yapabiliyorum gerçekten çok memnun kaldım. Çizimlerimi gören arkadaşlara tavsiye ediyorum ve yönlendiriyorum. Emrah hocama burdan tekrar çok teşekkürlerimi iletiyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: MERT KÖSEN
Öğrenci Mimari Restorasyon, İstanbul
6 hafta yeterli mi diye düşünüyordum ki kurs bitmeden aldığım renderlara bakarken iyi ki Emrah Çelik'i tercih etmişim diyorum. Her konuyu püf noktalarıyla anlatarak verdiği ödevlerle iyice pekiştirmemizi sağladı. 3dmax'i bir miktar biliyordum ancak kendimi geliştirmek için bu kursa katılmıştım. İlk dersten bilmediğim o kadar çok şey öğrendim ki.. Ayrıca Emrah Bey'in iç mekan eğitim setini de satın almıştım kesinlikle çok faydalı almayı düşünenlere de tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler Emrah Hocam..
 
Tarafından Yazıldı:: Aslı ŞEN
Mimar/ Yeditepe Üniversitesi, İstanbul
http://www.artanyapi.com.tr/
Arkadaş tavsiyesi üzerine Emrah hocayla iletişime geçdim, hocamızın benim açımdan Üsküdar da merkezi, ulaşımı kolay olan ve keyifli bir ders ortamı oluşturmuş olması da şahaneydi.
3ds max hakkında hiç bir fikrim olmamasına rağmen Emrah hoca 0 dan başlayarak 6 haftalık ders sürecinde, muazzam bir eğitim süreci yaşattı ve gelmiş olduğum aşamadan gayet memnun olarak kendi renderlarımı almaya başladım,
Akıcı diliyle dersleri keyifli hale getirdi ve her defasında zorlandığımız nokta da hiç sıkılmadan yardımcı oldu...
Teşekkürler Emrah Çelik
 
Tarafından Yazıldı:: Hasan Güneri
İç Mimar/Maltepe Üniversitesi, Bodrum
Emrah Hocadan iki defa özel ders aldım. 3d max ve vray gerçekten çok zor ve kapsamlı bir program olmasına rağmen kısa sürede çok iyi öğretip, hızlı bir şekilde kaliteli işler çıkarmami sağladı. Programa çok hakim olduğu için karmaşasız pratik bir şekilde öğretiyor. Diğer kitap ve eğitim videoları ve bize vermiş olduğu zengin model arşivi çok işime yaradı. Herkese öneririm. Bana vermiş olduğu emek için çok teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Meltem Yilmaz
İç mimar / Işık Universitesi, Istanbul
Daha önce aldığım 3d max eğitiminden dolayı çok tereddüt içindeydim..Programı çok zor olarak kafamda kurmuştum. Fakat Emrah hocayla ilk derste bu ön yargım yerini aslında kolaymış düşüncesine cevirdi. Sonraki derslerde ise istediğim obje , mekan modellediğimi görünce kendimi güvenimi kazandım. Emrah hocaya çok teşekkür ederim. İşini çok seven ve öğrenciye anlatım şekli, verdiği desteği ile güzel faydalı bir kurs dönemi geçirdim. Herkese tavsiye ederim 3dsmax vray de tek adres Emrah Çelik hocadır. Ayrıca kitapları ve eğitim seti videoları da pekiştirmem de çok yardımcı oldu.
 
Tarafından Yazıldı:: Melis Eylem YÜCEL
İçmimar , Yeditepe Üni, İstanbul
Çok fazla söze gerek yok,Emrah hoca hem karakteri hemde anlatım dili ve büyük bilgi birikimi ile benim 3ds Max'i çok rahat bir biçimde kavramamı sağladı.Hocam her şey için tekrardan teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Batu Akatay
İç Mimar / Haliç Üniversitesi, Istanbul
http://www.batuakatay.com/
Emrah hoca ile oldukça verimli bir kurs dönemi geçirdim..Açık anlatımı ve 3ds max programına hakimiyeti ile ilk dersten itibaren pozitif olmanızı sağlıyor.Buradan kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum ve kurs arayışında olan herkese kursunu,kitap ile pekiştirmek isteyenlere de kitaplarını tereddütsüz tavsiye ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Betül Güner
iç mimar
Bu sayfadaki yorumlara sadece ufak bir göz atarak, kendimi Emrah Hoca'nın dersinde bulmuştum. İlk ders bitiminde bile; büyük bir mutlulukla oradan ayrılmıştım, 3ds Max'i Emrah Hoca'dan öğrenme konusunda ne kadar doğru bir karar vermişim diye!
Bugün 6 haftalık kurs dönemimiz bitti ve şunu söylüyorum, YORUMLAR AZ BİLE KALMIŞ!
Obje modellemekten ileriye gidemeyen diğer bütün kursları boşverin! Mimarlara yönelik 3ds Max eğitimi arayışındaysanız, şu an doğru adrestesiniz.
Bilmeyene çok karışık görünen, bilen insanların bile hala karıştırdığı böylesine bir programı; bize kendi tecrübelerine dayanarak pratik bir şekilde bütün püf noktalarıyla anlatması, derste kendi uygulamalarını dikkatle dinletmesi, sonra anında öğrencilere de uygulatması; verdiği ödevler konusunda tek tek herkese haftalık baskıları :), kitap-cd hediyeleri, yıllardır biriktirdiği zengin model arşivini bizlerle paylaşması..
Bu kurs sisteminin başarısı bütün detaylarda bile kendini gösteriyor.
3ds Max = EMRAH ÇELİK
Emeğinize sağlık Hocam, çok teşekkür ederim!!
 
Tarafından Yazıldı:: Muhteşem Keçelioğlu
Mimar/İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul
www.ma-34.com
Bu kadar kısa zamanda birçok şeyin pratik bir şekilde nasıl oluşturulup, kullanılacağını öğrenmiş oldum. Hocamızın verdiği yoğun ödevler pekiştirmek için çok verimli oldu. 3d Max için gerekli olan nokta atışı bilgilerle, kafa karıştırmadan kursu tamamladım. Katılmak isteyen arkadaşlara hiç zaman kaybetmeden 3d Max'in püf noktalarını öğrenmeleri için dahil olmalarını öneririrm.
 
Tarafından Yazıldı:: Rasime Pamuk
MİMAR/BEYKENT ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması