3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

Daha önce aldığım 3d max eğitiminden dolayı çok tereddüt içindeydim..Programı çok zor olarak kafamda kurmuştum. Fakat Emrah hocayla ilk derste bu ön yargım yerini aslında kolaymış düşüncesine cevirdi. Sonraki derslerde ise istediğim obje , mekan modellediğimi görünce kendimi güvenimi kazandım. Emrah hocaya çok teşekkür ederim. İşini çok seven ve öğrenciye anlatım şekli, verdiği desteği ile güzel faydalı bir kurs dönemi geçirdim. Herkese tavsiye ederim 3dsmax vray de tek adres Emrah Çelik hocadır. Ayrıca kitapları ve eğitim seti videoları da pekiştirmem de çok yardımcı oldu.
 
Tarafından Yazıldı:: Melis Eylem YÜCEL
İçmimar , Yeditepe Üni, İstanbul
Çok fazla söze gerek yok,Emrah hoca hem karakteri hemde anlatım dili ve büyük bilgi birikimi ile benim 3ds Max'i çok rahat bir biçimde kavramamı sağladı.Hocam her şey için tekrardan teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Batu Akatay
İç Mimar / Haliç Üniversitesi, Istanbul
http://www.batuakatay.com/
Emrah hoca ile oldukça verimli bir kurs dönemi geçirdim..Açık anlatımı ve 3ds max programına hakimiyeti ile ilk dersten itibaren pozitif olmanızı sağlıyor.Buradan kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum ve kurs arayışında olan herkese kursunu,kitap ile pekiştirmek isteyenlere de kitaplarını tereddütsüz tavsiye ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Betül Güner
iç mimar
Bu sayfadaki yorumlara sadece ufak bir göz atarak, kendimi Emrah Hoca'nın dersinde bulmuştum. İlk ders bitiminde bile; büyük bir mutlulukla oradan ayrılmıştım, 3ds Max'i Emrah Hoca'dan öğrenme konusunda ne kadar doğru bir karar vermişim diye!
Bugün 6 haftalık kurs dönemimiz bitti ve şunu söylüyorum, YORUMLAR AZ BİLE KALMIŞ!
Obje modellemekten ileriye gidemeyen diğer bütün kursları boşverin! Mimarlara yönelik 3ds Max eğitimi arayışındaysanız, şu an doğru adrestesiniz.
Bilmeyene çok karışık görünen, bilen insanların bile hala karıştırdığı böylesine bir programı; bize kendi tecrübelerine dayanarak pratik bir şekilde bütün püf noktalarıyla anlatması, derste kendi uygulamalarını dikkatle dinletmesi, sonra anında öğrencilere de uygulatması; verdiği ödevler konusunda tek tek herkese haftalık baskıları :), kitap-cd hediyeleri, yıllardır biriktirdiği zengin model arşivini bizlerle paylaşması..
Bu kurs sisteminin başarısı bütün detaylarda bile kendini gösteriyor.
3ds Max = EMRAH ÇELİK
Emeğinize sağlık Hocam, çok teşekkür ederim!!
 
Tarafından Yazıldı:: Muhteşem Keçelioğlu
Mimar/İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul
www.ma-34.com
Bu kadar kısa zamanda birçok şeyin pratik bir şekilde nasıl oluşturulup, kullanılacağını öğrenmiş oldum. Hocamızın verdiği yoğun ödevler pekiştirmek için çok verimli oldu. 3d Max için gerekli olan nokta atışı bilgilerle, kafa karıştırmadan kursu tamamladım. Katılmak isteyen arkadaşlara hiç zaman kaybetmeden 3d Max'in püf noktalarını öğrenmeleri için dahil olmalarını öneririrm.
 
Tarafından Yazıldı:: Rasime Pamuk
MİMAR/BEYKENT ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL
3ds Max programı çok karmaşık olmasına rağmen Emrah Bey'in net ve iyi eğitimciliği sayesinde çok güzel bir kurs süreci geçirdik. Teşekkür ederiz.
 
Tarafından Yazıldı:: Betül Sinanoğlu
İTÜ_Grafiker, İstanbul
6 haftalık kursun sonunda iyi ki gelmişim diyorum, Emrah Beyin pratik yöntemleri anlatımı ile 3dmax ve render almak çok daha kolay bir hale geldi.
 
Tarafından Yazıldı:: Yonca Ağgül
İç Mimar/Yeditepe Üniversitesi, İstanbul
Daha önce kursa gitmiş olmama rağmen yapmış olduğum çalışmalarda hiçbir ilerleme katedemedim uzun araştırmalar sonucunda Emrah Hoca'nın eğitimine katılmaya karar verdim eğitim süresinin kısa olması ilk önce tedirgin etti ama iyi ki bu kursa katılmışım. Eğer 3d max ve Vrayi gerçekten öğrenmek istiyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum.Hocam katkılarınızdan dolayı çok çok teşekkkür ederim, emeğinize sağlık...
 
Tarafından Yazıldı:: Özlem Dursun
Proje Yönetimi/İç Mimar, İstanbul
Okulda aldığım 3dmax eğitiminin yeterli olmadığı düşüncesi ile tavsiye üzerine Emrah hocamızla yollarımız kesişti.Akıcı ve pratik yöntemlerle bize aktardığı bilgilerle kısa zamanda ilerlediğimi ve okadar da korkulcak bır program olmadığını anladım.Gereksiz uzun yöntemlerle kafamızı karıştırmayan,bize verdiği eğitim dökümanları ile herzaman sorularımıza cevap veren Emrah hocamıza teşekkür ederim..Eğitim setleri de ayrıca çok pratik ve bu işi gercekten öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim..
 
Tarafından Yazıldı:: Umut Gültekin
İçmimar/Yeditepe Üniversitesi, İstanbul
Her ders için git-gel 200 km'ye yakın bir mesafe katetmeme kesinlikle değdi. Her dakikası dolu dolu geçen ve sorduğum tüm sorulara yanıt alabildiğim verimli bir dönem oldu.
Bundan önceki dönemlerde yanlış kapılarda dolaşmam "KEŞKE" dediğim tek durum olarak kalacak.
Her şey için teşekkürler.
 
Tarafından Yazıldı:: Selim Özbay
KOÜ - İktisat, Kocaeli


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması