3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

3ds Max programı çok karmaşık olmasına rağmen Emrah Bey'in net ve iyi eğitimciliği sayesinde çok güzel bir kurs süreci geçirdik. Teşekkür ederiz.
 
Tarafından Yazıldı:: Betül Sinanoğlu
İTÜ_Grafiker, İstanbul
6 haftalık kursun sonunda iyi ki gelmişim diyorum, Emrah Beyin pratik yöntemleri anlatımı ile 3dmax ve render almak çok daha kolay bir hale geldi.
 
Tarafından Yazıldı:: Yonca Ağgül
İç Mimar/Yeditepe Üniversitesi, İstanbul
Daha önce kursa gitmiş olmama rağmen yapmış olduğum çalışmalarda hiçbir ilerleme katedemedim uzun araştırmalar sonucunda Emrah Hoca'nın eğitimine katılmaya karar verdim eğitim süresinin kısa olması ilk önce tedirgin etti ama iyi ki bu kursa katılmışım. Eğer 3d max ve Vrayi gerçekten öğrenmek istiyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum.Hocam katkılarınızdan dolayı çok çok teşekkkür ederim, emeğinize sağlık...
 
Tarafından Yazıldı:: Özlem Dursun
Proje Yönetimi/İç Mimar, İstanbul
Okulda aldığım 3dmax eğitiminin yeterli olmadığı düşüncesi ile tavsiye üzerine Emrah hocamızla yollarımız kesişti.Akıcı ve pratik yöntemlerle bize aktardığı bilgilerle kısa zamanda ilerlediğimi ve okadar da korkulcak bır program olmadığını anladım.Gereksiz uzun yöntemlerle kafamızı karıştırmayan,bize verdiği eğitim dökümanları ile herzaman sorularımıza cevap veren Emrah hocamıza teşekkür ederim..Eğitim setleri de ayrıca çok pratik ve bu işi gercekten öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim..
 
Tarafından Yazıldı:: Umut Gültekin
İçmimar/Yeditepe Üniversitesi, İstanbul
Her ders için git-gel 200 km'ye yakın bir mesafe katetmeme kesinlikle değdi. Her dakikası dolu dolu geçen ve sorduğum tüm sorulara yanıt alabildiğim verimli bir dönem oldu.
Bundan önceki dönemlerde yanlış kapılarda dolaşmam "KEŞKE" dediğim tek durum olarak kalacak.
Her şey için teşekkürler.
 
Tarafından Yazıldı:: Selim Özbay
KOÜ - İktisat, Kocaeli
Keyifli ve verimli bir kurs dönemi geçirdik. Emrah Hoca'nın anlatımı kesinlikle çok anlaşılır. Verdiği ödevler ve onun oluşturduğu sistem uygulandığı taktirde sonucun memnun edici olacağına eminim . Ben kurs süresinde iş durumu ve bitirme projemden dolayı ödevleri aksattım. Fakat Emrah Hocanın verdiği dökümanları kurs sonrası tekrar edip aradaki açığı kapama şansım oldu.
 
Tarafından Yazıldı:: Çağla Yılmaz
İç Mimar / İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul
Okuldan bir arkadaşım ile birlikte mezun olmaya yaklaşmışken okulu bitirmeden kendimizi 3d max ve görselleştirme alanında geliştirmek için bir arayış içine girdik. Bunun sonucunda kurs alabileceğimiz yerleri araştırırken yolumuz Emrah hoca ile kesişti. Hakkında gördüğümüz ve okuduğumuz yorumlar neticesinde kursa başladık ve kursun sonucunda gerçekten yorumlarda yazılanların hakkını fazlası ile verdiğine bizzat şahit olduk. Yaklaşık 2 ay içinde programı iyi bir derecede öğrendik. Yani özetle Emrah hoca bu işte gerçekten iyi bir eğitmen ;) . Eğer bu işi gerçekten öğrenmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim...
 
Tarafından Yazıldı:: Onur Kıratlı
İç Mimar / Yeditepe Üniversitesi, İstanbul
www.art3b.com
Derslere katılıp ödevleri eksiksiz yaparsanız daha kurs bitmeden memnun kalacağınız renderlar almanız mümkün.Max gibi karışık bir programı bu kadar kısa süre içinde en anlaşılabilir en pratik şekilde öğrettiği için Emrah Hoca'ya büyük teşekkürler.
 
Tarafından Yazıldı:: Sare KILIÇ
MİMAR/Yıldız Teknik Üniversitesi, İSTANBUL
Cok guzel bir kurs donemi gecirdik emrah hoca sayesinde maxi kesinlikle pratik ve kolay bir sekilde kullanmaya basladim. Kursa baslamadan once 3dmax cok karisik gelirdi suanda arkadaslarimin projesini modelliyorum. Emrah hocaya cok tesekkur ediyorum. Kesinlikle gonul rahatligi ile tavsiye ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Elif Gunes
İç Mimarlik/Okan universitesi, Istanbul
Max öğrenmek isteyenler için kesinlikle doğru adres. Pratik ve keyifli bir anlatımı var emrah hocanın. Kurs sonrasında verdiği desteklerden dolayıda çok teşekkür ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: tijen ipek
mimar, istanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması