3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

Keyifli ve verimli bir kurs dönemi geçirdik. Emrah Hoca'nın anlatımı kesinlikle çok anlaşılır. Verdiği ödevler ve onun oluşturduğu sistem uygulandığı taktirde sonucun memnun edici olacağına eminim . Ben kurs süresinde iş durumu ve bitirme projemden dolayı ödevleri aksattım. Fakat Emrah Hocanın verdiği dökümanları kurs sonrası tekrar edip aradaki açığı kapama şansım oldu.
 
Tarafından Yazıldı:: Çağla Yılmaz
İç Mimar / İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul
Okuldan bir arkadaşım ile birlikte mezun olmaya yaklaşmışken okulu bitirmeden kendimizi 3d max ve görselleştirme alanında geliştirmek için bir arayış içine girdik. Bunun sonucunda kurs alabileceğimiz yerleri araştırırken yolumuz Emrah hoca ile kesişti. Hakkında gördüğümüz ve okuduğumuz yorumlar neticesinde kursa başladık ve kursun sonucunda gerçekten yorumlarda yazılanların hakkını fazlası ile verdiğine bizzat şahit olduk. Yaklaşık 2 ay içinde programı iyi bir derecede öğrendik. Yani özetle Emrah hoca bu işte gerçekten iyi bir eğitmen ;) . Eğer bu işi gerçekten öğrenmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim...
 
Tarafından Yazıldı:: Onur Kıratlı
İç Mimar / Yeditepe Üniversitesi, İstanbul
www.art3b.com
Derslere katılıp ödevleri eksiksiz yaparsanız daha kurs bitmeden memnun kalacağınız renderlar almanız mümkün.Max gibi karışık bir programı bu kadar kısa süre içinde en anlaşılabilir en pratik şekilde öğrettiği için Emrah Hoca'ya büyük teşekkürler.
 
Tarafından Yazıldı:: Sare KILIÇ
MİMAR/Yıldız Teknik Üniversitesi, İSTANBUL
Cok guzel bir kurs donemi gecirdik emrah hoca sayesinde maxi kesinlikle pratik ve kolay bir sekilde kullanmaya basladim. Kursa baslamadan once 3dmax cok karisik gelirdi suanda arkadaslarimin projesini modelliyorum. Emrah hocaya cok tesekkur ediyorum. Kesinlikle gonul rahatligi ile tavsiye ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Elif Gunes
İç Mimarlik/Okan universitesi, Istanbul
Max öğrenmek isteyenler için kesinlikle doğru adres. Pratik ve keyifli bir anlatımı var emrah hocanın. Kurs sonrasında verdiği desteklerden dolayıda çok teşekkür ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: tijen ipek
mimar, istanbul
Hepimizin hayatında birçok "keşke" vardır.
3DMax uzun zamandan beri öğrenmek isteyip, kendi olanaklarımla öğrenemediğim bir programdı benim için. Farklı kurslar ve yardımcı kitaplarla da bu açığımı maalesef kapatamadım. "Keşke" bu programı tam anlamı ile öğrenmek için bu kadar beklemeseydim. "Keşke" daha önce arkadaşlarımın tavsiyesini dinleyip kendisini daha önceden tanısaymışım. "Keşke" daha önceden Emrah Hocamdan destek alsaymışım.
Hayatımızda vakitten daha değerli bir şey yok...
Hepinize keşkesiz günler diliyorum.
Teşekkürler Emrah Hocam.
Saygılarımla.
 
Tarafından Yazıldı:: Yusuf İCİNLİ
İÇ MEKAN TASARIMCISI-RESTORATÖR YTÜ, İSTANBUL
Sadece okulla olmaz düşüncesiyle kendimi iş hayatı öncesi geliştirmek adına 3ds Max kursları aramaya başladığımda yolumuz Emrah Hocamızla kesişti ve internetten okuduğum olumlu yorumlar üzerine kursa başlamaya karar verdim. İlk önce tedirgindim bu kadar kısa sürede acaba kendimi gerçekten geliştirebilirmiyim diye. Ama kursun ilk gününden itibaren bu tedirginliğim tamamen yıkıldı ve gerçekten doğru bir öğrenme süreci geçirdiğime inanıyorum. Her gün ayrı çalışmalar ve yeni bilgilerle kendimi çok geliştirdim. En önemlisi de dersler sonrasında Emrah Hocamızın tonla verdiği ödevleri yapmak :) Bu ödevler gerçekten de dersteki gördüklerimizi pekiştirmeye tekrar yapmaya çok yararlı oluyor. Öğretici yanı fazla olması dışında öğretim sürecini ve ödev planlamasını doğru yapar ve aksatmazsanız size fayda sağlamaması mümkün değil. Tabi bir güzel yanı da takıldığınızda kapı duvarla karşılaşmadan sabırla size tekrar tekrar konuları yeniden üstünden geçip tam olarak kavrayana kadar sürecin devam etmesini sağlaması. Kursunuz devam ederken de bittikten sonrada takıldığınız her şey de size yardımcı olacak doğru adres diyebilirim. Emrah Hocamıza emeğinden ve desteğinden ötürü çok teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Ozan Tekin
İç Mimarlık, İstanbul
Birebir özel ders almış bir mimar olarak 3Ds Max'i öğrenebileceğiniz en verimli yerlerden biridir bence. Daha önceden mimarlar odasından max kursu almış ve verim elde edememiş önyargılı olarak başladım Emrah hocanın kursuna. Öğrettiği teknikler tamamen uygulamaya yönelik ve çok pratik. Takıldığınız yer olursa mail yoluyla sorularınıza kısa sürede cevap veriyor ve zorlanmadan sonuca ulaşmanız çok kolay oluyor. Öğretim teknikleri çok farklı.Gerçekten bu işi para odaklı yapmayan, kaliteye önem veren, tecrübelerini aktaran iyi bir hocadır. Sonrasında çalışma kısmı size kalıyor. Ne kadar çok uğraşırsanız o kadar karşılığını alırsınız.
 
Tarafından Yazıldı:: Cenk Elgin
Mimar/ Okan Üniversitesi (2014), Kocaeli
Okulun son dönemine kadar karmaşıklığından korkup öğrenemediğimiz bu program için bir kaç arkadaş kurs ararken hem internet hem de çevremizin tavsiyeleri üzerine Emrah hocamıza geldik. Bu program için birçok kurs var fakat Emrah hocanın yalın anlatımı ile çok daha farklı bir eğitim veriliyor. Programın en temelinden başlayıp karşılaşabileceğimiz sorunlara kadar tüm detaylarıyla herşeyi öğretti. Zor bir araya gelebilen bir grup olarak bize her türlü sabrı gösterip her seferinde bizler kadar hevesle dersleri verdi. :) Verdiği ödevler ve örnekler ile birlikte model kütüphaneleri, eğitim videoları, 3ds max eğitim kitabı, texture lara kadar herşeyi bizlere ulaştırdı. Gereksiz bilgilerle programı daha karmaşık hale getirmek yerine yalın ve mesleğimize uygun bir şekilde max i öğrendik. Şu anda Max bilmenin ayrıcalığını Emrah hoca sayesinde iş hayatında yaşıyorum.Sadece kurs süresi boyunca değil hala daha verdiği destek ve emekleri için Emrah ÇELİK'e çok teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Meltem ERDEM
İç Mimar
Daha önce başka bir kursa katılmış, sonra Emrah Çelik'ten ders almış bir arkadaşımın önerisiyle, beraber katılıp kursu tamamladık.
Emrah Bey'in sadece programa ve kursla bağlantılı diğer konulara hakimiyetinin ötesinde anlatma becerisini de övmek isterim.
Sakin temposu, ustaca hazırladığı ve zamanla oturmuş kurs programı, uygulamalarda karşınıza çıkabilecek problemleri de örneklerine katması ile kurs sıkmadan yormadan, öğrendiğinizi hemen uygulayarak çok kolay ilerliyor.

Ödevleri yapmak ve kurs bittikten sonra programı kullanmaya devam etmek esas. Zira program tek bir konu üzerine değil. Kısa sürede çok bilgi edinilip daha bir bilgiyi hazmetmeden yeni bir alana geçiliyor.
"Ne güzel modelledim" derken malzeme, "ne kadar enteresan" derken ışıklar, derken rendering, modellemede öğrenilenlerin bir kısmı uçmuş olabiliyor.

Ancak endişelenecek bir durum yok. Programın tamamını değil temel yaklaşım prensiplerini öğrendiğiniz için gerektiğinde notlarınıza veya referans kitabına, olmadı internetteki kaynaklara başvurarak yola devam etmek mümkün.

Olur da unutursak, kürkçü dükkanı belli.

Herkese başarılar.
 
Tarafından Yazıldı:: Furkan Özcan
Medya Sanatları, istanbul
www.furkanozcan.com


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması