3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

Hepimizin hayatında birçok "keşke" vardır.
3DMax uzun zamandan beri öğrenmek isteyip, kendi olanaklarımla öğrenemediğim bir programdı benim için. Farklı kurslar ve yardımcı kitaplarla da bu açığımı maalesef kapatamadım. "Keşke" bu programı tam anlamı ile öğrenmek için bu kadar beklemeseydim. "Keşke" daha önce arkadaşlarımın tavsiyesini dinleyip kendisini daha önceden tanısaymışım. "Keşke" daha önceden Emrah Hocamdan destek alsaymışım.
Hayatımızda vakitten daha değerli bir şey yok...
Hepinize keşkesiz günler diliyorum.
Teşekkürler Emrah Hocam.
Saygılarımla.
 
Tarafından Yazıldı:: Yusuf İCİNLİ
İÇ MEKAN TASARIMCISI-RESTORATÖR YTÜ, İSTANBUL
Sadece okulla olmaz düşüncesiyle kendimi iş hayatı öncesi geliştirmek adına 3ds Max kursları aramaya başladığımda yolumuz Emrah Hocamızla kesişti ve internetten okuduğum olumlu yorumlar üzerine kursa başlamaya karar verdim. İlk önce tedirgindim bu kadar kısa sürede acaba kendimi gerçekten geliştirebilirmiyim diye. Ama kursun ilk gününden itibaren bu tedirginliğim tamamen yıkıldı ve gerçekten doğru bir öğrenme süreci geçirdiğime inanıyorum. Her gün ayrı çalışmalar ve yeni bilgilerle kendimi çok geliştirdim. En önemlisi de dersler sonrasında Emrah Hocamızın tonla verdiği ödevleri yapmak :) Bu ödevler gerçekten de dersteki gördüklerimizi pekiştirmeye tekrar yapmaya çok yararlı oluyor. Öğretici yanı fazla olması dışında öğretim sürecini ve ödev planlamasını doğru yapar ve aksatmazsanız size fayda sağlamaması mümkün değil. Tabi bir güzel yanı da takıldığınızda kapı duvarla karşılaşmadan sabırla size tekrar tekrar konuları yeniden üstünden geçip tam olarak kavrayana kadar sürecin devam etmesini sağlaması. Kursunuz devam ederken de bittikten sonrada takıldığınız her şey de size yardımcı olacak doğru adres diyebilirim. Emrah Hocamıza emeğinden ve desteğinden ötürü çok teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Ozan Tekin
İç Mimarlık, İstanbul
Birebir özel ders almış bir mimar olarak 3Ds Max'i öğrenebileceğiniz en verimli yerlerden biridir bence. Daha önceden mimarlar odasından max kursu almış ve verim elde edememiş önyargılı olarak başladım Emrah hocanın kursuna. Öğrettiği teknikler tamamen uygulamaya yönelik ve çok pratik. Takıldığınız yer olursa mail yoluyla sorularınıza kısa sürede cevap veriyor ve zorlanmadan sonuca ulaşmanız çok kolay oluyor. Öğretim teknikleri çok farklı.Gerçekten bu işi para odaklı yapmayan, kaliteye önem veren, tecrübelerini aktaran iyi bir hocadır. Sonrasında çalışma kısmı size kalıyor. Ne kadar çok uğraşırsanız o kadar karşılığını alırsınız.
 
Tarafından Yazıldı:: Cenk Elgin
Mimar/ Okan Üniversitesi (2014), Kocaeli
Okulun son dönemine kadar karmaşıklığından korkup öğrenemediğimiz bu program için bir kaç arkadaş kurs ararken hem internet hem de çevremizin tavsiyeleri üzerine Emrah hocamıza geldik. Bu program için birçok kurs var fakat Emrah hocanın yalın anlatımı ile çok daha farklı bir eğitim veriliyor. Programın en temelinden başlayıp karşılaşabileceğimiz sorunlara kadar tüm detaylarıyla herşeyi öğretti. Zor bir araya gelebilen bir grup olarak bize her türlü sabrı gösterip her seferinde bizler kadar hevesle dersleri verdi. :) Verdiği ödevler ve örnekler ile birlikte model kütüphaneleri, eğitim videoları, 3ds max eğitim kitabı, texture lara kadar herşeyi bizlere ulaştırdı. Gereksiz bilgilerle programı daha karmaşık hale getirmek yerine yalın ve mesleğimize uygun bir şekilde max i öğrendik. Şu anda Max bilmenin ayrıcalığını Emrah hoca sayesinde iş hayatında yaşıyorum.Sadece kurs süresi boyunca değil hala daha verdiği destek ve emekleri için Emrah ÇELİK'e çok teşekkür ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Meltem ERDEM
İç Mimar
Daha önce başka bir kursa katılmış, sonra Emrah Çelik'ten ders almış bir arkadaşımın önerisiyle, beraber katılıp kursu tamamladık.
Emrah Bey'in sadece programa ve kursla bağlantılı diğer konulara hakimiyetinin ötesinde anlatma becerisini de övmek isterim.
Sakin temposu, ustaca hazırladığı ve zamanla oturmuş kurs programı, uygulamalarda karşınıza çıkabilecek problemleri de örneklerine katması ile kurs sıkmadan yormadan, öğrendiğinizi hemen uygulayarak çok kolay ilerliyor.

Ödevleri yapmak ve kurs bittikten sonra programı kullanmaya devam etmek esas. Zira program tek bir konu üzerine değil. Kısa sürede çok bilgi edinilip daha bir bilgiyi hazmetmeden yeni bir alana geçiliyor.
"Ne güzel modelledim" derken malzeme, "ne kadar enteresan" derken ışıklar, derken rendering, modellemede öğrenilenlerin bir kısmı uçmuş olabiliyor.

Ancak endişelenecek bir durum yok. Programın tamamını değil temel yaklaşım prensiplerini öğrendiğiniz için gerektiğinde notlarınıza veya referans kitabına, olmadı internetteki kaynaklara başvurarak yola devam etmek mümkün.

Olur da unutursak, kürkçü dükkanı belli.

Herkese başarılar.
 
Tarafından Yazıldı:: Furkan Özcan
Medya Sanatları, istanbul
www.furkanozcan.com
Gerçekten pratik çözümlerle hiç kafa karıştırmadan kısa sürede bir çok şeyi öğretebilen emrah hocamıza öncelikle teşekkür ediyorum. eğitim kalitesi çok güzel. Tavsiye olarak verdiği ödevleri mutlaka yapın arkadaşlar :) ben yapmadım keşke yapsaydım diyorum çünkü tembelliğe düşerseniz pratik yapmazsanız biraz zorlanabilirsiniz. Her konuda yardımcı oluyor emrah hocamız. Şiddetle 3ds max öğrenmek isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum :) Şimdiden herkese başarılar...
 
Tarafından Yazıldı:: Mustafa ÇELİK
İnşaat Teknikeri / İstanbul Gelişim Üniversitesi, İstanbul - Pendik
Birkaç yıldır 3dmax kursuna gitmek istiyordum birkaç arkadaşımın tavsiyesi üzerine internette biraz araştırdım ve Emrah hocanın işinin ehli olduğuna karar vererek kursa kayıt oldum.Derslerdeki anlatım şekli ve her sorduğumuz soruya aldığımız cevaplarla sıkılmadan bitti kurs ve bittiğinde artık kendimize birşeyler kattığımızın farkındaydık..Herkes 3dmax eğitimi verebilir ama herkes profesyonel şekilde öğretemez..Emrah hoca hakkını vererek programı öğretti, hiç şüphesiz herkese tavsiye ederim..
Teşekkürler Emrah hoca
 
Tarafından Yazıldı:: seyit serin
mimari teknik ressam/düzce üniversitesi, istanbul
Merhaba,ben 4.sınıf İç Mimarlık öğrencisiyim.Emrah Hoca'nın verdiği kursa internet üzerindeki olumlu yorumların sayesinde başladım.Kendisinin işinde çok profesyonel olduğunu gittiğim ilk derslerde anlayabildim zaten.Yeterince konuya hakim,öğrenciye temelden en sonuna kadar her şeyi verebilecek bir eğitmen olduğunu düşünüyorum.Az çok 3ds Max hakkında bilgim vardı kursa gitmeden önce ama bilmediğim tonlarca detay,püf nokta,pratik çözümler öğrendim,çok artısı olduğunu söyleyebilirim.Kursum bitti,üzerine daha da bilgi eklemek için eğitim setlerine devam edeceğim.Kendisinin kursunu ve eğitim setlerini az çok bu işten anlayan biri olarak kesinlikle öneriyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Adil Can
İç Mimar, İstanbul
biz birkaç arkadaş iyi bir max kursu araştırırken eğitimden memnun kalmış arkadaşlarımızın tavsiyesiyle emrah çelik'e ulaştık.6 haftalık bir eğitim proglamına katıldık.Eğitim sonunda her birimiz hiç tahmin etmediğimiz seviyelere ulaştık.Emrah hoca böylesine karışık ve zor görünen bu programı hem çok kolay anlaşılır şekilde hem de akılda kalıcı bir biçimde öğretmekte.Eğitim süresince verdiği ödevler uygulamalar çok faydalı oluyor.Fiyat olarak diğer kurslara nazaran daha yüksek görünse de eğitimi aldığınız da hakkını verdiğini göreceksiniz. Maxi iyi bir şekilde öğrenmeyi hedefliyorsanız emrah çelik tavsiye edilir :)
 
Tarafından Yazıldı:: ecenur toprak
mimar, istanbul
Maltepe üniversitesi mimarlık öğrencileri olarak grupça arkadaşlarımızla şiddetle tavsiye edilen emrah çelik hocamızdan max kursunu aldık ve hepimiz bu kadar ileri seviyeye gelip haftalar sonra gerçekçi renderlar alıabiliyoruz.Okulda da projelerimize not olarak da yansııdı :) Gerçekten gereksiz seyler yada vakit kaybedilcek şeyler görmedik.Gerçekten derslerde cok keyifli gecti ve bişeyleri yapmaya başalyınca daha da keyif aldık. Emrah hocamıza herşey için teşekkür ederiz. Saygılarımla.
 
Tarafından Yazıldı:: BAHADIR T.
iç mimar, istanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması