3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

Gerçekten pratik çözümlerle hiç kafa karıştırmadan kısa sürede bir çok şeyi öğretebilen emrah hocamıza öncelikle teşekkür ediyorum. eğitim kalitesi çok güzel. Tavsiye olarak verdiği ödevleri mutlaka yapın arkadaşlar :) ben yapmadım keşke yapsaydım diyorum çünkü tembelliğe düşerseniz pratik yapmazsanız biraz zorlanabilirsiniz. Her konuda yardımcı oluyor emrah hocamız. Şiddetle 3ds max öğrenmek isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum :) Şimdiden herkese başarılar...
 
Tarafından Yazıldı:: Mustafa ÇELİK
İnşaat Teknikeri / İstanbul Gelişim Üniversitesi, İstanbul - Pendik
Birkaç yıldır 3dmax kursuna gitmek istiyordum birkaç arkadaşımın tavsiyesi üzerine internette biraz araştırdım ve Emrah hocanın işinin ehli olduğuna karar vererek kursa kayıt oldum.Derslerdeki anlatım şekli ve her sorduğumuz soruya aldığımız cevaplarla sıkılmadan bitti kurs ve bittiğinde artık kendimize birşeyler kattığımızın farkındaydık..Herkes 3dmax eğitimi verebilir ama herkes profesyonel şekilde öğretemez..Emrah hoca hakkını vererek programı öğretti, hiç şüphesiz herkese tavsiye ederim..
Teşekkürler Emrah hoca
 
Tarafından Yazıldı:: seyit serin
mimari teknik ressam/düzce üniversitesi, istanbul
Merhaba,ben 4.sınıf İç Mimarlık öğrencisiyim.Emrah Hoca'nın verdiği kursa internet üzerindeki olumlu yorumların sayesinde başladım.Kendisinin işinde çok profesyonel olduğunu gittiğim ilk derslerde anlayabildim zaten.Yeterince konuya hakim,öğrenciye temelden en sonuna kadar her şeyi verebilecek bir eğitmen olduğunu düşünüyorum.Az çok 3ds Max hakkında bilgim vardı kursa gitmeden önce ama bilmediğim tonlarca detay,püf nokta,pratik çözümler öğrendim,çok artısı olduğunu söyleyebilirim.Kursum bitti,üzerine daha da bilgi eklemek için eğitim setlerine devam edeceğim.Kendisinin kursunu ve eğitim setlerini az çok bu işten anlayan biri olarak kesinlikle öneriyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: Adil Can
İç Mimar, İstanbul
biz birkaç arkadaş iyi bir max kursu araştırırken eğitimden memnun kalmış arkadaşlarımızın tavsiyesiyle emrah çelik'e ulaştık.6 haftalık bir eğitim proglamına katıldık.Eğitim sonunda her birimiz hiç tahmin etmediğimiz seviyelere ulaştık.Emrah hoca böylesine karışık ve zor görünen bu programı hem çok kolay anlaşılır şekilde hem de akılda kalıcı bir biçimde öğretmekte.Eğitim süresince verdiği ödevler uygulamalar çok faydalı oluyor.Fiyat olarak diğer kurslara nazaran daha yüksek görünse de eğitimi aldığınız da hakkını verdiğini göreceksiniz. Maxi iyi bir şekilde öğrenmeyi hedefliyorsanız emrah çelik tavsiye edilir :)
 
Tarafından Yazıldı:: ecenur toprak
mimar, istanbul
Maltepe üniversitesi mimarlık öğrencileri olarak grupça arkadaşlarımızla şiddetle tavsiye edilen emrah çelik hocamızdan max kursunu aldık ve hepimiz bu kadar ileri seviyeye gelip haftalar sonra gerçekçi renderlar alıabiliyoruz.Okulda da projelerimize not olarak da yansııdı :) Gerçekten gereksiz seyler yada vakit kaybedilcek şeyler görmedik.Gerçekten derslerde cok keyifli gecti ve bişeyleri yapmaya başalyınca daha da keyif aldık. Emrah hocamıza herşey için teşekkür ederiz. Saygılarımla.
 
Tarafından Yazıldı:: BAHADIR T.
iç mimar, istanbul
Dolu bir 6 haftanın sonunda geleceğiniz noktayı siz bile hayal edemeyeceksiniz ,yapacaklarınıza inanamayacaksınız. O zor ve karışık görünen 3dmax menüsü artık telefonun menüsü kadar kolay ve basit geliyor ve bu harika birşey. Kurs bittiğinde tek başınıza kalacağınızı asla düşünmeyin Emrah Hoca iletişimi asla kesmiyor ve size bir email uzaklığında .Takıldığınız yerde email ile destek alarak Emrah hocayla çözüme ulaşıyorsunuz.
İyiki Emrah Hocayla tanışmışım diyeceksiniz.

Teşekkürler Emrah Hocam
 
Tarafından Yazıldı:: Burak Kartal
İç Mimar / ONAT LUXURY FURNITURE, İstanbul
http://www.onatmobilya.com/
3d max kursu araştırırken arkadaş tavsiyesiyle emrak hocamızı bulduk ve çok memnun kaldık. Gereksiz bilgi olmadan tam ihtiyacımız olan şeyi en yalın şekliyle anlattı, nerelerde sorun yaşayacağımızı önceden ön görüp her şeyi öğretti. 3Dmax in çok karmaşık bir program olduğunu düşünüyordum ama şimdi ihtiyacım olan şeyleri kolaylıkla modelleyip vray render alabiliyorum. Hocamızın verdiği geniş model kütüphanesi sayesinde çok ayrıntılı renderlar alabiliyorum, herkese tavsiye ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Seda Yildiz
Ic mimarlik, Istanbul
Bu sene arkadaslarımla 3dsmax kursunu nerden alabiliriz diye epeyce arastırdık ve etrafımızdan cokca emrah celik tavsiyesi aldık ve tavsiye aldigimiz kişiler bu kurs sayesinde suan cok iyi yerlerde bizde tereddütsüz kursa katıldık gercekten cok verimli geciyor ayrıca kursta bircok hazır 3boyutlu klasör, uygulamalı eğitim videoları, 3dsmax kitabı vb. emrah hoca temin ediyor buda bilgilerin kalici olmasini saglıyor Emrah hocaya burdan tesekkürlerimi tekrar iletmeyi borc bilirim ve sizlerede kesinlikle kursu tavsiye ederim
 
Tarafından Yazıldı:: Emel ismailoğlu
Mimarlık öğrencisi
Kitap tavsiyesi üzerine Emrah Çelik'i araştırırken kurslarından haberdar oldum. Buradaki yorumlara güvenerek 2016 yılında Emrah Çelik 3d max-vray kursuna katıldım. Kısa zamanda, gereksiz bilgi yükü olmadan, karmaşıklıktan uzak, verimli bir eğitim süreci tamamladım. Az zamanda çok iş denebilir bu sürece. Eğitimden sonra kullanmazsam unuturmuyum diye düşünebilecek olanlara her ders sonunda verdiği videolu eğitim arşivleri unutmanın mümkün olmayacağını gösteriyor. Öğrenmek isteyenlere tereddütsüz tavsiye ediyorum.
Emeğinize sağlık Emrah hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Esra Ada
İç mimar, İstanbul
2016 yılında internet üzerinden araştırarak katıldığım Emrah ÇELİK hocanın 3Ds Max kursunda kısa zamanda VRAY dahil iç ve dış mekan modellemede çok büyük mesafe katettim. Kendini modelleme konularına adamış bir kişi olan Emrah hocanın, derslerdeki sakin anlatımı, sorulan sorulara verdiği cevaplardaki hakimiyeti, bunlara paralel hazırladığı kitapları ve videoları mükemmel. Kurs dışında da bizlere sadece bir telefon veya e-mail kadar uzaklıkta olduğunu hissedebiliyor ve/veya görebiliyorsunuz.
Dürüst, ilkeli, saygılı ve seviyeli kişiliği, paylaşımcı yapısı ile de iyi bir dost kazandığıma inanıyorum.
"3Ds Max eğitimini nereden alabilirim ?" sorusuna cevaben akla gelmesi gereken ilk adres olarak Sn. Emrah ÇELİK'i gönül rahatlığı ile öneririm.

Her şey için çok Teşekkürler Emrah hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Ahmet Yücel Ürüşan
Akademisyen/İstanbul Üniversitesi-1990, İstanbul
ahmeturusan.com


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması