3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

2011 yılında 3dMax için gelmiştim. Şimdi de Vray kursuna katıldım. Yakında da Photoshop için düşünüyorum.Mesleki altyapısı olupta gelen birisinin öğrenememesi imkansız.Sade,abartısız ve her sorduğunuza cevap alabileceğiniz bir eğitim.Bilgi ve materyal kıskançlığı yok.Aynı zamanda iyi bir dost kazandık.He şey için teşekkürler.
 
Tarafından Yazıldı:: Özcan Sarıkaya
İnşaat Mühendisi/Gaziantep Üniversitesi-1994, İstanbul
Daha önce gitmiş olduğum 3dmax kursunda genel bir eğitim almıştım.Ve kurs süreci bittikten sonra max e dair hiç birşey hatırlayamamıştım ve neredeyse beni max ten soğutmuştu.Fakat arkadaşlarımın tavsiyesi ile Emrah hocadan ders alarak çok doğru bir karar verdiğimi anladım.Kısa sürede kendi alanım ile ilgili çok şey öğrenebildim ve şuanda çizimlerimi rahatlıkla yapabiliyorum.Hocamızın düzenli olarak verdiği ödevleri yaparak ve takıldığınız yerlerde soru sorarak çok rahatlıkla öğrenebileceğiniz bir yer.Kurs arayan arkadaşlara da Emrah hocaya gitmelerini tavsiye ediyorum.Kesinlikle memnun kalacaksınız..
 
Tarafından Yazıldı:: Ayşegül Kalaycı
Okan Üniversitesi/ İç Mimarlık, istanbul
Emrah hoca ile oldukça verimli ve keyifli bir kurs geçirdik, açık anlatımı ve 3ds max programına hakimiyeti ilk dersten itibaren pozitif olmanızı sağlıyor. Ödevleri yaptığınız ve derse devamlılığı sağladığınız takdirde gerçekten öğrenemeyeceğiniz şey yok. Buradan kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum ve kurs araştırması yapan arkadaşlara tereddütsüz Emrah hocayı tavsiye ediyorum...
 
Tarafından Yazıldı:: Bahtiyar Posta
Okan Üniversitesi-İç Mimarlık, İstanbul
Merhaba,
Devam eden iş hayatımın yanında 3D Max.konusunda detaylı eğitime ihtiyaç duyuyordum fakat gidilen kursların mesleki odaklı olmaması ve programın meşakkati nedeni ile eğitimi öteliyordum; arkadaşımın tavsiyesi ile başladığım Emrah Çelik 3d Max derslerinde gördüm ki bu zamana kadar bekletmek bile zaman kaybıymıs; çok kısa sürede müşterilerinizi tatmin edecek sunumlar hazırlayabilir, kendi işlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.Emrah hocaya emekleri için teşekkürlerimi sunar, sizlere de tavsiye ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Cansu KUTLUCA
İç Mimar / Kocaeli Üni.GSF, İstanbul
Emrah ÇELİK ile max eğitimini olabildiğince meslektaşlarıma öneriyorum ve buraya da yazmak istedim.
Max eğitimi için aldığım kurumsal bir yerden eğitim aldım fakat faydalı olmadı(ezber bir eğitimdi),en azından ilgili değildiler.
Emrah hocayı eğitim almış arkadaşlarımdan öğrendim ve önceki eğitime yakın eğitim alacağımı düşünerek pek umutsuzdum. fakat,
şu an yeni bitti kursum ve ben müşterilerime görsel sunumlar sağlamaya başladım.
Kesinlikle max eğitimi almak isteyen kişilere çok fazla öneriyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: seda gündoğdu
İç mimar Maltepe Üniversitesi, İSTANBUL
Daha önce gitmiş olduğum kursla birlikte oluşan 3ds max önyargımı bu kursla yenmiş bulunmaktayım. Gerek anlatımı gerek ilgisiyle Emrah hoca bu işte kendisini fazlasıyla kanıtlamakta. Modelleme işi artık gözümü korkutmaktan çok zevkle yapacağım bir iş olmuş durumda.
 
Tarafından Yazıldı:: Ezgi Sevinçli
Mimar, İstanbul
İlk 3d max serüvenim ismi çok duyulmuş akademilerden birinde başlamış ve hüsranla bitmişti. 3d max benim için karmakarışık bir programdan başka bir anlam ifade etmiyordu ta ki Emrah hocayla yollarımız kesişene kadar... Emrah hoca öğrencilerini kısa süreliğine harika bir çalışma kampına alıyor farkında olmuyorsunuz. Kısa sürede ne kadar çok yol katettiğinizi işte o kamp bittiğinde farkediyorsunuz. Benim için çok verimli geçen 6 haftalık güzel bir kamptı. 3d max'in bu kadar keyifli bir program olacağını tahmin etmezdim. 3d max denilince akla gelen ilk isim neden Emrah Çelik şimdi daha iyi anladım.
 
Tarafından Yazıldı:: İlknur Albayrak
Tasarımcı, İstanbul
Sadece bir kurs süreci değil, aynı zamanda tasarım ufkumu geliştirecek bir hocanın rehberliğinde eğitim sürecini tamamlamak adına doğru bir adres oldu Emrah Çelik. Kurs içerisinde öğrendiklerimin yanında kendi başıma kaldığımda çözümlemekte zorlandığım formları çözmem de bir telefon uzaklıkta sabırla cevap veren bir rehber oldu Emrah ÇELİK.
 
Tarafından Yazıldı:: Mazlum Göze
Tasarımcı, İstanbul
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Emrah Hocanın kursuna yazıldım.Daha önce kursa gitmeme rağmen Emrah Hocanın anlatım kolaylığı ve akıcılığı sayesinde gözümde büyüttüğüm detayların pratik olarak nasıl yapabileceğimi öğrendim. 3DMaxi sevmeme yardımcı oldunuz için teşekkürler hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Ayşe Erçal
İç Mİmar / Maltepe Üniversitesi, İstanbul
Hiç 3ds Max bilmiyorsanız ama kısa süre içinde zaman kaybetmeden ve Max için gereken tüm bilgileri kapsayacak bir eğitim almak istiyorsanız gerçekten Emrah hoca bu konuda çok başarılı. Ona çok şey borçluyum. Benimde bu kursa başlamadan önce kısa süre içinde 3ds Max'i çözmem ve projemi çizmem gerekiyordu. Ama nasıl olur nasıl yaparım diye düşünüyordum. Daha ilk dersten o yapamam düşüncesini üzerimden attım. Ve Emrah hoca sayesinde şuanda projemi başarıyla çizmiş durumdayım. Kurstan önce karmaşık gelen bu program şuanda benim için bir bilgisayar oyunundan farksız oldu. Herşey için çok teşekkür ederim Emrah hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Müge Sönmez
İç Mimarlık/Okan Üniversitesi, İstanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Güvenlik Kodu:
Kodu buraya yazın:*
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması