3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

Dolu bir 6 haftanın sonunda geleceğiniz noktayı siz bile hayal edemeyeceksiniz ,yapacaklarınıza inanamayacaksınız. O zor ve karışık görünen 3dmax menüsü artık telefonun menüsü kadar kolay ve basit geliyor ve bu harika birşey. Kurs bittiğinde tek başınıza kalacağınızı asla düşünmeyin Emrah Hoca iletişimi asla kesmiyor ve size bir email uzaklığında .Takıldığınız yerde email ile destek alarak Emrah hocayla çözüme ulaşıyorsunuz.
İyiki Emrah Hocayla tanışmışım diyeceksiniz.

Teşekkürler Emrah Hocam
 
Tarafından Yazıldı:: Burak Kartal
İç Mimar / ONAT LUXURY FURNITURE, İstanbul
http://www.onatmobilya.com/
3d max kursu araştırırken arkadaş tavsiyesiyle emrak hocamızı bulduk ve çok memnun kaldık. Gereksiz bilgi olmadan tam ihtiyacımız olan şeyi en yalın şekliyle anlattı, nerelerde sorun yaşayacağımızı önceden ön görüp her şeyi öğretti. 3Dmax in çok karmaşık bir program olduğunu düşünüyordum ama şimdi ihtiyacım olan şeyleri kolaylıkla modelleyip vray render alabiliyorum. Hocamızın verdiği geniş model kütüphanesi sayesinde çok ayrıntılı renderlar alabiliyorum, herkese tavsiye ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Seda Yildiz
Ic mimarlik, Istanbul
Bu sene arkadaslarımla 3dsmax kursunu nerden alabiliriz diye epeyce arastırdık ve etrafımızdan cokca emrah celik tavsiyesi aldık ve tavsiye aldigimiz kişiler bu kurs sayesinde suan cok iyi yerlerde bizde tereddütsüz kursa katıldık gercekten cok verimli geciyor ayrıca kursta bircok hazır 3boyutlu klasör, uygulamalı eğitim videoları, 3dsmax kitabı vb. emrah hoca temin ediyor buda bilgilerin kalici olmasini saglıyor Emrah hocaya burdan tesekkürlerimi tekrar iletmeyi borc bilirim ve sizlerede kesinlikle kursu tavsiye ederim
 
Tarafından Yazıldı:: Emel ismailoğlu
Mimarlık öğrencisi
Kitap tavsiyesi üzerine Emrah Çelik'i araştırırken kurslarından haberdar oldum. Buradaki yorumlara güvenerek 2016 yılında Emrah Çelik 3d max-vray kursuna katıldım. Kısa zamanda, gereksiz bilgi yükü olmadan, karmaşıklıktan uzak, verimli bir eğitim süreci tamamladım. Az zamanda çok iş denebilir bu sürece. Eğitimden sonra kullanmazsam unuturmuyum diye düşünebilecek olanlara her ders sonunda verdiği videolu eğitim arşivleri unutmanın mümkün olmayacağını gösteriyor. Öğrenmek isteyenlere tereddütsüz tavsiye ediyorum.
Emeğinize sağlık Emrah hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Esra Ada
İç mimar, İstanbul
2016 yılında internet üzerinden araştırarak katıldığım Emrah ÇELİK hocanın 3Ds Max kursunda kısa zamanda VRAY dahil iç ve dış mekan modellemede çok büyük mesafe katettim. Kendini modelleme konularına adamış bir kişi olan Emrah hocanın, derslerdeki sakin anlatımı, sorulan sorulara verdiği cevaplardaki hakimiyeti, bunlara paralel hazırladığı kitapları ve videoları mükemmel. Kurs dışında da bizlere sadece bir telefon veya e-mail kadar uzaklıkta olduğunu hissedebiliyor ve/veya görebiliyorsunuz.
Dürüst, ilkeli, saygılı ve seviyeli kişiliği, paylaşımcı yapısı ile de iyi bir dost kazandığıma inanıyorum.
"3Ds Max eğitimini nereden alabilirim ?" sorusuna cevaben akla gelmesi gereken ilk adres olarak Sn. Emrah ÇELİK'i gönül rahatlığı ile öneririm.

Her şey için çok Teşekkürler Emrah hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Ahmet Yücel Ürüşan
Akademisyen/İstanbul Üniversitesi-1990, İstanbul
ahmeturusan.com
2011 yılında 3dMax için gelmiştim. Şimdi de Vray kursuna katıldım. Yakında da Photoshop için düşünüyorum.Mesleki altyapısı olupta gelen birisinin öğrenememesi imkansız.Sade,abartısız ve her sorduğunuza cevap alabileceğiniz bir eğitim.Bilgi ve materyal kıskançlığı yok.Aynı zamanda iyi bir dost kazandık.He şey için teşekkürler.
 
Tarafından Yazıldı:: Özcan Sarıkaya
İnşaat Mühendisi/Gaziantep Üniversitesi-1994, İstanbul
Daha önce gitmiş olduğum 3dmax kursunda genel bir eğitim almıştım.Ve kurs süreci bittikten sonra max e dair hiç birşey hatırlayamamıştım ve neredeyse beni max ten soğutmuştu.Fakat arkadaşlarımın tavsiyesi ile Emrah hocadan ders alarak çok doğru bir karar verdiğimi anladım.Kısa sürede kendi alanım ile ilgili çok şey öğrenebildim ve şuanda çizimlerimi rahatlıkla yapabiliyorum.Hocamızın düzenli olarak verdiği ödevleri yaparak ve takıldığınız yerlerde soru sorarak çok rahatlıkla öğrenebileceğiniz bir yer.Kurs arayan arkadaşlara da Emrah hocaya gitmelerini tavsiye ediyorum.Kesinlikle memnun kalacaksınız..
 
Tarafından Yazıldı:: Ayşegül Kalaycı
Okan Üniversitesi/ İç Mimarlık, istanbul
Emrah hoca ile oldukça verimli ve keyifli bir kurs geçirdik, açık anlatımı ve 3ds max programına hakimiyeti ilk dersten itibaren pozitif olmanızı sağlıyor. Ödevleri yaptığınız ve derse devamlılığı sağladığınız takdirde gerçekten öğrenemeyeceğiniz şey yok. Buradan kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum ve kurs araştırması yapan arkadaşlara tereddütsüz Emrah hocayı tavsiye ediyorum...
 
Tarafından Yazıldı:: Bahtiyar Posta
Okan Üniversitesi-İç Mimarlık, İstanbul
Merhaba,
Devam eden iş hayatımın yanında 3D Max.konusunda detaylı eğitime ihtiyaç duyuyordum fakat gidilen kursların mesleki odaklı olmaması ve programın meşakkati nedeni ile eğitimi öteliyordum; arkadaşımın tavsiyesi ile başladığım Emrah Çelik 3d Max derslerinde gördüm ki bu zamana kadar bekletmek bile zaman kaybıymıs; çok kısa sürede müşterilerinizi tatmin edecek sunumlar hazırlayabilir, kendi işlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.Emrah hocaya emekleri için teşekkürlerimi sunar, sizlere de tavsiye ederim.
 
Tarafından Yazıldı:: Cansu KUTLUCA
İç Mimar / Kocaeli Üni.GSF, İstanbul
Emrah ÇELİK ile max eğitimini olabildiğince meslektaşlarıma öneriyorum ve buraya da yazmak istedim.
Max eğitimi için aldığım kurumsal bir yerden eğitim aldım fakat faydalı olmadı(ezber bir eğitimdi),en azından ilgili değildiler.
Emrah hocayı eğitim almış arkadaşlarımdan öğrendim ve önceki eğitime yakın eğitim alacağımı düşünerek pek umutsuzdum. fakat,
şu an yeni bitti kursum ve ben müşterilerime görsel sunumlar sağlamaya başladım.
Kesinlikle max eğitimi almak isteyen kişilere çok fazla öneriyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: seda gündoğdu
İç mimar Maltepe Üniversitesi, İSTANBUL


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması