3d max Kursu Tel:0542.675.55.82 - 0216.530.01.54 | Sık Sorulanlar | Ulaşım Kroki

Yorum yazan, eğitim, kitap ve görsel eğitim dvdlerimize ilgi gösteren, mesajları ve tavsiyeleri ile bizi destekleyen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim:

Daha önce gitmiş olduğum kursla birlikte oluşan 3ds max önyargımı bu kursla yenmiş bulunmaktayım. Gerek anlatımı gerek ilgisiyle Emrah hoca bu işte kendisini fazlasıyla kanıtlamakta. Modelleme işi artık gözümü korkutmaktan çok zevkle yapacağım bir iş olmuş durumda.
 
Tarafından Yazıldı:: Ezgi Sevinçli
Mimar, İstanbul
İlk 3d max serüvenim ismi çok duyulmuş akademilerden birinde başlamış ve hüsranla bitmişti. 3d max benim için karmakarışık bir programdan başka bir anlam ifade etmiyordu ta ki Emrah hocayla yollarımız kesişene kadar... Emrah hoca öğrencilerini kısa süreliğine harika bir çalışma kampına alıyor farkında olmuyorsunuz. Kısa sürede ne kadar çok yol katettiğinizi işte o kamp bittiğinde farkediyorsunuz. Benim için çok verimli geçen 6 haftalık güzel bir kamptı. 3d max'in bu kadar keyifli bir program olacağını tahmin etmezdim. 3d max denilince akla gelen ilk isim neden Emrah Çelik şimdi daha iyi anladım.
 
Tarafından Yazıldı:: İlknur Albayrak
Tasarımcı, İstanbul
Sadece bir kurs süreci değil, aynı zamanda tasarım ufkumu geliştirecek bir hocanın rehberliğinde eğitim sürecini tamamlamak adına doğru bir adres oldu Emrah Çelik. Kurs içerisinde öğrendiklerimin yanında kendi başıma kaldığımda çözümlemekte zorlandığım formları çözmem de bir telefon uzaklıkta sabırla cevap veren bir rehber oldu Emrah ÇELİK.
 
Tarafından Yazıldı:: Mazlum Göze
Tasarımcı, İstanbul
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Emrah Hocanın kursuna yazıldım.Daha önce kursa gitmeme rağmen Emrah Hocanın anlatım kolaylığı ve akıcılığı sayesinde gözümde büyüttüğüm detayların pratik olarak nasıl yapabileceğimi öğrendim. 3DMaxi sevmeme yardımcı oldunuz için teşekkürler hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Ayşe Erçal
İç Mİmar / Maltepe Üniversitesi, İstanbul
Hiç 3ds Max bilmiyorsanız ama kısa süre içinde zaman kaybetmeden ve Max için gereken tüm bilgileri kapsayacak bir eğitim almak istiyorsanız gerçekten Emrah hoca bu konuda çok başarılı. Ona çok şey borçluyum. Benimde bu kursa başlamadan önce kısa süre içinde 3ds Max'i çözmem ve projemi çizmem gerekiyordu. Ama nasıl olur nasıl yaparım diye düşünüyordum. Daha ilk dersten o yapamam düşüncesini üzerimden attım. Ve Emrah hoca sayesinde şuanda projemi başarıyla çizmiş durumdayım. Kurstan önce karmaşık gelen bu program şuanda benim için bir bilgisayar oyunundan farksız oldu. Herşey için çok teşekkür ederim Emrah hocam.
 
Tarafından Yazıldı:: Müge Sönmez
İç Mimarlık/Okan Üniversitesi, İstanbul
Çok kısa bir zamanda 3d max öğrendim. Hiç sıkılmadan verimli bir şekilde geçti. 3d max öğrenmek için kesinlikle Emrah hocayı tavsiye ediyorum.
 
Tarafından Yazıldı:: özlem yılmaz
iç mimar, istanbul
Merhaba arkadaşlar 2014 yılında popüler bir 3ds Max kursundan ders aldım fakat istediğim sonuca ulaşamadım. 2015 yılında Emrah Çelikten aldığım kurs sayesinde modelleme seviyemi yükselttim. Gerçekten Emrah Çelik ile modellemeyi öğreniyorsunuz gereksiz hiç bir bilgi size verilmiyor. Kendinizi geliştirip güzel renderlar almak sizin elinizde.
 
Tarafından Yazıldı:: Ali Alper
İç Mimar / Maltepe Uni. İç Mimarlık Böl., İstanbul
Emrah bey eğitim harikaydı gerçekten renderlerim değişti teşekkür ederim böyle bir hizmet verdiğiniz için...
 
Tarafından Yazıldı:: osman özen
mobilya, denizli
Tavsiye üzerine arkadaşımla 3dsmax için photoshop eğitimi aldık. Dersler gerçekten çok verimli ve etkili geçti. Emrah hoca çok deneyimli bu yüzden kısa sürede öğrenmemiz gereken her şeyi aldık diyebilirim.
 
Tarafından Yazıldı:: Gizem Gül
Bahçeşehir Üni İç Mimarlık Öğrenci, istanbul
Dersler çok verimli ve sıkılmadan, öğrenerek geçiyor. 3ds Max için Photoshop eğitimi için Emrah hocaya geldim ama birçok konuda bana yardımcı oldu. Tüm ayrıntılarıyla eğitimimi tamamladım. Başka programlar içinde düşünüyorum gelmeyi. Düşünmeden tercih edebilirsiniz.
 
Tarafından Yazıldı:: Rümeysa Ungördü
Bahçeşehir Üni İç Mimarlık Öğrenci, İstanbul


Yorumunuzu bu form ile sayfaya ekleyebilirsiniz
* doldurulması gerekli alanlar.
İsminiz:*
Eposta adresiniz:*
Mesleginiz/Bitirdiginiz Okul:
Şehir:
İnternet Siteniz(Varsa):
Eklemek isterseniz Resminiz:
Resmin büyüklüğü 500x500 px ve 250 kb
Yorumunuzu aşağıya yazabilirsiniz:*

3ds Max Eğitimleri

2004'den bu yana Emrah Çelik ile 3dsmax kursuları, Vray Eğitimleri devam ediyor.

İletişim

  emrahcelik (@) gmail.com
  contact (@) emrahcelik.com
 ex: 0542-675-5582
  0216-530-0154
 Üsküdar/İstanbul

 

Son Eklenenler

11
Mar2014

3ds Max Dış Mekan Uygulamaları...

Beklenen Görsel Eğitim Videoları seti, Emrah Çelik ile"3ds Max Dış Mekan Uygulamaları"2 DVD olarak çıktı. İZLE-ÖĞREN-UYGULA ...

14
Mar2014

3ds Max 2014 ile Görselleştirme...

Türkiye'nin En Çok okunan 3ds Max Kitabı, Emrah Çelik "3ds Max 2014 ile Görselleştirme" Temel Başvuru Kılavuzu...

14
Mar2014

3ds Max ve Mental Ray...

Emrah Çelik "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları " kitabı çıktı. Tamamı Renkli Baskı. Adım...

14
Mar2014

3ds Max ile Görselleştirme Eski...

3ds Max 2014 ile Görselleştirme (http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=351)" 'yi tavsiye ediyorum. [button type="danger" size="large" link="http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=282"]Detaylı Bilgi[/button]

«
»

Öğrenci Çalışmaları

  • 3dsmax kursu çalışma
  • 3dsmax Vray Kursu
  • 3dsmax kurs çalışması