3ds max kitapları3ds max kursu3ds max egitim videolari mentalray vray isik render

3dsmax kurs, özel ders, eğitim, vray kursu , özel ders, 3dmax, 3dsmax


3ds max kurs, 3dsmax kursu, vray, 3dmax, 3ds max, eğitim, özel ders, fiyat
3dsmax video ders

3ds max 2014 kitap

3ds max mental ray kitap


3dsmax kurs, özel ders ve eğitimleri ile ilgili bilgiler içeriği ve fiyatlar

yorum tavsiye

EMRAH ÇELİK EĞİTİMLERİNDE FARK NEDİR?

Yeni Başlayanlar için Sıfırdan 3dsMax Eğitimi

1-Eğitimi 3ds Max'i ilk çıktığı 1995'den beri kullanan, Show TV gibi kurumsal firmalar başta, Mimarlar, grafikerler, tasarımcılar, öğrenciler v.b içine alan 1000 lerce farklı alanlardan insanlara bu programın eğitimlerini vermiş, ülkemizde şu an itibari ile büyük beğeni gören ve en çok okunan 3ds Max kitaplarının yazarı Emrah Çelik'den alırsınız.

kurs iletisim tel

FİYATLAR SAYFANIN ALTINDADIR

Özel Bire bir, Özel Grup veya 6 Kişilik Hafta Sonu Grupları

2- 8-15 kişilik gruplar yerine en fazla 2 veya 3 veya 6 kişi ile Özelders verimliliğinde grup eğitimleri, Grup içindeki öğrenci sayısı az olduğundan her öğrenci ile ayrı ayrı ilgilenilir.Gruplar ortak branşlara göre oluşturulur.Örnek olarak Mimarlar eğitimi sadece mimarlardan oluşan 3 kişi arasında alır.

Esnek zamanlar, grubunuzu kurun, günler ve saatlere siz karar verin.

11-Gruplar hafta içi ve hafta sonu sabah,öğlen, akşam olmak üzere haftanın hergününe göre esnekdir. Kendi grubunuzu kurduğunuzda veya özel eğitimde, günleri ve saatleri siz belirlersiniz.

Programın Kullanılacağı Alana Göre 3dsMax eğitimi

3- Ders anlatımı grubu oluşturan öğrencilerin 3ds Max kullanacağına alana göre şekillenir, Örnek Mimarlardan oluşan grup 3ds Max mimari görselleştirmeye bakan tüm yönleri ile öğrenir.Mimari Görselleştirme yapacak kullanıcı, profesyonel 3ds Max'i kullanımı üzerine en iyi eğitimi alır.

4-Eğitimi alma aşamasında bilgi aldığınız kişi 3ds Max bilmeyen ve ticari kaygıları ile size eğitimi pazarlayan firma satış temsilcisi değil, size eğitimi verecek Emrah Çelik'dir.

En güncel ve son yenilikleri ile 3ds Max eğitimi

5-Emrah Çelik eğitimlerinde 3dMax'in en güncel ve en son versiyonun eğitimleri verilir. Böylece eğitime katılan öğrenci öğrendiği en güncel, yeni araçlar ve methodlar ile projesini geliştirir.

Ders kaybı olmayan 3ds Max eğitimi

6-Grubu oluşturan öğrenciler az olduğundan, istediğiniz zamanlarda dersi alır ve derse katılmanızı engelleyecek işleriniz çıktığında ertemeler yapabilir, böylece kalabalık gruplarda olan ders kayıplarından etkilenmezsiniz.

Vakitinizi boşa harcamayan bir 3dsMax eğitimi

7- Emrah Çelik, 3dsmax eğitim programını bir disiplin içinde uygular, ders saatleri netdir, Emrah Çelik eğitim grupları içinde, kalabalık eğitim gruplarında olan geç başlamadan doğan ders kayıpları olmaz. Gecikme ilede olsa başlayan bir ders, başladığı dakikadan bittiği dakikaya kadarı dikkate alınır. Emrah Çelik herkese aynen taahhut ettiğimi tüm eğitim planını uygular, gerektiğinde ekstra dersler ile baştan belirli olan eğitim içeriğini bitirir.

Uygulamada herkese ayrı ayrı, 3ds Max çalışmasına uygun sistemler

8-Uygulama sırasında herkes kendi bilgisayarında çalışır. Bu bilgisayarlar tüm özellikleri ile 3d Max'in stabil çalışmasına uygundur.

2x2 Metrelik dev ekranda ders anlatımı

9-Eğitimleri 2x2 metrelik dev bir ekranda projektörle seyrederek dinlersiniz ve önünüzdeki bilgisayarda uygularsınız.

Eğitim, özel gruplarda isterlerse yerinde ve Emrah Çelik'in İstanbul/Üsküdar çalışma ofisinde verilir. Yukarda avantajlarını okuduğunuz bu özel gruplarda yer almak ve 3ds Max profesyonel bir eğitim içeriği ile öğrenmek istiyorsanız;

FİYATLAR SAYFANIN ALTINDADIR

3dsmax video ders.

3ds max 2014

3ds max 2011

3ds max mental ray kitap

3ds max kursu

3ds max eğitimi
3ds max özel ders

3dsmax eğitimi

3dsmax kursu

3dsmax eğitim, özel ders

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


yorum tavsiye


1 kişi Özel 2895 YTL
2 Kişilik Grup 2195 YTL (Herbir Kişi için)
3 Kişilik Grup 1895 YTL (Herbir kişi için)
4 Kişilik Grup 1595 YTL (Herbir kişi için)
5 Kişilik Grup 1395 YTL (Herbir kişi için)
6-7 Kişilik Grup

1195 YTL (Herbir kişi için)

 

Herkesin katılabildiği Haftasonu Gruplarımız mevcuttur..
Sorularınız için çekinmeden iletişime geçin.

Hafta sonu belli periyodlarla sürekli gruplar açılmaktadır,kendi grubunu kuramayan ve tek olan arkadaşlar bu gruplara katılabilir.

Yerinde alacağınız 3 kişi üzeri gruplar ve Şehirdışında eğitim talepleriniz için fiyat alınız. Eğitimler yerinde talep edildiğinden İstanbul Anadolu %30 , Avrupa yakasında %50 fiyatlara eklenir.

Yılların verdiği tecrübe ile hazırlanmış akılcı bir eğitim programı ile 3ds Max programını kısa bir zaman içinde kullanabilir ve hayallerinizde oluşturduğunuz tasarımları bilgisayar ortamında çizerek , mükemmel gerçeklikçilikte sunuma hazır hale getirebilirsiniz. Kişisel veya arkadaşlarınızla kuracağınız gruplar ile 3ds Max programını kullanacağınız alana göre zaman kaybetmeden öğrenebilirsiniz. Mimari, Tasarım Görselleştirmesi, TV&Reklam, Animasyon, Oyun v.b. alacağınız eğitimlerde izlenen program içersinde 3ds Max'in sahip olduğu platform ile ilgili temel bilgiler, modelleme&çizim araçları, kaplama, aydınlatma ve animasyon&render bölümlerini eğitim programı içersinde belli bir akış ile seviyenize göre ayarlanmış uygulamalar ve örneklerle öğreneceksiniz. Bu yöntem ile eğitimler içinde öğrendiğiniz araçları nerde kullanabilirim sorusu asla aklınıza gelmeyecektir. 3dmax kursu, 3dsmax kursu, 3ds max, eğitim, 3d max kursu, özel ders ve eğitimleri, mimari görselleştirme, mimari animasyon
www.3degitimmerkezi.com ex: 542 675-5582