3ds max kitapları3ds max kursu3ds max egitim videolari mentalray vray isik render

 

Emrah ÇELİK, 1977 İstanbul doğdu. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Destekli Tasarım(CAD) bölümünü bitirdi. 3 Boyutlu Görselleştirme, Tasarım, Grafik, Internet üzerine uzmanlaştı, 3 Boyutlu Görselleştirme dışında, uzmanlık edindiği Multimedya & Internet sektöründede uluslararası organizasyonlar ve yurtdışı firmaların bulunduğu bir çok proje gerçekleştirdi.Bu firmalardan bazılarına proje sonrası danışmalık ve eğitimlerde vermektedir. Şu an sektör içersinde 3 Boyutlu Tasarım Görselleştirmesi ve Animasyonlar, Internet siteleri, eğitim kitapları yazarlığı, görsel eğitim DVD'leri üreterek çalışmalarına devam etmektedir. Mart 2005 yılında, üzerinde uzun süre çalışarak yazılan "3ds Max 7 ile Görselleştirme" Değişim Yayınları tarafından basıldı. Çok ilgi gören bu kitap güncel hali "3ds Max 2008 ile Görselleştirme" ismi ile Türkiye'nin en çok okunan 3ds Max kitabı olma özelliğini taşımaktadır.

Bu kitap serileri, okuyucuların yoğun ilgisi ve yönlendirmesi ile "3ds Max ve Mental Ray İç Mekan Uygulamaları" isimli tamamen renkli baskı uygulama kitabı ve "3ds Max Dış Mekan Uygulamaları" isimli 2 DVD'lik görsel video eğitim uygulamaları ile devam etmektedir.

Bunun dışında Emrah Çelik, 1995' de ilk çıktığı günden bugüne, 15 senedir kullandığı 3ds Max programının, özel ve kurumsal eğitimlerini vermeyi sürdürmektedir. Bügüne kadar Özel TV, kamu kuruluşları, Üniversiteler başta olmak üzere, 500 üzerinde Mimar, 1000'e yakın kişiye 3ds Max eğitimi vermiştir.

yorum tavsiye

3ds Max Çalışmalar